تقويم
<>
شيدسچپج
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
بيشتر
اوقات شرعي
True
شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
 • 1395/10/29 چهارشنبه شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر  دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت : با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه و لطف خداوند متعال  ،  در حدود 10هزار  خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند و ان شا ا.. در سالهای آتی با روند اجرای پروژه های  گازرسانی ، مردم شهرها و  روستاهای دیگر این استان پهناور نیز از این نعمت خدادادی بهره مند خواهند شد.
  وی در خصوص عملیات های اجرایی پروژه های دهه مبارک فجر گفت : 75 کیلومتر خط انتقال ، 113 کیلومتر خط تغذیه و بیش از 500 کیلومتر شبکه با هزینه ای بالغ بر 729میلیارد ریال جهت بهره مندی این شهر ها و روستا انجام شده است  که در دهه فجر مردمان این شهر ها  و روستاهای از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند .
  مهندس ودیعتی همچنین به برکات دهه فجر اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید
 • 1395/10/27 دوشنبه رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر ادامه داد ، در دولت یازدهم روند گاز رسانی پیشرفت مطلوبی داشته به طوری که در ابتدای کار دولت تدبیر و امید 406 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بودند اما در حال حاضر و با حمایت های انجام شده و اعتبارات اختصاص یافته تا کنون، 790 روستا با 94 درصد رشد از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر ادامه داد ، در دولت یازدهم روند گاز رسانی پیشرفت مطلوبی داشته به طوری که  در ابتدای کار دولت تدبیر و امید 406 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بودند اما در حال حاضر و با حمایت های انجام شده و اعتبارات اختصاص یافته تا کنون، 790 روستا با 94 درصد رشد از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
  مهندی ودیعتی ادامه داد، صنعت و کشاورزی کشور کلاً به هم پیوسته و وابسته است. یعنی نمی‌توان گفت که کشاورزی ما از صنعت بی‌نیاز است یا صنعت از کشاورزی بی‌نیاز است . اساس بحث هدفمندی یارانه‌ها این بوده است که ما از شدت انرژی بکاهیم و مصرف آن را متعادل کنیم یا به محیط زیست کمک کرده و در مجموع مردم را به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تشویق کنیم تا کمتر از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند.
  گاز طبیعی ،این انرژی سبز و نعمت الهی وقتی به روستا ها می رسد موجب کاهش قطع درختان و حفظ منابع آبی که در حال حاضر مهمتریم مسئله کشور است ، می شود و همچنین با آبادانی که این انرژی در صنعت بهمراه دارد موجب توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان می شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان
 • 1395/10/18 شنبه فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان تعداد 74 جایگاه سوخت CNG در استان گاز دار شده است . مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان، خدمت به مردم شریف از وظایف مهم و برجسته دولت و خدمتگزاران به این مرزوبوم می باشد و سهم ما از این وظیفه الهی پیشرفت صنعتی استان در عرصه گازرسانی، تامین گاز جایگاههای CNG و تامین رفاه و آسایش مشترکین مردم می باشد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان تعداد 74 جایگاه سوخت CNG در استان گاز دار شده است .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان، خدمت به مردم شریف از وظایف مهم و برجسته دولت و خدمتگزاران به این مرزوبوم می باشد و سهم ما از این وظیفه الهی پیشرفت صنعتی استان در عرصه گازرسانی، تامین گاز جایگاههای CNG  و تامین رفاه و آسایش مشترکین مردم می باشد . 
  وی با اشاره به بحث آلودگی هوا و نقش گاز طبیعی در کاهش این آلودگی ها خاطر نشان کرد: خودروها به عنوان یکی از مهمترین دلایل آلودگی هوای شهرها هستند که باید با افزایش سهم گاز طبیعی به عنوان سوخت خودروها گام مهمی در راستای کاهش آلودگی هوا و عواقب مخرب آن برداشت.
  وی با بیان این که از این تعداد جایگاه،34 مورد آن دو منظوره و 40 مورد دیگر تک منظوره می باشند، ادامه داد 113میلیون متر مکعب گاز طبیعی از ابتدای سال تا کنون در بخش جایگاه های CNG استان مصرف شده است که بطور متوسط 5 درصد مصرف گاز استان را شامل می شود .
  مهندس ودیعتی ضمن امیدواری به احداث جایگاههای سوخت CNG  در استان در سالهای اتی افزود : استان پهناور کرمان روزبه روز در حال توسعه و تغییرات شگرفی در تمامی زمینه های صنعتی ، ساختمانی ، راه و شهرسازی و... می باشد و امیداست با تخصیص بودجه مناسب در سالهای آتی جایگاههای سوخت بیشتری را به بهره برداری برسانیم و یکی از الویتهای کاری احداث جایگاههای دومنظوره در مسیر جاده های استان می باشد.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/10/11 شنبه بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : این تعداد مشترک شامل 100هزار مشترک روستایی و 438هزار مشترک شهری می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : این تعداد مشترک شامل  100هزار مشترک روستایی و 438هزار مشترک شهری می باشد.
  وی ادامه داد با اعتبارات خوبی که در بند ق صورت گرفت و از سال گذشته شروع شده توانسته ایم تا کنون500 هزار خانوار شهری و روستایی را از نعمت گاز طبیعی برخوردار نماییم، به طوری که درصد خانوار تحت پوشش روستایی به 33 درصد و شهری به 85 درصد ارتقا پیدا کرده است و در مجموع شامل 63 درصد خانوار استان می شود.
  مهندس ودیعتی همچنین در خصوص طرح های در دست اجرای استان ادامه داد، عملیات گاز رسانی به 15 هزار خانوار شهری و 18 هزار خانوار روستایی در دست اقدام می باشد که امیدواریم با همت همکاران و تلاش پیمانکاران تا پایان سالجاری انجام شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 45  شهر و 787 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/10/7 سه شنبه بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 45 شهر و 787 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 45 شهر و 787 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، عملیات اجرایی گاز رسانی به تعداد 8 شهر و 140 روستا در حال حاضر در دست اقدام می باشد و تعداد 16 شهر و 54 روستای دیگر در دست طراحی می باشند .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما