تقويم
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
بيشتر
اوقات شرعي
True
برگزاری اولین مرحله ممیزی شرکت گاز استان کرمان جهت کسب گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، رضایت مشتری و نظر سنجی
 • 1397/9/11 يكشنبه برگزاری اولین مرحله ممیزی شرکت گاز استان کرمان جهت کسب گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، رضایت مشتری و نظر سنجی برگزاری اولین مرحله ممیزی شرکت گاز استان کرمان جهت کسب گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، رضایت مشتری و نظر سنجی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، اولین مرحله ممیزی بازنگری گواهینامه های کیفیت (9001:2015)، ایمنی و بهداشت (OHSAS:18001) و محیط زیست (ISO:14001)، استقرار رضایت مشتری (iso10002) و نظر سنجی (iso10004) با حضور سرممیز شرکت TUV برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، اولین مرحله ممیزی بازنگری گواهینامه های کیفیت (9001:2015)، ایمنی و بهداشت (OHSAS:18001) و محیط زیست (ISO:14001)، استقرار رضایت مشتری (iso10002) و نظر سنجی (iso10004) با حضور سرممیز شرکت TUV برگزار شد.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه افتتاحیه این ممیزی گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی سازمانها دستیابی به اهداف عالی کیفی مدیریتی و رضایتمندی مشتریان است وعمده تلاش مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان کرمان در جهت رسیدن و دست یابی به اهداف معطوف و تلاش برای استقرار سیستم های کیفیتی و HSE است.
  وی ادامه داد: در همین راستا سعی شده با بازنگری‌های مدرن مدیریتی و شناسایی و برطرف سازی مشکلات موجود، عملکرد‌ها را به استانداردهای تدوین شده برسانیم.
  منوچهر فلاح ادامه داد، انجام وظایف کارکنان در سایه همکاری، همدلی، دقت و سرعت لازم، منطبق با استاندار‌دها و برنامه‌های تدوین شده، مهم‌ترین عامل ترقی و پیشرفت این شرکت است که امیدواریم کارکنان مجرب، خدمات شایسته و مطلوب تری به مشتریان و ذینفعان ارائه نماید.وی با اعلام اینکه در ارتقای اثر بخشی و بهبود مداوم سامانه مدیریت یکپارچه،کیفیت،ایمنی و محیط زیست این شرکت، برنامه ریزی‌های موثری انجام شده است، ابراز داشت: با انجام ممیزی تمامی واحد‌ها و فرآیندهای انجام کار در شرکت، در قالب سیستم یکپارچه IMS توسط ممیزان ٬ تحلیل و پس از انطباق و اطمینان از برقراری و ارتقای اثر بخشی و بهبود مداوم با شاخص‌های مورد نظر، اعتبار گواهینامه‌های صادره شده،  تمدید می شود و ان شا ا.. دو گواهینامه 10002 و 10004 برای اولین بار مستقر خواهد شد.
  در اولین مرحله این بازدید، مهندس سعیدی از طرف شرکت صادر کننده گواهینامه بررسی های مربوطه را انجام دادند و ان شاا..  پس از ممیزی مرحله دوم گواهینامه های فوق الذکر صادر خواهد گردید.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
هشدار رعایت نکات ایمنی به مشترکین گاز طبیعی در نماز جمعه های استان کرمان
 • 1397/8/23 چهارشنبه هشدار رعایت نکات ایمنی به مشترکین گاز طبیعی در نماز جمعه های استان کرمان هشدار رعایت نکات ایمنی به مشترکین گاز طبیعی در نماز جمعه های استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان؛ کارکنان این مجموعه با همکاری کارشناسان HSE با حضور در نماز جمعه های سراسر استان کرمان، ضمن توزیع بروشور، کتابچه های ایمنی و cd های آموزشی،نمازگزاران را به رعایت اصول نکات ایمنی و بهینه مصرف کردن گاز طبیعی دعوت می نمایند.
        به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان؛ کارکنان این مجموعه با همکاری کارشناسان HSEبا حضور در نماز جمعه های سراسر استان کرمان،  ضمن توزیع بروشور، کتابچه های ایمنی و cd های آموزشی،نمازگزاران را به رعایت اصول نکات ایمنی و بهینه مصرف کردن گاز طبیعی دعوت می نمایند.  
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خصوص حضور کارشناسان شرکت در نماز های جمعه و دعوت نمازگزاران به رعایت مصرف گاز گفت، گاز طبیعی انرژی پاکی است و با وجود اینکه ایران یکی از بیشترین ذخایر این انرژی را دارا می باشد اما صرفه جویی در مصرف آن یک وظیفه شرعی و انسانی می باشد بطوری که با توجه به چند نکته ساده می توان تا حد زیادی در کاهش مصرف و جلوگیری از حوادث احتمالی گام برداشت، از جمله این موارد رعایت دمای رفاه بین ۱۸-۲۱درجه، بستن دریچه های کولر در زمستان، استفاده از پرده های ضخیم، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستانی در خانه و استفاده از موتورخانه های هوشمند و رادیاتورهای مجهز به شیر ترموستاتیک می باشد که از راهکارهای مهم مصرف بهینه گاز است.
  وی در ادامه به خطرات گاز منواکسیدکربن اشاره کرد و تأکید کرد: این گاز: سمی، بی بو، بی رنگ ، بی مزه، بدون تحریک روی پوست بدن و مرگ آور است که ناشی از احتراق ناقص گاز طبیعی بوده واز جمله در اثر مسدود بودن لوله های خروجی بخاری،آبگرمکن و تجهیزات گازسوز و محدود بودن فضا و هوای اطراف وسایل گاز سوز(هر متر مکعب گاز برای احتراق کامل، نیاز به ۱۵متر مکعب هوای تازه دارد)، ایجاد می شود و دویست و الی سیصد برابر سریعتراز اکسیژن، جذب گلبولهای قرمز خون می شود و لذا مقدار کمی از آن سریعا به تمام بدن منتقل شده و باعث خواب آلودگی، ضعف، گرفتگی عضلات، سردرد، تهوع، درد قفسه سینه و در نهایت منجر به مرگ خاموش می شود.
  مهندس فلاح با اشاره به اینکه کاهش هر یک درجه دمای اتاق موجب کاهش۶درصد مصرف گاز می گردد، از مردم شریف استان درخواست نمود که با مصرف بهینه ( صرفه جویی) و ایمن گاز، علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده و کاهش مبلغ گاز بهاء در قبوض گاز،مانع از قطع جریان گاز در روزهای سرد سال به ویژه در مناطق سردسیر کشور شوند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مانور مشترک شرکت گاز استان کرمان و اداره غله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل
 • 1397/8/21 دوشنبه برگزاری مانور مشترک شرکت گاز استان کرمان و اداره غله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزاری مانور مشترک شرکت گاز استان کرمان و اداره غله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل و در راستای ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و دیگر ادارات و دستگاه های اجرایی استان، مانور قطع گاز تعدای نانوایی در سطح شهر کرمان با همکاری فرمانداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر، ستاد مدیریت بحران ، اداره غله و سازمان پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد .
  همزمان با هفته  پدافند غیر عامل  و در راستای ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و  دیگر ادارات و دستگاه های اجرایی استان، مانور قطع گاز تعدای نانوایی در سطح شهر کرمان با همکاری فرمانداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر، ستاد مدیریت بحران ، اداره غله و سازمان پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و شناسایی و آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله زلزله ، انفجار و  تبعات ناشی از آن از جمله قطع گاز را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای  امداد گران بسیار حائز اهمیت است چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات  را دارد .
  مهندس فلاح ادامه داد، تمام واحد های عملیاتی، تعمیراتی، نقلیه، HSE  ،حراست و روابط عمومی  با اطلاع‌رسانی سریع، گرفتن تصمیمات صحیح، تجهیز و آماده کردن ابزارآلات، اقدامات دقیقی را با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر حاضر در مانور برگزار نمودند .
  مهندس منوچهر فلاح بر ضرورت آمادگی برای مواجهه با خطرات و تهدیدات مختلف،  تاکید کرد و افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان فرمودند پدافند غیرعامل برای مصون‌سازی کشور از تهدیدات نظامی و غیرنظامی و همچنین پیشگیری از خسارات ناشی از مخاطرات طبیعی و غیرطبیعی امری حیاتی است.
  مهندس منوچهر فلاح ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 15000 کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان از اولویت های اصلی شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/8/7 دوشنبه استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان از اولویت های اصلی شرکت گاز استان کرمان استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان از اولویت های اصلی شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: تا کنون 50 شهر و 959 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  تا کنون 50 شهر و  959 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس منوچهر فلاح ادامه داد، 600 هزار مشترک خانگی و تجاری در سطح کل استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حال حاضر گاز رسانی به 264 روستا و 13 شهر ازجمله (جیرفت، درب بهشت ، بلوک، نرماشیر، فاریاب، ارزوئیه ، شهداد، اندوهجرد، عنبرآباد ، قلع گنج ، زهکلوت، فهرج و هنزا) با قریب به 100 هزار خانوار در حال اجرای عملیات گازرسانی بوده و مضاف بر آن گازرسانی به 145 روستا و 5 شهر دیگر نیز در حال انتخاب پیمانکار اجرایی و شروع بکار می باشند.
  مهندس فلاح ابراز امیدواری نمود بزودی 3 شهرستان جیرفت نرماشیر و فهرج و 78 روستای تابعه از نعمت گاز برخوردار خواهند شد، که حاصل همکاری مشترکی با شرکت مهندسی توسعه گاز ایران بوده است.  
   استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی  استان از اولویت  های اصلی  شرکت گاز استان می باشد امید می رود باگاز دار شدن شهرهای جنوبی استان گامی بلند در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی و اشتغال این مناطق برداشته شود.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
لزوم رعایت ایمنی وسایل گرمایشی در آستانه فصل سرد سال
 • 1397/8/6 يكشنبه لزوم رعایت ایمنی وسایل گرمایشی در آستانه فصل سرد سال لزوم رعایت ایمنی وسایل گرمایشی در آستانه فصل سرد سال
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به کاهش دما و سرد شدن هوا و استفاده هموطنان از وسایل گرمایشی، احتمال حوادث ناشی از گاز گرفتگی بیشتر می شود. حوادث گازگرفتگی از آن حوادثی است که تنها با کمی دقت می توان از بروز آن جلوگیری کرد و برعکس، کمی بی احتیاطی می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به کاهش دما و سرد شدن هوا و استفاده هموطنان از وسایل گرمایشی، احتمال حوادث ناشی از گاز گرفتگی بیشتر می شود. حوادث گازگرفتگی از آن حوادثی است که تنها با کمی دقت می توان از بروز آن جلوگیری کرد و برعکس، کمی بی احتیاطی می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد
  مهندس فلاح ادامه داد اولین نکته مهمی که مشترکان گاز طبیعی باید به آن توجه داشته باشند مطمئن بودن از درست کارکردن وسایل گازسوز است، حتماً وسایل گازسوز را در صورت معیوب بودن به متخصصین امر و مراکز مجاز تعمیر و نگهداری وسایل گاز سوز، جهت کنترل و رفع عیب بسپارید
  در منازلی که از بخاری به عنوان وسیله گرم کننده استفاده می شود، اطمینان از باز بودن مسیردودکش ضروری است.
  فلاح به اهمیت نحوه اتصال قطعات دود کش اشاره کرد و گفت: قبل از نصب دودکش با شعله کبریت یا شمع، مکش دریچه دودکش را بررسی و هنگام استفاده از بخاری با بررسی گرم بودن لوله دودکش از صحت عملکرد آن مطمئن شوید.
  مهندس منوچهر فلاح به نصب کلاهک H اشاره کرد و گفت مشترکین گاز طبیعی باید نسبت به نصب صحیح لوله بخاری نیز توجه داشته باشند، لوله بخاری باید فلزی بوده و نباید از لوله های فنری ( آکاردئونی ) به دلیل عدم استحکام لازم استفاده کرد و لوله های دودکش باید به شکل صحیح و محکم به  وسیله گازسوز و محل دودکش در دیوار نصب شده باشند.
  مهندس فلاح تصریح کرد: مشترکان باید از نصب آبگرمکن به ویژه در محیط های بسته از جمله انباری، آشپزخانه‌های کوچک حمام یا رختکن و همچنین استفاده از بخاری های بدون دودکش در محیط‌های مسکونی بسته از جمله اتاق خواب جدا خودداری کنند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان افزود: هر چند گاز طبیعی سوختی بسیار ارزان، در دسترس و پاک است که استفاده از این نعمت نه تنها رفاه را برای ما به ارمغان می آورد بلکه باعث رونق اقتصادی جامعه نیز می شود اما اگر از این سوخت با روشی درست، صحیح و بهینه استفاده نگردد، می تواند خطراتی را برای مصرف کنندگان در بر داشته باشد.
  مشترکین محترم در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس 194 پست امداد شرکت گاز استان کرمان تماس حاصل نمایند.  
                                                                                                                              روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما