تقويم
<>
شيدسچپج
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
بيشتر
اوقات شرعي
True
بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
 • 1397/11/19 جمعه بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهره مندی 36 روستا و 1جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه هماهنگی افتتاحیه پروژه های دهه فجر اعلام نمود در ایام الله دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 هزار و 530 خانوار روستایی از 36 روستا و 1 جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه هماهنگی افتتاحیه پروژه های دهه فجر اعلام نمود در ایام الله دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 5 هزار و 530 خانوار روستایی از 36 روستا و 1 جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
   
  مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر آماری کلی از روند گازرسانی به شهرها و روستاهای استان ارائه و افزود از 71شهر استان کرمان، هم اکنون 53 شهر تحت پوشش گاز هستند، از18هر فاقد گاز، 15 شهر در حال حاضر پیمانکار اجرایی برای آنها انتخاب و عملیات اجرایی در آن ها آغاز شده است،2شهرپیمانکار آنها به زودی انتخاب و 1 شهر نیز در دست  طراحی برای شروع عملیات گازرسانی می باشد.
  وی افزود از 3011 روستایی که در استان کرمان  قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد 1061روستای آن تحت پوشش گاز هستند ضمن آنکه پیمانکار 221 روستا در حال فعالیت، 108 روستا در مرحله انتخاب پیمانکار و مابقی در حال طراحی می باشند .

  فلاح به دستاوردهای بسیار ارزنده و مهم شرکت گاز کرمان در سال های بعد از انقلاب اشاره و تصریح نمود: تاکنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط شبکه، تغذیه و توزیع در استان اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده  به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت خدادای بهره مند می باشند. این در حالی است که این آمار قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صفر بوده است .
   
  ایشان در خاتمه از برخوردار بودن 73 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر دادند و ابراز امیدواری نمودند در سالهای آتی با حمایتهای دولت و شرکت ملی گاز ایران تمامی شهرها و روستاهای استان که قابلیت گازرسانی به آن ها وجود دارد از این نعمت ارزنده و خدادادی بهره مند و زمینه رونق اقتصادی و پیشرفت خصوصاً در مناطق جنوبی و محروم استان بیش از پیش فراهم گردد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
 • 1397/11/16 سه‌شنبه حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی حضور فعال شرکت گاز استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه اجرایی استان بمنظور نمایش دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل پارک مادر شهر کرمان در حال برگزاری می باشد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه اجرایی استان بمنظور نمایش دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل پارک مادر شهر کرمان در حال برگزاری می باشد .
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: شرکت گاز استان با حضور فعال در این نمایشگاه فعالیتهای صورت گرفته در بخش گازرسانی در سطح استان کرمان را  به نمایش گذاشته است.
  فلاح ادامه داد تا کنون 1950کیلومتر خط انتقال ، 15700کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است و در حال حال حاضر 615000 مشترک خانگی و تجاری ، 762 مشترک صنعتی و عمده به شبکه سراسری گاز متصل و از این نعمت الهی بهره مند شده اند. این در حالی است که میزان خطوط اجرا شده انتقال شبکه تغذیه و توزیع قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان کرمان صفر بوده است .
   ایشان افزودند در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه بزرگ گازرسانی به شهرهای جیرفت فهرج و نرماشیر و 78 روستا را به بهره برداری رسید که این خود مایه عزت و افتخاری بزرگ برای صنعت گازرسانی کشور می باشد.
  فلاح تاکید نمود کارشناسان شرکت گاز در محل نمایشگاه با  بیان دستاوردهای چهل ساله صنعت گازرسانی استان ، اطلاع رسانی پروژه  های کیفی مانند معرفی سامانه CRM (سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان) ، قرائت و چاپ همزمان صورتحساب و اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در نمایشگاه حضور دارند و خدمت رسانی می نمایند.
  ایشان در خاتمه افزودند شرکت گاز استان کرمان وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را بر عهده دارد و امیدواریم با ارائه خدمات برتر، بهبود خدمات ،گازرسانی به شهر ها و روستا ها  و با همت و تلا ش تمامی پرسنل مجموعه شرکت گاز استان شاهد رضایتمندی تمامی ذینفعان در استان باشیم .
                                                                                                                                             روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
 • 1397/11/14 يكشنبه روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397 روند رو به رشد کارنامه نظام مشارکت شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چراکه هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستم های فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود:
  نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چراکه هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستم های فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
  فلاح اقدامات انجام شده نظام پیشنهادات را در سال 97بسیار سازنده و فعال دانست و تشریح نمود در سال جاری با همت دبیر نظام پیشنهادات و کلیه همکاران توانستیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم.
  ایشان به عملکرد مثبت و روند رو به رشد موارد مطرح شده در جلسات نظام مشارکت اشاره نمود و گفت: 1837 مورد پیشنهاد از ابتدای سال تاکنون دریافت شده است که پیشنهادات طی جلسات کارشناسی در کمیته های هفت گانه نظام پیشنهادات بررسی می شوند و با عنایت به اینکه بزرگترین آسیب نظام پیشنهادات عدم اجرای یپیشنهادات مصوب می باشد مقررگردیده تمامی کمیته های مذکور پس از تصویب هر پیشنهاد، خود مجری آن نیز باشند.
  ایشان در ادامه به دستاوردهای اجرای نظام پیشنهادات اشاره نمود و بیان داشت: استقرار سیستم پیشنهادات تمام سطوح سازمان را به دلیل امکان پشت سر گذاشتن هرم قدرت سازمانی منتفع می سازد، اشاعه فرهنگ همکاری داوطلبانه و خودجوش، بهبود روحیه و انگیزه کارکنان، افزایش میزان خلاقیت، نوآوری و ابتکار،تقویت مسئولیت پذیری و تعلق سازمانی، بهبود بهره وری ، کیفت و ارائه بهتر خدمات پس ازفروش، افزایش درامد ها و کاهش هزینه ها از مهم ترین عوامل منتج این نظام می باشد.
  فلاح در پایان هدف از اجرای نظام پیشنهادها را به طور کلی ایجادفضای مناسب برای مشارکت کلیه کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی بیان نمود و ابراز امیدواری نمودند با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم استان باشیم.
                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                 روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب
 • 1397/11/3 چهارشنبه افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب افتتاح پروژه های گازرسانی به مناطق جنوب و جنوب شرق استان در آستانه چهل سالگی انقلاب
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم) و یک جایگاهCNG : دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه ،مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی ، استاندار محترم جناب آقای دکتر فدایی در جنوب استان کرمان انجام شد و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم)  و یک جایگاهCNG  : دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه ،مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی ، استاندار محترم جناب آقای دکتر فدایی در جنوب استان کرمان انجام شد و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در مراسم بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج- جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج، 78 روستا و 2 شهرک صنعتی در جنوب وجنوب شرق استان کرمان که در مسجد حضرت رقیه (س) جیرفت و به طور همزمان به صورت ویدئوکنفرانس در شهرهای مذکور برگزار شد، با بیان این مطلب ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال  از محل اعتبارات ملی و تخصیصی از سوی  دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید و زمینه بهره مندی 56359 خانوار در مناطق شهری و روستایی جیرفت فهرج و نرماشیر از نعمت گاز طبیعی فراهم گردید.
   
  حسن منتظر تربتی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران نیز طی سخنانی در این مراسم اظهار داشتند استان کرمان که تا پیش از دولت یازدهم تنها 36 شهر آن از گاز بهره مند بودند امروز با گازرسانی به این 3  شهر تعداد شهرهای بهره مند از گاز طبیعی استان کرمان به 53 شهر رسیده است.
   
  مهندس تربتی در ادامه سخنان خود درباره افتتاح خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت توضیح داد: شروع پروژه ابتدای سال 96 بود و دقیقا پس از 14 ماه، یعنی زودتر از موعد مقرر، این خط لوله گازدار شد و این امر نشان می دهد که ما به عنوان خدمت گزاران مردم در شرکت ملی گاز ایران ایمان داریم که این صنعت، انقلابی ترین صنعت در کل کشور است.
   در ادامه مراسم مهندس زنگنه وزیر محترم نفت با اشاره به اینکه اکنون بالای 98 درصد از جمعیت شهری کشور از صنعت گاز بهره مند هستند،گفت: در واقع این آمار، شاخص بسیار خوبی در سطح بین المللی است که جایگاه ما را در بخش گاز و گازرسانی خاص می کند.
  وی با بیان اینکه اکنون پارس جنوبی به عنوان بزرگترین میدان گازی دنیا شرایط افزایش تولید را برای ما فراهم کرده، افزود: به حول و قوه الهی و با تلاش همه دست اندرکاران در صنعت نفت و گاز توانسته ایم برخی از فازهای پارس جنوبی معادل 14 فاز استاندارد را به مدار بیاوریم که این مهم علاوه بر افزایش تولید گاز ،  موجب پیشی گرفتن کشورمان عزیزمان برای نخستین بار در تولید از این میدان، از قطر شده است.
  زنگنه در پایان بیان کرد: ما برای ساختن زیربنای شبکه های گازی، تلاش خود را به نحو احسن انجام داده ایم تا بتوانیم بحث اشتغال زایی را به پیش ببریم ، بنابراین در اینجا ازهمه ی تلاشگران این عرصه تشکر کرده و امید دارم که این روند در بخش گاز و گازرسانی با همین سرعت ادامه یابد.
  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز در این  مراسم ضمن ایراد سخنانی گفت ما اکنون در پارس جنوبی یعنی یکی از بزرگترین مخازن گازی دنیا طی این 40 سال موفق شدیم تولید روزانه گاز خود را از 285 میلیون متر مکعب به بیش از 800 میلیون متر مکعب در روز برسانیم و این امر بدان معنی است که  برای هر فازی که به تولید رسیده چندین میلیارد دلار سرمایه گذاری انجام شده تا گاز این ثروت زیر زمینی استخراج شده و پس از انجام شبکه گذاری به همه مردم برسد.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: قطعا امروز در دنیا هیچ کشوری به گستردگی ایران دارای شبکه گازرسانی نیست و ما بر این باوریم همانطور که مردم در تهران از نعمت گاز برخوردارند . مردم باید در محروم ترین استان ها نیز رفاه و آسایش بدست آمده از این نعمت الهی را تجربه کنند.
   
  دکتر جهانگیری در پایان با تشکر از زحمات تمامی دست اندر کاران دستور افتتاح طرح های آماده بهره برداری در 3 شهر نرماشیر، جیرفت، فهرج و دو شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG را صادر کرد .
                                                                                                                                    
                                                                                                                                      روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب
 • 1397/11/1 دوشنبه افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب افتتاح طرح‌های بزرگ گازرسانی استان کرمان در آستانه چهل سالگی انقلاب
  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چندین پروژه‌ گازرسانی در مناطق جنوب و جنوب شرق استان کرمان با حضور ، معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی به بهره‌برداری می‌رسد.
  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چندین پروژه‌ گازرسانی در مناطق جنوب و جنوب شرق استان کرمان با حضور ، معاون اول رئیس جمهوری جناب آقای دکتر جهانگیری وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران جناب آقای مهندس تربتی  به بهره‌برداری می‌رسد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  ضمن اعلام این خبر، گفت: دوشنبه اول بهمن‌ماه، با حضور دکتر اسحاق جهانگیری ، مهندس زنگنه و جمعی از مسئولین کشوری، خط انتقال کهنوج- جیرفت به همراه سه شهر جیرفت، فهرج، نرماشیرو78 روستای تابعه ، 2 شهرک صنعتی (جیرفت وبم)  و یک جایگاهCNG  در جنوب استان کرمان افتتاح می‌شود و مردم خونگرم این مناطق از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
  وی در ادامه افزود: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال  از محل اعتبارات ملی و تخصیصی از سوی  دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری می‌رسند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان  تصریح کرد: با افتتاح پروژه گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر، فهرج و دو شهرک صنعتی ، زمینه بهره‌مندی 56359 خانوار در در مناطق شهری و روستایی مذکور  از نعمت گاز طبیعی فراهم می شود.
                                                                                                                                                                      
  مهندس فلاح ادامه داد: با افتتاح خط مذکور زیر ساخت لازم جهت بهره مندی شهر بلوک شهرستان جیرفت ، شهرستان فاریاب و عنبرآباد مهیا گردیده است و لذا گازرسانی به جنوب استان با سرعت فزاینده ادامه خواهد یافت.
  ایشان در خاتمه اظهار نمودند با گازدار شدن مناطق جنوبی استان تعداد شهرها و روستاهای بهره مند از نعمت گاز طبیعیدر کل استان به  53 شهر ، 1073 روستا و ضریب نفوذ گازرسانی در مناطق شهری و روستایی استان به 73% می رسد.
   
                                                                                                                                                            روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما