تقويم
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
بيشتر
اوقات شرعي
True
اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر
 • 1398/1/28 چهارشنبه اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با اعلام کمیته بحران استان مبنی بر شروع بارش های سیل آسا و احتمال افزایش آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها، ستاد بحران شرکت گاز استان کرمان قبل از آغاز بارندگی در استان تشکیل و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر، جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید.
  اقدامات موثرشرکت گاز استان کرمان در حادثه سیل اخیر  
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با اعلام کمیته بحران استان مبنی بر شروع بارش های سیل آسا و احتمال افزایش آبگرفتگی معابر  و طغیان رودخانه ها، ستاد بحران شرکت گاز استان کرمان قبل از آغاز بارندگی در استان تشکیل و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر، جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از تشکیل گروه های عملیاتی و واکنش سریع قبل از شروع بارندگی ها در استان برای نواحی کهنوج، جیرفت، بم ، بافت و بردسیر خبر داد و افزودند همزمان با آغاز بارندگی ها  در سطح استان سریعا کمیته بحران تشکیل و تمامی واحدهای امداد ، تعمیرات ، مخابرات ، ایمنی ، HSE ، نشت یابی ، حمل و نقل و مسئولین ستاد با استقرار خود در سطح شهر، تمامی خطوط انتقال ، تغذیه ، شبکه تاسیسات گازرسانی و ایستگاهها را بازدید و با برنامه ریزی ، هماهنگی واحد ها و تمهیدات لازم جریان گاز مشترکین محترم استمرار یافته و گزارشی مبنی بر  قطع گاز در استان را شاهد نبودیم.
  وی یکی از اقدامات موثر شرکت گاز استان در حادثه سیل اخیر را استفاده از امکانات ، تجهیزات و توانایی های بخش خصوصی(پیمانکاران اجرایی معاونت مهندسی و بهره برداری ) دانست و ادامه داد چند روز قبل از آغاز بارش ها در استان اقدامات لازم در خصوص استفاده از تجهیزات بخش خصوصی وشرکتی جهت کمک به دیگر نهاد های استان اعم از شهرداری ها، بخشداری ها ، فرمانداری ها و حفاظت از تاسیسات گازرسانی  صورت پذیرفت .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه یادآور شد : مهم ترین وظیفه مجموعه گاز استان حفظ استمرار جریان گاز ، حفظ  ایمنی و عملکرد تاسیسات و ایستگاهها در شرایط بحرانی است و بایستی تمامی مسئولین عملیاتی در روزهای حساس تلاش کرده و رفاه و آسایش مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و کارها را برای رضایت خداوند و رفاه و آسایش مردم انجام دهند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه
 • 1398/1/25 يكشنبه آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه
  آغاز عملیات اجرائی گاز رسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان آباد ،حیدر آباد، میرآباد،بمبویان و شریک آباد) با حضور استاندار محترم آقای دکتر فدایی، نماینده محترم مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس نیکزادی و امام جمعه شهر ریگان در نخستین روزهای سال 1398آغازگردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان آباد ،حیدر آباد، میرآباد،بمبویان و شریک آباد) با حضور استاندار محترم آقای دکتر فدایی، نماینده محترم مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی جناب آقای مهندس نیکزادی و امام جمعه شهر ریگان در نخستین روزهای سال 1398آغازگردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان درخصوص مشخصات این پروژه ها گفت: اجرای عملیات گازرسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه شامل 16کیلومتر خط تغذیه و 129 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و نصب بیش از 5 هزار انشعاب بوده  که با انجام آن بحول و قوه الهی 6560 خانوار شامل (4828 خانوار شهری و 1732 خانوار روستایی) از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
   فلاح ادامه داد: تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرا می باشد که از این تعداد 6 شهر نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان که در پایان سال 97 انتخاب پیمانکار گردیده و در دست اجرا قرار گرفته اند. و
   ان شاالله دو شهر با قیمانده  نودژ و جبالبارز نیز در سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
  وی افزود با گازدار شدن 4 شهر و 280 روستا در سال 97 ، ( به عبارتی در هر روز کاری سال 97 یک روستا و در هر فصل یک شهر گازدار گردیده است) درصد بهره مندی کل خانوار استان به 73درصد رسیده است . و امیدواریم در سال 98 با گازدار نمودن 9شهر ( ارزوئیه، هنزاء، اندوهجرد، شهداد، زهکلوت، عنبرآباد، بلوک، درب بهشت و منوجان) درصد بهره مندی خانوار کل استان از نعمت گاز طبیعی به 77% ارتقاء یابد. همچنین در سال 97 با وجود مشکلات اقتصادی جاری کشور میزان 1390 کیلومتر شبکه و خط تغذیه در سطح استان اجرا شده که در عملکرد سالانه از زمان تاسیس این شرکت تا پایان سال 97 این آمار بی سابقه بوده است.
  فلاح در خاتمه افزود چشم انداز استراتژیک شرکت گاز استان کرمان توسعه عملکرد و دستیابی به 98 درصد پوشش گازرسانی در مناطق واجد شرایط تا سال 1404 می باشد که امیدواریم با تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد.
                                                                                                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پیام تبریک سال نو ، از طرف مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان
 • 1397/12/28 سه‌شنبه تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان تقدیر و تشکر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مطلوب گازرسانی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب از توابع چترود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی روستای بی بی حیات از توابع شهرستان کرمان با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و محمدصادق بصیری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب از توابع چترود و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی روستای بی بی حیات از توابع شهرستان کرمان با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و  محمدصادق بصیری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان برگزار گردید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود گازرسانی به مجموعه روستاهای پای سیب چترود که شامل روستاهای (بندر- پای سیب همقاوند- ده زرگر) می باشد با اعتباری بالغ بر 15000میلیون ریال انجام و تعداد 125 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و همچنین همزمان با افتتاح پروژه مذکور عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای بی بی حیات و کلیه صنایع موجود در این محور  با هزینه ای بالغ بر 122000میلیون ریال و در قالب 70کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع آغاز گردید.
  وی افزود در سال جاری  تا پایان نیمه نخست اسفندماه 17کیلومتر خط انتقال و 1320کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان اجرا شده و چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) و 280 روستای تابعه، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 37000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
  ایشان تصریح نمودند تاکنون از مجموع 71 شهر استان 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده 16 شهر دردست اجرابوده که 7شهر آن (از جمله شهرهای نظام شهر،قلعه گنج، مردهک، دوساری ،گنبکی ، منوجان و ریگان ) اخیراً انتخاب پیمانکار گردیده اند و انشاالله دو شهر نودژ و جبالبارز اوایل سال 98 انتخاب پیمانکار می گردند.
  فلاح ادامه داد  تاکنون با اجرای بیش از 1950 کیلومتر خط انتقال فولادی،15900کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 387000 انشعاب در سطح استان 619000 مشترک خانگی وتجاری، 772 مشترک صنعتی و 77 جایگاه CNG از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
  ایشان درصد خانوار بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان را 73% اعلام و ابراز امیدواری نمودبا تلاش و همت کارکنان ، مشاوران و پیمانکاران شرکت گاز استان پروژه های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام و به اتمام برسد و با گاز رسانی به شهرها ، روستاها و صنایع استان شاهد رونق اقتصادی بیش تر در پهناورترین استان کشور باشیم.
  دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان کرمان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان گازرسانی به روستاهای سردسیر استان را به این دلیل که هدف گردشگری بوده بسیار مهم توصیف نمود و اعلام داشتند با بهره مندی روستاهای سردسیر منطقه از نعمت گاز طبیعی میتوان گردشگری و جذب توریست  در این مناطق بسیار موفق عمل نماید. 
                                                                                                                               روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است
 • 1397/12/26 يكشنبه هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است هر روز کاری در سال 97 یک روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح در جلسه شورای اداری ضمن اعلام خبر گازدار شدن 280روستا در استان کرمان به تشریح عملکرد بسیار خوب و پربار شرکت گاز استان در سال 97 پرداختند . مدیر عامل شرکت گاز در ابتدای جلسه به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن 4شهرجیرفت، فهرج ،نرماشیر،هجدک و 280روستای استان اشاره و افزودند در سال 97 شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند که گازدار شدن یک روستا در هر روز کاری و در مجموع 280روستا و 4شهر در سال 97 از جمله آن ها می باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح در جلسه شورای اداری ضمن اعلام خبر گازدار شدن 280روستا در استان کرمان به تشریح عملکرد بسیار خوب و پربار شرکت گاز استان در  سال 97 پرداختند .
  مدیر عامل شرکت گاز در ابتدای جلسه  به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن 4شهرجیرفت، فهرج ،نرماشیر،هجدک و 280روستای استان اشاره و افزودند در سال 97 شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند که گازدار شدن یک روستا در هر روز کاری و در مجموع 280روستا و 4شهر در سال 97 از جمله آن ها می باشد.
  وی افزود در سال جاری 17کیلومتر خط انتقال و 1330کیلومتر خط تغذیه و شبکه در استان اجرا شده و  چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) 280 روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن 36000مشترک در سطح استان کرمان می باشد.
  ایشان تصریح نمود در زمینه تعالی سازمانی سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)  گواه بر عملکرد خوب و مثبت واحد روابط عمومی و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.
  فلاح ضمن تبریک به کارمندان نمونه انتخاب شده جناب آقای عارف عراقی و سرکار خانم ها مهدیه محمدی زاده و سمانه شکری زاده افزود: خدمت صادقانه و تلاش در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت شکوفایی صنعت نفت وظیفه هر کارمند این مجموعه است .و از خداوند سبحان توفقیق توام با سلامتی و موفقیت را برای تمامی کارکنان زحمتکش ، فداکار ، مومن و تلاشکر شرکت ملی گاز ایران را خواستارم .
  مدیرعامل شرکت گاز استان در خاتمه افزود استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی  استان از اولویت  های اصلی  شرکت گاز استان می باشد امید می رود با گاز دار شدن شهرهای جنوبی استان گام بلند دیگری در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی و اشتغال این مناطق برداشته شود.
                                                                                                                                                               روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
   
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما