تقويم
<>
شيدسچپج
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
بيشتر
اوقات شرعي
True
اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
 • 1397/3/27 يكشنبه اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح  ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  وی ادامه داد، کار اجرایی گاز رسانی به 75000 خانوار شهری و روستایی در سطح استان کرمان در دست اقدام می باشد که بزودی شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس فلاح همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات ایمن به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در بهترین حالت ممکن باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه، شاهد عدم قطع  برق در جنوب استان طی سال های گذشته بوده ایم .
  در حال حاضر  727 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/23 چهارشنبه اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان کرمان افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین است، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا است که از جمله آن، اجرای طرح مذکور در راستای تعالی سازمانی است.
  وی هدف از انجام این طرح را هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن فرصت‌های بهبود درخصوص نیازمندی‌ها دانست. در این فرم ها به بخش های مختلف خدمات شرکت اشاره شده و نظرات ذینفعان محترم جمع آوری می گردد.
  وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 5000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی با نظارت واحد پژوهش شرکت گاز استان کرمان و زیر نظر مدیر تعالی شرکت و همکاری اساتید دانشگاه در حال حاضر در حال انجام می باشد.
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
 • 1397/3/21 دوشنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در توزیع انرژی کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر در جهت افزایش رفاه عمومی و توسعه صنعت، هم آوردی با شرکت ها و موسسات داخلی داشته باشند، لذا لازم  است به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو با اقدامات انجام شده و مستندات ارائه شده در سال گذشته این شرکت توانست سطح تعهد به اهتمام را در اولین سال حضور خود کسب نماید و برنامه سالجاری نیز کسب تقدیر نامه 2 ستاره می باشد که امیدواریم با همت همکاران این برگ زرین برای شرکت کسب گردد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/20 يكشنبه کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات در سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز  این دوره از مسابقات در  سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خرسندی از موفقیت ورزشی فرزندان شرکت گاز گفت:  تلاش و کوشش ورزشکاران ایرانی در رسیدن به موفقیت زبانزد تمام مردم دنیا می باشد و جای بسی افتخار است که شرکت گاز استان کرمان چنین ورزشکاران نمونه و پرتلاشی دارد که با تلاش و کوشش مستمر و با استعانت از خداوند متعال در کنار درس و تحصیل ، برای اعتلای ورزش شرکت و تندرستی جان و داشتن روحیه پر نشاط و شاداب ،ورزش را نیز در برنامه زندگی خود قرار داده اند. لازم است از اینجا برای تمامی کارکنان و ورزشکاران آرزوی سلامتی و سربلندی و افتخارآفرینی داشته باشم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/26 چهارشنبه اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  در این جلسه به مسئولین واحد ها جهت تکریم اسلامی کار کنان زیر مجموعه خود و حفظ کرامت انسانی وانجام خدمت صادقانه به ارباب رجوع و اخلاق مداری تاکید و در باز نگری مجدد تخصیص نیرو به  واحد های مختلف در راستای تامین کمبود  نیرو های مورد نیاز با توجه به حجم زیاد پروژه های عمرانی استان مطالبی بیان داشتند.
  وی در ادامه مسیر ، این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و  توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما