تقويم
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
بيشتر
اوقات شرعي
True
500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
 • 1396/2/31 يكشنبه 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک  شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت :  بحمداله در سایه تلاش جمعی و بهره گیری از مزیت همکاران متعهد و تخصیص بودجه و منابع موجود در راستای گازرسانی به تعداد بیشتری از شهر ها و روستاها از کوتاهترین و به صرفه ترین مسیر ممکن شاهد بهره مندی شهرها و غالب روستاهای پرجمعیت استان هستیم و امیداواریم در سالجاری بتوانیم با گازرسانی به شهر ها و روستاهای دیگر استان، تعداد بیشتری از مردم فهیم استان کریمان ، از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.

  وی در ادامه بر مصرف بهینه گاز  تأکید کرد و گفت: نحوه استفاده صحیح، رعایت نکات ایمنی، صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف نه تنها در زمستان بلکه در تمامی فصلهای سال بایستی  رعایت شود تا علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده‌ها در پویایی اقتصاد کشور در بخش صنایع منشعب ، نیروگاهها و بخش سی ان جی نیز آثار مثبت و مطلوبی خواهد داشت.

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

بهره مندی 130 روستا در سال 1395
 • 1396/2/16 شنبه بهره مندی 130 روستا در سال 1395 بهره مندی 130 روستا در سال 1395
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این عزیزان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این  عزیزان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  وی با اشاره به اینکه تا کنون 47 شهر و 823 روستا از نعمت گاز طبیعی در استان پهناور کرمان    بهره مند هستند گفت :  گاز رسانی به 9 شهر و 202 روستا در دست  اجرا می باشد و امید است با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم از سوی شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در سال جاری و سالهای آتی این شهر ها و روستا ها را از این نعمت خدادادی بهره مند سازیم .

  ودیعتی در ادامه افزود : عملیات گاز رسانی به شهرهای جوزم، هنزا،هجدک، ارزوئیه، درب بهشت، بروات، جیرفت، نرماشیر و فهرج  در دست اجرا می باشد و خوشبختانه در حال حاضر درصد پیشرفت این پروژه ها قابل قبول بوده و امید است که با تخصیص بودجه و اعتبارات و همکاری مردم و مسئولین شاهد بهره برداری این پروژه ها در آینده نزدیک باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان اینکه شهر های عنبر آباد، دوساری، مردهک، بلوک، فاریاب، منوجان، نودژ،قلعه گنج و زهکلوت از جمله شهر های در دست طراحی می باشند گفت : در سال گذشته عملیات نقشه برداری، برآورد مصرف و طراحی این پروژه ها انجام شده است و امید واریم در سالجاری  مراحل دیگر اجرای پروژه  انجام گیرد .

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

پیام تبریک سال نو ، از طرف مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
 • 1395/11/17 يكشنبه آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد15روستای خواجه عسگر بم،شهر فهرج و 35 روستا و شهر نرماشیر و 35 روستا با اعتباری بالغ بر 74 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
 • 1395/11/9 شنبه تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  در ابتدای این مراسم، دکتر ابتکار ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل  و مجموعه شرکت گاز استان کرمان گفت ،  منطقه خبر منطقه ای زیبا و ارزشمند است با انجام عملیات گازرسانی منطقه خبر می توان از تخریب منابع جنگلی ارزشمند جلوگیری نمود.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد 18روستا در قالب 2800خانوار با اجرای 31 کیلومتر خط تغذیه و 143کیلومتر شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مهندس ودیعتی در ادامه به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم روستایی اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما