تقويم
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
بيشتر
اوقات شرعي
True
برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
 • 1397/5/20 شنبه برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان خبر فوق ادامه داد: با توجه به اهمیت خطوط گاز بعنوان یکی از شریانهای حیاتی و انتقال و عرضه انرژی، وجود یک سیستم یکپارچه اطلاعاتی به روز که با در اختیار داشتن ابزارهای لازم بتواند عهده دار ارائه انواع داده های توصیفی مورد نیاز و ارتباط برای کسب اطلاعات جعرافیایی در روی نقشه باشد ، می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی ، تحلیلی و برنامه ریزی بخش خطوط گاز بخصوص در شرایط بحران باشد.
  مهندس فلاح ادامه داد افزایش کارایی و بهره وری فعالیتهای گازرسانی از طریق بکارگیری تکنولوژی نوین یکی از اهداف مهم و اساسی شرکت گاز استان کرمان است. از آنجا که بیشتر سیاستها، طرحها ، و عملیات روزمره در بخش طراحی خطوط گاز به اطلاعات مکاندار دقیقی نیاز دارد ، سیستمی که بتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز شرکت گاز را در یک نظام ماشینی گرد آورده و سازماندهی نماید ، بسیار سودمند خواهد بود که طی دوره مذکور این موارد و سرفصل های متعددی ارائه گردید که از آن جمله می توان به تبیین نقشه راه GIS شرکت گاز استان کرمان، تشریح سند مدل مفهومی فیزیکی و منطقی مدیریت گازرسانی،   کاربردهای نرم افزار ، آشنایی با اصول و مبانی GIS ، ویرایش داده ها ، آشنایی با دستگاه GNSS، برچسب گذاری ، سمبل گذاری ، کار با جداول توصیفی ، آماده سازی نقشه برای پلات و اشاره نمود.
  تدریس این دوره آموزشی را آقای مهندس احسان ابراهیمی و محسن مهرابی نژاد بر عهده داشتند که بدینوسیله از زحمات نامبردگان تشکر و قدردانی می گردد.
بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/5/16 سه‌شنبه بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: تا کنون 50 شهر و 939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  تا کنون 50 شهر و  939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس منوچهر فلاح ادامه داد، 600 هزار مشترک خانگی و تجاری در سطح کل استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حال حاضر گاز رسانی به 260 روستا و 11 شهر با قریب به 100 هزار خانوار در حال اجرای عملیات گازرسانی بوده و مضاف بر آن گازرسانی به 166 روستا و 4 شهر دیگر نیز با 45 هزار خانوار در حال انتخاب پیمانکار اجرایی و شروع بکار می باشند.
  مهندس فلاح از همه مشترکان تقاضا کرد صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت کنند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
 • 1397/5/15 دوشنبه برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه مسیر این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام  هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام گیرد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
 • 1397/5/13 شنبه شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار می نماید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار      می نماید.
  مهندس فلاح در آیین افتتاحیه این دوره ها ادامه داد، طراحی، تدوین و پیاده سازی نظام آموزش کارجویان و کارکنان شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد شرکت  گاز استان کرمان، اجرای دوره های آموزشی مهارتی و حرفه ای متناسب با استاندارد های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اجرای آزمون های صلاحیت حرفه ای مشاغل مورد نیاز صنعت از اهداف انعقاد تفاهم نامه مذکور است. این دوره آموزشی توسط روسای فروش و خدمات مشترکین ناحیه های کرمان، رفسنجان و زرند جهت 200 نفر از مامورین قرائت کنتور و امداد گران شهری و روستایی آموزش داده می شود و در آینده ای نزدیک کلیه شاغلین پیمانکاری و نیروهای جدید پیمانکاری بایستی دارای گواهینامه صلاحیت حرفه ای باشند.
  مهندس فلاح همچنین ادامه داد، با توجه به اهمیت رویکرد آموزشی لازم است برای تمام نیروهای پیمانی و قراردادی شرکت گاز استان چنین دوره های مفیدی برگزار گردد.
  در ادامه این مراسم مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان جناب آقای مهندس جهانگیری نیز ضمن استقبال از این تفاهم نامه، شرکت گاز استان کرمان را در بین سایر شرکت های گاز استانی پیشرو دانست و ادامه داد: این دوره ها زمینه تعاملات بیشتر شرکت گاز و سازمان فنی و حرفه ای در آینده ای نزدیک می باشد.
برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/5/7 يكشنبه برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  مهندس منوچهر فلاح اظهار داشت : ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند. اهداف انسانی و پشتیبانی از آن، از موارد مهمی است که می تواند سبب سرآمدی شرکت گاز استان کرمان شود.
  در ادامه این جلسه، روند اجرایی و آموزش های لازم به واحد های مربوطه انجام شد و از این به بعد کلیه ذینفعان استان کرمان می توانند از طریق سایت شرکت گاز استان کرمان به آدرس WWW.NIGC-KERMAN.IR کلیه نقطه نظرات ،پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را مطرح نمایند و در اسرع وقت جوابیه را دریافت نمایند.
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما