تقويم
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
بيشتر
اوقات شرعي
True
گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
 • 1396/3/26 جمعه گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته شود.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که  از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته  شود.
  ایشان همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح کلاس جهانی باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم. همچنین باید هدف را بر کاهش مصرف سوخت مایع به خصوص در صنایع و جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع قرار دهیم.
  وی بزرگترین پاداش و اوج خوشحالی کارکنان شرکت گاز استان کرمان را خوشحالی و خرسندی هموطنان خصوصاً مناطق محروم و دور افتاده استان پس از گاز رسانی اعلام نمود و گفت : بر همین اساس شاهدیم که در حال حاضر شهرهای بهره مند از گاز در استان کرمان 48 شهر و 832 روستا رسیده است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/3/21 يكشنبه بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها و 98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG) تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها  و  98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG)  تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
 • 1396/3/17 چهارشنبه 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مهندس محمد علی ودیعتی در ادامه گفت : راه اندازی و بهره برداری73 جایگاه فعال در استان نشان از تلاش و کوشش مهندسان و کارکنان این مجموعه و پیگیریهای دولت تدبیر و امید است که در جهت افزایش سطح رفاه جامعه و افزایش ترجیح مردم برای استفاده از سی.ان.جی به واسطه امکانات رفاهی مناسب و در دسترس و ارزان بودن این سوخت صورت گرفته است .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، با بهره مندی شهرهای جنوبی استان از نعمت گاز طبیعی و درخواست های اعلام شده از سوی شرکت های خصوصی جهت راه اندازی جایگاه های CNG امیدواریم با توسعه این سوخت پاک کمک شایانی به محیط زیست نماییم .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
 • 1396/3/16 سه شنبه یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  ایشان ضمن اعلام بهره مندی 832 روستا و 48 شهر در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی ادامه داد : با تدابیر پیش بینی شده در وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران روند رو به رشدی در اجرای و تکمیل پروژه های گازرسانی این استان شاهد هستیم که امیدواریم با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم بتوانیم تا پایان سال ، بسیاری از آنان را اتمام و به بهره برداری برسانیم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی گاز رسانی به 8 شهر و 202 روستا در دست اجرا می باشد ادامه داد،شهر های جوزم،هنزا،هجدک،ارزوئیه،درب بهشت،جیرفت،نرماشیر و فهرج از جمله این شهر ها می باشند که امیدواریم با همکاران و تلاش پیمانکاران بومی ، پروژه های مذکور هر چه سریعتر به اتمام برسند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
 • 1396/3/10 چهارشنبه اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
   
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا  شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
  محمد علی ودیعتی ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع شامل،6400 کیلومتر خطوط شهری و 6800 کیلومتر خطوط روستایی می باشد که شرایط پذیرش 550000 مشترک  شهری و روستایی را برای این استان فراهم نمود.
  مهندس ودیعتی افزود: علاوه بر این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع ، بیش از 70 کیلومتر خط انتقال فولادی انجام شده است که مجموع خطوط انتقال استان را به 1900 کیلومتر ارتقاء داده است.
  وی یادآور شد: تعداد 48  شهر و 832 روستا در حال حاضر به شبکه سراسری گاز در استان کرمان متصل می باشند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما