تقويم
<>
شيدسچپج
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
بيشتر
اوقات شرعي
True
دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
 • 1397/7/15 يكشنبه دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح گفت، گاز طبیعی انرژی پاکی است و با وجود اینکه ایران یکی از بیشترین ذخایر این انرژی را دارا می باشد اما صرفه جویی در مصرف آن یک وظیفه شرعی و انسانی می باشد بطوری که با توجه به چند نکته ساده می توان تا حد زیادی در کاهش مصرف و جلوگیری از حوادث احتمالی گام برداشت.از جمله این موارد رعایت دمای رفاه بین ۱۸-۲۱ درجه، بستن دریچه های کولر، استفاده از پرده های ضخیم، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستانی واستفاده از موتورخانه های هوشمند و رادیاتورهای مجهز به شیر ترموستاتیک از جمله راهکارهای مهم مصرف بهینه گاز می باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح  گفت، گاز طبیعی انرژی پاکی است و با وجود اینکه ایران یکی از بیشترین ذخایر این انرژی را دارا می باشد اما صرفه جویی در مصرف آن یک وظیفه شرعی و انسانی می باشد بطوری که با توجه به چند نکته ساده می توان تا حد زیادی در کاهش مصرف و جلوگیری از حوادث احتمالی گام برداشت.از جمله این موارد رعایت دمای رفاه بین ۱۸-۲۱ درجه، بستن دریچه های کولر، استفاده از پرده های ضخیم، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستانی واستفاده از موتورخانه های هوشمند و رادیاتورهای مجهز به شیر ترموستاتیک از جمله راهکارهای مهم مصرف بهینه گاز می باشد.
  وی در ادامه به خطرات گاز منواکسیدکربن اشاره کرد و تأکید کرد: این گاز: سمی، بی بو، بی رنگ ، بی مزه، بدون تحریک روی پوست بدن و مرگ آور است که ناشی از احتراق ناقص گاز طبیعی بوده واز جمله در اثر مسدود بودن لوله های خروجی بخاری ، آبگرمکن و تجهیزات گازسوزو محدود بودن فضا وهوای اطراف وسایل گاز سوز(هر متر مکعب گاز برای احتراق کامل، نیاز به ۱۵ متر مکعب هوای تازه دارد)، ایجاد می شود و دویست و الی سیصد برابر سریعتراز اکسیژن، جذب گلبولهای قرمز خون می شود و لذا مقدار کمی از آن سریعا به تمام بدن منتقل شده و باعث خواب آلودگی، ضعف، گرفتگی عضلات، سردرد، تهوع، درد قفسه سینه و در نهایت منجر به مرگ خاموش می شود.
  با توجه به شروع فصل های سرد گفت:رعایت نکات ایمنی مخصوص همه افراد می باشد با افزایش توجه مردم به نکات ایمنی امیدواریم روز به روز شاهد حوادث کمتری باشیم. صرفه جویی منطقی در مصرف گاز، همچنین رعایت نکات و  توصیه های ایمنی  در استفاده از وسایل گازسوز استاندارد باید اولویت شهروندان باشد.همچنین نصب آبگرمکن و دیگر وسایل گازسوز در حمام را خطرآفرین و ممنوع خواند و ادامه داد دودکش آبگرمکن و هود آشپزخانه ها نیز نباید از یک لوله یا کانال مشترک عبور داده شود و ضمناً مسیر دودکش ها باید بازدید گردد تا کاملا باز باشد . و حتماً کلاهک H شکل در پشت بام نصب شود تا تهویه هوا به خوبی انجام شود .
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/7/14 شنبه افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور که با حضور دکتر مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، حجت الاسلام جلالی رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید ، این دفتر به نمایندگی جنوب شرق کشور که شامل استان های کرمان و سیستان و بلوچستان می باشد در شرکت گاز استان کرمان رسما افتتاح گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور که با حضور دکتر مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، حجت الاسلام جلالی رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید ، این دفتر به نمایندگی جنوب شرق کشور که شامل استان های کرمان و سیستان و بلوچستان می باشد در شرکت گاز استان کرمان رسما افتتاح گردید.
  در آیین افتتاحیه این دفترمهندس فلاح ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم گفت: انقلاب اسلامی ایران و درون مایه آن  متأثَّر و الهام گرفته از فرهنگ عاشوراست و خون های پاک شهیدان انقلاب اسلامی ریشه در کربلای حسینی دارد و انقلاب ما برگرفته از عاشورای خونبار حسین است.بی‌شک فرهنگ عاشورا در ایجاد و تداوم انقلاب اسلامی تأثیر فراوان داشته و به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) ما هر چه داریم از محرم و صفر است .
  الحق و انصاف که جبهه‌های دفاع مقدس همچون چشمه‌هایی بودند که از قله‌های مرتفع کربلا سرچشمه می‌گرفتند و گویی خونی که در روز عاشورا بر خاک کربلا چکید در رگ‌های نوجوانان و جوانان رزمنده جاری بود.همچنان که انقلاب عاشورا تضمین بقا و سلامت مکتب و اسلام نوپا شد ، مجاهدتهای هشت سال دفاع مقدّس نیز تضمین بقا و سلامت انقلاب نوپای اسلامی شد.
  در ادامه مراسم دکتر مجیدی در راستای تاکیدات راهبردی وزیر نفت در خصوص توجه بیش از پیش به سالم سازی و پاکدستی مدیران و کارمندان ؛ دروغ زدایی از ساختار نفت و گاز ؛ پرهیز از چاپلوسی و تملق و همچنین تسریع در امور و اتکا به توان تولید؛ تاکید و ادامه داد، ضروری است در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی کارکنان و خانواده ها از آموزه های دینی و فرهنگ اسلامی بیشتر استفاده شود
  دکتر مجیدی از امامان جماعت صنعت نفت و گاز به عنوان سربازان فرهنگی وزارت نفت نام برد و اظهار داشت: با نظر مساعد وزیر نفت نسبت به تشکیل دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در قم با مسئولیت حجت الاسلام کافی اقدام نمودیم که این کار مورد تقدیر رییس محترم جمهور نیز قرار گرفت .
  وی ادامه داد، وزیر نفت از جمله وظایف دفتر ارتباطات حوزوی را ارتباط مستمر با ائمه جماعات صنعت نفت ؛آموزش آنان در راستای نیازهای اسلامی و فرهنگی صنعت نفت و اعزام روحانی و مبلغ به شرکت ها برشمرد. همچنین با اشاره به این موضوع که نماز از جمله کارهای مهمی است که همواره مورد تآکید حضرت امام (ره) بود؛ گفت : سیاستگذاری کلی ستاد اقامه نماز و نمازخانه های وزارت نفت بنا به توصیه مهندس زنگنه مستقیماً از دفتر مقام معظم رهبری استعلام می شود و توجه به این مهم مورد تآکید وزیر نفت می باشد.
  در پایان این مراسم ، امامان جماعت حاضر در جلسه به بیان دیدگاه هاو نقطه نظرات خود پرداختند.
                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد
 • 1397/7/14 شنبه سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، طی مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان آقای محمد غلامرضایی به عنوان سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، طی مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان آقای محمد غلامرضایی به عنوان سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی گردید.
  مهندس فلاح در این مراسم گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل های سرد سال همشهریان عزیز کرمانی بایستی  به اصول و نکات ایمنی دقت بیشتری داشته و از وسایل گاز سوز استاندارد استفاده نمایند و همچنین بهینه مصرف کردن گاز طبیعی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و با رعایت دمای 18 تا 21 درجه سانتیگراد محیط ، پوشیدن لباس متناسب با فصل زمستان و نصب پرده ضخیم و خاموش نمودن بخاری اتاقهای بلا استفاده هم به اقتصاد خانواده کمک کنند و هم کارکنان شرکت ملی گاز ایران را جهت تداوم جریان گاز و ارائه خدمات مطلوب یاری نمایند .
  وی همچنین ادامه داد شماره تلفن 194 بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در خصوص اتفاقات گاز آماده ارائه خدمت رسانی می باشد .
  مهندس فلاح در ادامه ضرورت مشارکت کارکنان در سازمانهای امروزی را مانند هوای تنفسی برای یک موجود زنده دانست و ادامه داد : نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چرا که هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستمهای فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد. با همت واحد دبیرخانه نظام پیشنهادات نرم افزار جدید این سامانه آموزش داده شده است و امیدواریم با مشارکت همکاران محترم بتوانیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم .
   در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله آقای حسین شجاع یزدان پناه در طول دوران ریاست اداره گاز ناحیه سیرجان تقدیر و تشکر شد.
                                                           
                                                                                          روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
 • 1397/7/14 شنبه برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس منوچهر فلاح در ابتدای چهارمین جلسه ضمن تشریح اهداف این نشست و مرور مصوبات جلسه قبلی ، روند پیشرفت پروژه ها ، وضعیت مالی ، کالائی آنها را مورد بررسی قرار داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس منوچهر فلاح  در ابتدای چهارمین جلسه ضمن تشریح اهداف این نشست و مرور مصوبات جلسه قبلی ، روند پیشرفت پروژه ها ، وضعیت مالی ، کالائی آنها را مورد بررسی قرار داد.
  مهندس فلاح با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی ،تجاری و صنعتی از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : باید نهایت سعی و تلاش به همراه همت جهادی صورت بگیرد تا بتوانیم تا پایان سالجاری درصد بهره مندی شهر ها و روستاهای استان کرمان را تا حد مطلوبی افزایش دهیم.
  ایشان همچنین به مشترکین صنعتی و عمده اشاره نمود و ادامه داد ، این استان یکی از مهمترین قطب های تامین کننده سوخت صنایع جنوب کشور  می باشد و در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی ایجاد شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر  747 واحد صنعتی اعم از؛ نیروگاه های کرمان ، کهنوج ،سرچشمه،سیرجان ، کارخانه ها ، گلخانه ها ، مجتمع های صنایع غذایی، کوره های آجرپزی و ... بهره مند از گاز طبیعی هستند و این تعداد صنایع فعال ، مصرف گاز استان را به لحاظ اختصاص سهم مصارف گاز از سایر بخش ها  متمایز نموده است.
  مهندس فلاح ادامه داد ، برنامه ریزی گاز رسانی به  21 شهر و پروژه های جنوب استان و اتصال صنعت جنوبی استان به شبکه سراسری گاز از مهمترین اقدامات می باشد .
  در پایان همچنین مقرر گردید مدیران پروژه ها چنانچه در مسیر انجام کار،با مشکلی مواجه شدند موارد مربوطه سریعاً گزارش کنند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان
 • 1397/7/14 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و همکاری امور ایثارگران شرکت گاز به پاس قدردانی و نکوداشت مردان بی ادعای هشت سال جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدار و ضمن گفتگو از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند .
   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و همکاری امور ایثارگران شرکت گاز به پاس قدردانی و نکوداشت مردان بی ادعای هشت سال جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدار و ضمن گفتگو از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند .
  مهندس فلاح در  این دیدار گفت: تقریبا 10 درصد نیروهای این شرکت شامل عزیزانی از خانواده شهدا، ایثار گران، جانبازان و رزمنده های هشت سال دفاع مقدس می باشد که پتانسیل بالایی را برای ما فراهم آورده چرا که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بزرگترین حافظ خون شهــــدا و راه امام امت هستند. خانواده های شهدا الگوی مناسبی برای جامعه بوده و باید نقش الگو بودن خویش را در جامعــــه حفظ کرده وادامه دهنده راه گرانقدر آنان باشند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جمع این عزیزان به صحبت های حجت الاسلام راشد یزدی و تقسیم بندی اخلاقی انسان از دیدگاه او اشاره فرمود و گفت با توجه به رفتارهای هر شخص می توان او را به 4 منطقه تقسیم نمود:پست تر از حیوان، در حد حیوان ، قلمرو انسانیت و فراتر از قلمرو انسانیت که با توجه به رفتارمان، در این 4 منطقه تقسیم می شویم که شهدا، ایثار گران و رزمندگان با ایثار جانشان در بالاترین رتبه این تقسیم بندی یعنی فراتر از انسانیت قرار دارند.
  ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند.
  همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات این عزیزان مورد بررسی قرار گرفت و مراسم با اهدا لوح تقدیر به آنان خاتمه یافت. 
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما