پنجشنبه 31 خرداد 1397   15:07:47
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
 • 1397/3/27 يكشنبه اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح  ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  وی ادامه داد، کار اجرایی گاز رسانی به 75000 خانوار شهری و روستایی در سطح استان کرمان در دست اقدام می باشد که بزودی شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس فلاح همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات ایمن به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در بهترین حالت ممکن باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه، شاهد عدم قطع  برق در جنوب استان طی سال های گذشته بوده ایم .
  در حال حاضر  727 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/23 چهارشنبه اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان کرمان افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین است، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا است که از جمله آن، اجرای طرح مذکور در راستای تعالی سازمانی است.
  وی هدف از انجام این طرح را هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن فرصت‌های بهبود درخصوص نیازمندی‌ها دانست. در این فرم ها به بخش های مختلف خدمات شرکت اشاره شده و نظرات ذینفعان محترم جمع آوری می گردد.
  وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 5000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی با نظارت واحد پژوهش شرکت گاز استان کرمان و زیر نظر مدیر تعالی شرکت و همکاری اساتید دانشگاه در حال حاضر در حال انجام می باشد.
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
 • 1397/3/21 دوشنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در توزیع انرژی کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر در جهت افزایش رفاه عمومی و توسعه صنعت، هم آوردی با شرکت ها و موسسات داخلی داشته باشند، لذا لازم  است به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو با اقدامات انجام شده و مستندات ارائه شده در سال گذشته این شرکت توانست سطح تعهد به اهتمام را در اولین سال حضور خود کسب نماید و برنامه سالجاری نیز کسب تقدیر نامه 2 ستاره می باشد که امیدواریم با همت همکاران این برگ زرین برای شرکت کسب گردد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/20 يكشنبه کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات در سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز  این دوره از مسابقات در  سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خرسندی از موفقیت ورزشی فرزندان شرکت گاز گفت:  تلاش و کوشش ورزشکاران ایرانی در رسیدن به موفقیت زبانزد تمام مردم دنیا می باشد و جای بسی افتخار است که شرکت گاز استان کرمان چنین ورزشکاران نمونه و پرتلاشی دارد که با تلاش و کوشش مستمر و با استعانت از خداوند متعال در کنار درس و تحصیل ، برای اعتلای ورزش شرکت و تندرستی جان و داشتن روحیه پر نشاط و شاداب ،ورزش را نیز در برنامه زندگی خود قرار داده اند. لازم است از اینجا برای تمامی کارکنان و ورزشکاران آرزوی سلامتی و سربلندی و افتخارآفرینی داشته باشم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/26 چهارشنبه اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  در این جلسه به مسئولین واحد ها جهت تکریم اسلامی کار کنان زیر مجموعه خود و حفظ کرامت انسانی وانجام خدمت صادقانه به ارباب رجوع و اخلاق مداری تاکید و در باز نگری مجدد تخصیص نیرو به  واحد های مختلف در راستای تامین کمبود  نیرو های مورد نیاز با توجه به حجم زیاد پروژه های عمرانی استان مطالبی بیان داشتند.
  وی در ادامه مسیر ، این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و  توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
 • 1397/2/23 يكشنبه برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
  مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در ابتدای جلسه با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی و تجاری از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : در حال حاضر 66.2 درصد خانوار استان از این نعمت الهی برخوردار می باشند که شامل 37.4 درصد خانوار روستایی و 85 درصد خانوار شهری می باشد.
  مهندس منوچهر فلاح  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در ابتدای جلسه  با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی و تجاری از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : در حال حاضر 66.2 درصد خانوار استان از این نعمت الهی برخوردار می باشند که شامل 37.4 درصد خانوار روستایی و 85 درصد خانوار شهری می باشد.
  ایشان همچنین به مشترکین صنعتی و عمده اشاره نمود و ادامه داد ، این استان یکی از مهمترین قطب های صنعتی جنوب کشور        می باشد و در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی ایجاد شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر  727 واحد صنعتی اعم از؛ نیروگاه های کرمان ، کهنوج ،سرچشمه ، کارخانه ها ، گلخانه ها ، مجتمع های صنایع غذایی، کوره های آجرپزی و ... بهره مند از گاز طبیعی هستند و این تعدد صنایع فعال ، مصرف گاز استان را به لحاظ اختصاص سهم مصارف گاز از سایر بخش ها  متمایز نموده است.
  مهندس فلاح از اجرای  1909 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان خبر داد و ادامه داد این خطوط شامل 8000 کیلومتر خطوط شهری و 7000 کیلومتر خطوط روستایی است و در دولت یازدهم  و دوازدهم توانسته ایم  11 شهر 528 روستا  را گاز دار نماییم .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان تلاش دولت یازدهم و دوازدهم را در محرومیت زدایی از مناطق روستایی و جنوب استان را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد ، توانستیم با پشتوانه و حمایت های صنعت نفت ، گاز ، استاندار و نمایندگان استان بودجه قابل ملاحضه ای را در سال  جاری اختصاص دهیم  و برنامه ریزی  گاز رسانی به 22 شهر و پروژه های جنوب استان و اتصال صنعت جنوبی استان به شبکه سراسری گاز از مهمترین اقدامات می باشد و بزودی با برگزاری آیین افتتاح این پروژه ها ، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/20 پنجشنبه برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان در سطح استان و در مرحله مقدماتی در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 513 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان  در سطح استان و در مرحله مقدماتی در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 513 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در مراسیم افتتاحیه این دوره از مسابقات گفت :این مسابقات با هدف کشف مواهب و اصوات قرآنی و نظارت و آماده سازی آن، تشویق قاریان قرآنی و تقویت جایگاه آنها در شرکت برگزار  می شود ، وی ادامه داد  : نفرات برتر این دوره و انتخابی شرکت گاز استان کرمان به مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران اعزام می شوند.
  در ادامه مراسم دکتر  مجیدی فر از اساتید دانشگاه که از مدعوین حاضر در  مراسم بودند به سخنرانی در خصوص بهره مندی کارکنان و خانواده هایشان از قرآن و نهج البلاغه پرداختند.
  وی افزود:اگر قرآن در زندگی و جامعه حاکم باشد دیگر شاهد مسائلی از قبیل اختلافات خانوادگی و .... نخواهیم بود.
   همچنین در این مراسم گروه تواشیح ثقلین به اجرای برنامه پرداختند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.
 • 1397/2/16 يكشنبه مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد. مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.
  این مراسم با حضور مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران، رییس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام جلالی، سرهنگ خواجویی معاون هماهنگ کننده استان، مهندس خالقی مدیر کل امور شهر و روستای استانداری کرمان، دکتر صالحی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان کرمان و کارکنان شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
  این مراسم با حضور مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران، رییس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام جلالی، سرهنگ خواجویی معاون هماهنگ کننده استان، مهندس خالقی مدیر کل امور شهر و روستای استانداری کرمان، دکتر صالحی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان کرمان و کارکنان شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
  در ادامه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس مشایخی نیروی انسانی را، مهم ترین رکن هر سازمان عملیاتی دانست و ادامه داد: تلاش مجموعه باید بر حمایت از فعالیت های بی وفقه این عزیزان به عنوان بزرگترین سرمایه های سازمانی استوار باشد. طبق آمار ها, 50 شهر و 934 روستا در استان گازدار و 6 شهر و 216 روستا در دست اجرا می باشد و خوشبختانه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در کل استان تحت پوشش گاز طبیعی هستند. درحال حاضر روزانه ۸۰۰ میلیون مترمکعب گاز تولید می شود که باید بواسطه شبکه‌های پایدار برند شرکت ملی گاز جهانی شود.
  مهندس مشایخی ادامه داد، در شروع دولت یازدهم ، بحث گازرسانی به روستاها و شهرهای فاقد گاز، به عنوان یکی از هدف های اصلی شرکت ملی گاز ایران معین شد، بر این اساس عملکردی که در طول خدمات دولت یازدهم درباره گازرسانی به روستاها صورت پذیرفت یک کار منحصر به فرد و بزرگ بود که تکرار آن در دولت های پیشین سابقه نداشت تا جایی که طی ۴ سال حدود ۹ هزار روستا در کشور گازرسانی شدند.
  وی با تاکید بر اینکه روند رو به رشد گازرسانی در دولت دوازدهم نیز ادامه دارد، گفت: در سال جاری با اعتبارات خوبی که برای استان کرمان برنامه ریزی شده است شاهد بهره مندی تعداد زیادی از شهر ها و روستاها خواهیم بود.
  در ادامه مهندس خالقی از زحمات چند ساله مهندس ودیعتی تشکر و قدر دانی نمودند و با توجه به محرومیت استان خواستار توجه بیشتر به شهر ها و روستاهای فاقد گاز شدند.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل جدید شرکت گاز استان کرمان نیز اولویت اول کاری شرکت گاز استان کرمان را اتمام پروژه های جاری و  پیگیری ویژه ای نسبت به انجام واجرای پروژه های جنوب استان اعلام کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس ودیعتی به داشتن چهار ویژگی  صداقت ، تعهد کاری ، تخصص و تلاش و کوشش  برای همگان جلسه را خاتمه دادند.
                                                     
                                                                   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/5 چهارشنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر      می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس بیجامی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
 • 1397/2/3 دوشنبه دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  شرکت گاز استان کرمان  در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم  استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  دکتر امیری رییس مجمع و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: حرکت جهادی برای گازرسانی به روستاهای استان کرمان صورت گرفته است و با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت یازدهم و ودوازدهم در زمینه تحقق وعده های خود، توجه جدی به رفع محرومیت از روستاها داشته که نمونه بارز آن گازرسانی به آن ها است.
  همچنین دکتر امیری ادامه داد در دیدار اخیری که با وزیر نفت داشته اند، برنامه های اخیر گاز رسانی به استان کرمان بررسی شد و نظر آقای مهندس زنگنه وزیر نفت بر این بوده که با توجه به گازرسانی انجام شده در استان کرمان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پروژه ها هرچه سریعتر انجام و به اتمام برسد.
  دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد نیز  با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است، افزود: در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته و اقدامات صورت گرفته درخور تقدیر و تشکر است.
  وی با تاکید بر اینکه باید حرکت جهادی جهت گازرسانی به روستاهای کشور صورت بگیرد تا شاهد آثار آن باشیم، گفت: تاکنون اعتبارات خوبی در این زمینه اختصاص داده شده که باید از دولتمردان در خصوص توجه به این مهم تشکر کرد و امیدواریم در سالجاری نیز شاهد ادامه این روند باشیم.
  این نماینده مردم در مجلس ، با اشاره به بالا بودن سطح رضایتمندی روستاییان در خصوص تحقق مطالبه خود از دولت، افزود: گازرسانی به روستاها از جمله مطالبات جامه عمل پوشیده شده مردم است و از سرپرست و مجموعه شرکت گاز استان کرمان در پیشرو اهداف دولت و رضایتمندی مردم تشکر و قدردانی نمودند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
 • 1397/1/26 يكشنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  مهندس بیجامی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 50 شهر و 934 روستا را گازدار و 6 شهر و 216 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد و همچنین با تاکید بر اینکه زمستان سال گذشته شاهد هیچگونه قطع گاز و افت فشاری نبوده ایم از همه مردم فهیم دیار کریمان تشکر نمود.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن تبریک به مهندس بیجامی سرپرست جدید شرکت گاز استان کرمان گفت : مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور و نیز شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است، همه مردم سر سفره شرکت گاز نشسته اند و عضو این خانواده بزرگ می باشند.
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری از نیروهای مدیریتی و پیمانکاری بومی و مجرب بایستی بخش مشترکین صنعتی استان را در راستای بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه ای و توسعه و حمایت کالای ایرانی هرچه سریعتر به شبکه سراسری گاز متصل نماییم و چرخ های اقتصادی استان را به حرکت درآوریم و امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد.
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
 • 1397/1/22 چهارشنبه پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت : پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون 590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت :  پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون  590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  مهندس محمد رضا بیجامی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: علاوه بر روستاهایی که هم اکنون به شبکه گاز متصلند، گازرسانی به بیش از  216 روستا در دست اجرا     می باشد و با مصوبات خوبی که توسط شرکت ملی گاز ایران انجام شده است بزودی گام های بلند دیگری در آبادانی این استان برداشته می شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 50 شهر و 934 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/1/19 يكشنبه بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 50 شهر و 934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 50 شهر و  934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس بیجامی ادامه داد ، عملیات اجرایی تعداد  6 شهر و  216 روستا در حال حاضر در دست اقدام می باشد .
  مهندس بیجامی از همه مشترکان محترم تقاضا نمود صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت نمایند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
 • 1396/11/11 چهارشنبه ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
  ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان با حضور یک تیم متخصص و آشنا به فعالیت های صنعت گاز متشکل از آقایان زنگنه(سرارزیاب)، زهره کرمانی و دکتر قایم مقامی ارزیاب در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان در حال انجام می باشد.
  ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان با حضور یک تیم متخصص و آشنا به فعالیت های صنعت گاز متشکل از  آقایان زنگنه(سرارزیاب)، زهره کرمانی و  دکتر قایم مقامی ارزیاب در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان در حال انجام می باشد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن این خبر ادامه داد، مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور و استان، ضروری است علاوه بر حضور موثر و کارآمد در بازار، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی داشته باشند لذا لازم  به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو، قریب چهار ماه است که موضوع پیاده سازی مدل تعالی EFQM (European Foundation for Quality Management) با علاقه مندی همکاران در شرکت گاز استان کرمان طراحی و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
  وی ادامه داد: در طی 2 روز تیم ارزیابی بر اساس معیارهای توانمند ساز (رهبری، استراتژی، کارکنان، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات) و معیارهای نتایج (مشتریان، کارکنان، جامعه، کسب و کار) بر اساس برنامه ریزی اعلام شده در حال بررسی و انجام شد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان
 • 1396/11/2 دوشنبه بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج،فاریاب، قلعه گنج، رودبار و منوجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مردم همیشه در صحنه خطه جنوب استان کرمان با روشن نمودن مشعل در مسجد شهر رودبار بهره برداری از این پروژه گاز رسانی انجام شد.
   در مراسمی با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج،فاریاب، قلعه گنج، رودبار و منوجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مردم همیشه در صحنه خطه جنوب استان کرمان با روشن نمودن مشعل در مسجد شهر رودبار بهره برداری از این پروژه گاز رسانی انجام شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در بین مسئولین و مردم در خصوص مشخصات این پروژه گفت:  در اجرای عملیات گازرسانی به شهر رودبار و7 روستای تابعه،23 کیلومتر خط تغذیه، 162 کیلومتر شبکه،دو ایستگاه تقلیل فشار گاز درون شهری و با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد تومان جهت بهره مندی 5600 خانوار شهری و روستایی اجرا گردیده است که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
                                              
   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/10/27 چهارشنبه بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 50 شهر و 924 روستا در قالب 591 هزار خانوار در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و پشتوانه حمایت های مدیران و مسئولین استان با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص ، به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با تدابیر صورت گرفته و برنامه ریزی های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 50 شهر و  924 روستا در قالب 591 هزار خانوار در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و  پشتوانه حمایت های مدیران و مسئولین استان با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص ، به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با تدابیر صورت گرفته و برنامه ریزی های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.

  وی ادامه داد ، عملیات اجرایی گاز رسانی به 6 شهر و 246 روستا که شامل  80 هزار خانوار می شود نیز در حال حاضر در دست  اجرا و اقدام می باشد .

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  همچنین خاطر نشان کرد ،  با کم کردن یک درجه دمای منزل حدود ٦ درصد در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی خواهد شد.وی با اشاره به رعایت نکات ایمنی از سوی مشترکان نیز گفت: مشترکان ضمن کنترل دودکشها و اطمینان از محکم و مسدود نبودن مسیر آن از بروز حوادث ناگوار بویژه مرگ خاموش پیشگیری نمایند.

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/10/23 شنبه بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
  شتاب هرچه بیشتر گازرسانی در استان کرمان از مهمترین اقدامات و برنامه ریزی های این شرکت تعیین شد.
  شتاب هرچه بیشتر گازرسانی در استان کرمان از مهمترین اقدامات و برنامه ریزی های این شرکت تعیین شد.
  مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گازایران و رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با توجه به نیاز محرومیت زدایی از مناطق جنوبی استان گفت: با آغاز دولت یازدهم و در جهت ایجاد بنیان ها و زیرساخت های توسعه ای و خدماتی به مناطق محروم و روستایی کشور در زمینه گاز رسانی، بررسی ها نشان می دهد که وزارت نفت در این زمینه با سرعت مسیر خدمت رسانی را طی کرده است . توسعه گاز رسانی نقش اثرگذاری در افزایش بهداشت، ایمنی و صیانت از جنگل‌ها دارد، گازرسانی به مناطق روستایی کشور سبب جلوگیری از مهاجرت به شهرها، اشتغال زایی و افزایش رفاه عمومی می شود.
  وی ادامه داد، از ابتدای دولت یازدهم 90درصد در جذب مشترک روستایی و 40 درصد مشترک شهری رشد داشته ایم.همچنین تعداد 438روستا و 10 شهر از ابتدای دولت یازدهم تا کنون به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان نیز گفت: در شروع دولت یازدهم ، بحث گازرسانی به روستاها و شهرهای فاقد گاز، به عنوان یکی از هدف های اصلی شرکت ملی گاز ایران معین شد، بر این اساس عملکردی که در طول خدمات دولت یازدهم درباره گازرسانی به روستاها صورت پذیرفت یک کار منحصر به فرد و بزرگ بود که تکرار آن در دولت های پیشین سابقه نداشت تا جایی که طی ۴سال حدود ۹هزار روستا در کشور گازرسانی شدند.
  وی با تاکید بر اینکه روند رو به رشد گازرسانی در دولت دوازدهم نیز ادامه دارد، گفت: زمانی که یک روستا برای تامین سوخت مورد نیاز خود با مشکل مواجه است، روستاییان رغبت بیشتری نسبت به مهاجرت از خود نشان می دهند اما وقتی که مشکل سوخت آنها حل می شود و از سطح رفاه عمومی بالاتری مانند آب سالم، برق، آسفالت، تلفن، گاز و غیره بهره مند می شوند دیگر دلیلی ندارد که از هوای سالم، شغل کشاورزی و درآمد حاصل از آن رویگردان شده و خود را درگیر حاشیه نشینی در شهرها کنند.
  وی ادامه داد، با مصوبات و اعتبارات خوبی که انجام شده است عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و 246 روستا در دست اقدام می باشد و در دهه فجر پیش رو شاهد بهره برداری از تعداد زیادی از این پروژه ها خواهیم شود.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
 • 1396/10/9 شنبه پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام اینکه استفاده از این نرم افزار مدیریت و مانیتورینگ، تعمیرات کلیه تجهیزات و تاسیسات را به صورت مکانیزه در سطح نواحی این استان انجام می گردد ادامه داد، بیش از 13 هزار کیلومتر شبکه، در حدود 560 هزار انشعاب ، بیش از 1800 کیلومتر خط انتقال و 678 مشترک صنعتی بزرگ و کوچک در سطح استان کرمان وجود دارد، تاکید نمود که مدیریت و برنامه ریزی این حجم بصورت دستی بسیار مشکل است و با استفاده از این نرم افزار تعمیرات به صورت مکانیزه، با برنامه ریزی دقیق و کمترین هزینه انجام می شود.
  پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
   
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام اینکه استفاده از این نرم افزار مدیریت و مانیتورینگ، تعمیرات کلیه تجهیزات و تاسیسات را به صورت مکانیزه در سطح نواحی این استان انجام می گردد ادامه داد، بیش از 13 هزار کیلومتر شبکه، در حدود 560 هزار انشعاب ، بیش از 1800 کیلومتر خط انتقال و 678 مشترک صنعتی بزرگ و کوچک در سطح استان کرمان وجود دارد، تاکید نمود که مدیریت و برنامه ریزی این حجم بصورت دستی بسیار مشکل است و با استفاده از این نرم افزار تعمیرات به صورت مکانیزه، با برنامه ریزی دقیق و کمترین هزینه انجام می شود.
  وی اظهار کرد: این نرم افزار یک ابزار خدماتی در بخش تعمیرات است که در دو بخش تغذیه اطلاعات و گزارش گیری و تحلیل اطلاعات و تحلیل نرم افزار اجرایی شده است.
  ودیعتی گفت: برای استفاده از این نرم افزار ابتدا کلیه اطلاعات تغذیه و گزارش گیری می شوند و در مرحله دوم گزارشات وارده مورد تحلیل قرار می گیرند.
  وی خاطر نشان کرد: تغذیه کلیه اطلاعات شبکه ها و تجهیزات و تاسیسات گازرسانی، برنامه ریزی منظم و دقیق، اور هال ایستگاه ها در قالب برنامه روزانه، مانیتورینگ و تحلیل گزارش از عملیات های تعمیراتی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار خدماتی است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه یادآور شد : مهم ترین وظیفه مجموعه گاز استان حفظ استمرار جریان گاز و حفظ ایمنی و عملکرد تاسیسات و ایستگاهها در تمامی شرایط و علی الخصوص شرایط بحرانی می باشد و بایستی تمامی مسئولین عملیاتی در روزهای حساس تلاش کرده و رفاه و آسایش مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و کارها را برای رضایت خداوند و رفاه و آسایش مردم انجام دهند .
  این جلسه با حضور روسای کلیه نواحی و روسای بهره برداری و تعمیرات و واحد برنامه ریزی برگزار شد.
                                                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/10/5 سه‌شنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 560 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 560 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  وی در گزارش خود ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 49 شهر و 855 روستا را گازدار و 8 شهر و 246 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد.
  ایشان با تاکید به آغاز فصل سرد زمستان و همکاری ائمه جمعه در خصوص توصیه  به مسئله ایمنی و بهینه سازی الگوی مصرف گاز و همکاری امامان محترم جمعه استان با شرکت گاز گفت: در حال حاضر اقدامات لازم برای مقابله با زمستان انجام شده است و باید مشترکین محترم نیز با بهینه و درست مصرف نمودن گاز طبیعی ، ما را در انجام این امور یاری نمایند تا شاهد پست سر گذاشتن زمستانی گرم برای همه باشیم.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن خیر مقدم گفت : شرکت ملی گاز ایران در کل کشور بعنوان شرکت موفق عمل کرده و مجموعه عملکرد شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است.
  وی مردم این استان را،  قبول شدگان در امتحانات سخت و بحرانی انقلاب برشمردند و  این مردم  را لایق خدماتی بیش از پیش دانسته و خواستار ارائه خدمات مطلوب و در خور مردم از طرف نظام و انقلاب شدند و قول مساعد و همکاری خود و سایر ائمه جمعه را پیرامون اطلاع رسانی به مردم از طریق تریبون نماز جمعه را اعلام تا مردم همکاری لازم را جهت استفاده بهینه و ایمن از گاز را سر لوحه کار خود قرار دهند .  
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری و سرلوحه قراردادن سخنان رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در خصوصصرفه جویی و استفاده بهینه از نعمت الهی گاز طبیعی، امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد. بنا به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اسراف و زیاده روی در مصرف گاز طبیعی و رعایت نکردن اصول ایمنی و مقررات قانونیمرتبط با آن ، جایز نیست و وظیفه همگان این است که رعایت نمایند .
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود
 • 1396/10/3 يكشنبه وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان، بلافاصله اکیپ های ارزیاب، امداد و تعمیرات این شرکت وارد عمل شدند و تاسیسات این شرکت اعم از شبکه و انشعاب و ایستگاه های CGS, TBS کنترل و نشت یابی گردید که خوشبختانه آسیب ناشی از ریزش آوار فقط در تعدادی از انشعاب مشاهده گردید.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان، بلافاصله اکیپ های ارزیاب، امداد و تعمیرات این شرکت وارد عمل شدند و تاسیسات این شرکت اعم از شبکه و انشعاب و ایستگاه های CGS, TBS کنترل و نشت یابی گردید که خوشبختانه آسیب ناشی از ریزش آوار فقط در تعدادی از انشعاب مشاهده گردید.
  وی ادامه داد گاز تعداد یکصد مشترک در شهر کوهبنان و روستای جور به دلیل شکستگی شبکه داخلی گاز منازل قطع گردید و ضروری است مشترکین مذکور پس از بازسازی و به منظور وصل گاز، مجددا تاییدیه بازرسی و نظارت سازمان مهندسی را دریافت و ارائه نمایند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین به اهمیت توزیع گاز در کشور اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح مطلوب باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج،سمنگان و شهید کاظمی و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه بحمد ا... شاهد عدم قطع برق در استان بوده ایم و بخش قابل توجی از مشترکین صنعتی استان از خدمات این نیروگاه ها، تامین می شوند.
  در حال حاضر و در فصل جاری اولویت اصلی این شرکت تامین گاز مستمر برای بخش خانگی است و به همین منظور با هماهنگی دستگاه های مرتبط به واحدهای صنعتی استان اعلام شده که در طول فصل سرما طبق قرارداد فی ما بین در صورت بروز مشکل از سوخت دوم استفاده کنند. ضمناّ تا پایان سال1396 افزایش قیمت گاز را نخواهیم داشت و مطابق روال همه ساله بلحاظ محدودیت های زمستانه و اختصاص سهم بیشتری از گاز مصرفی به مصرف کنندگان خانگی، صنایع سیمان از سوخت گاز به سوخت مازوت تغییر داده شده اند .
  مهندس ودیعتی در خاتمه افزود: در حال حاضر تعداد مشترکین گاز استان افزون بر 560 هزار مشترک می باشد و ضریب نفوذ گاز در استان 66 درصد می باشد .          
   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7 8
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما