پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397   10:33:31
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/5 چهارشنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر      می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس بیجامی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
 • 1397/2/3 دوشنبه دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  شرکت گاز استان کرمان  در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم  استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  دکتر امیری رییس مجمع و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: حرکت جهادی برای گازرسانی به روستاهای استان کرمان صورت گرفته است و با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت یازدهم و ودوازدهم در زمینه تحقق وعده های خود، توجه جدی به رفع محرومیت از روستاها داشته که نمونه بارز آن گازرسانی به آن ها است.
  همچنین دکتر امیری ادامه داد در دیدار اخیری که با وزیر نفت داشته اند، برنامه های اخیر گاز رسانی به استان کرمان بررسی شد و نظر آقای مهندس زنگنه وزیر نفت بر این بوده که با توجه به گازرسانی انجام شده در استان کرمان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پروژه ها هرچه سریعتر انجام و به اتمام برسد.
  دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد نیز  با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است، افزود: در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته و اقدامات صورت گرفته درخور تقدیر و تشکر است.
  وی با تاکید بر اینکه باید حرکت جهادی جهت گازرسانی به روستاهای کشور صورت بگیرد تا شاهد آثار آن باشیم، گفت: تاکنون اعتبارات خوبی در این زمینه اختصاص داده شده که باید از دولتمردان در خصوص توجه به این مهم تشکر کرد و امیدواریم در سالجاری نیز شاهد ادامه این روند باشیم.
  این نماینده مردم در مجلس ، با اشاره به بالا بودن سطح رضایتمندی روستاییان در خصوص تحقق مطالبه خود از دولت، افزود: گازرسانی به روستاها از جمله مطالبات جامه عمل پوشیده شده مردم است و از سرپرست و مجموعه شرکت گاز استان کرمان در پیشرو اهداف دولت و رضایتمندی مردم تشکر و قدردانی نمودند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
 • 1397/1/26 يكشنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  مهندس بیجامی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 50 شهر و 934 روستا را گازدار و 6 شهر و 216 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد و همچنین با تاکید بر اینکه زمستان سال گذشته شاهد هیچگونه قطع گاز و افت فشاری نبوده ایم از همه مردم فهیم دیار کریمان تشکر نمود.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن تبریک به مهندس بیجامی سرپرست جدید شرکت گاز استان کرمان گفت : مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور و نیز شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است، همه مردم سر سفره شرکت گاز نشسته اند و عضو این خانواده بزرگ می باشند.
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری از نیروهای مدیریتی و پیمانکاری بومی و مجرب بایستی بخش مشترکین صنعتی استان را در راستای بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه ای و توسعه و حمایت کالای ایرانی هرچه سریعتر به شبکه سراسری گاز متصل نماییم و چرخ های اقتصادی استان را به حرکت درآوریم و امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد.
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
 • 1397/1/22 چهارشنبه پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت : پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون 590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت :  پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون  590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  مهندس محمد رضا بیجامی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: علاوه بر روستاهایی که هم اکنون به شبکه گاز متصلند، گازرسانی به بیش از  216 روستا در دست اجرا     می باشد و با مصوبات خوبی که توسط شرکت ملی گاز ایران انجام شده است بزودی گام های بلند دیگری در آبادانی این استان برداشته می شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 50 شهر و 934 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/1/19 يكشنبه بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 984 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 50 شهر و 934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 50 شهر و  934روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در سال آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس بیجامی ادامه داد ، عملیات اجرایی تعداد  6 شهر و  216 روستا در حال حاضر در دست اقدام می باشد .
  مهندس بیجامی از همه مشترکان محترم تقاضا نمود صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت نمایند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
 • 1396/11/11 چهارشنبه ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
  ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان با حضور یک تیم متخصص و آشنا به فعالیت های صنعت گاز متشکل از آقایان زنگنه(سرارزیاب)، زهره کرمانی و دکتر قایم مقامی ارزیاب در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان در حال انجام می باشد.
  ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان با حضور یک تیم متخصص و آشنا به فعالیت های صنعت گاز متشکل از  آقایان زنگنه(سرارزیاب)، زهره کرمانی و  دکتر قایم مقامی ارزیاب در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان در حال انجام می باشد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن این خبر ادامه داد، مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور و استان، ضروری است علاوه بر حضور موثر و کارآمد در بازار، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی داشته باشند لذا لازم  به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو، قریب چهار ماه است که موضوع پیاده سازی مدل تعالی EFQM (European Foundation for Quality Management) با علاقه مندی همکاران در شرکت گاز استان کرمان طراحی و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
  وی ادامه داد: در طی 2 روز تیم ارزیابی بر اساس معیارهای توانمند ساز (رهبری، استراتژی، کارکنان، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات) و معیارهای نتایج (مشتریان، کارکنان، جامعه، کسب و کار) بر اساس برنامه ریزی اعلام شده در حال بررسی و انجام شد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان
 • 1396/11/2 دوشنبه بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر رودبار و 7 روستای تابعه با هزینه بالغ بر 14 میلیارد تومان
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج،فاریاب، قلعه گنج، رودبار و منوجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مردم همیشه در صحنه خطه جنوب استان کرمان با روشن نمودن مشعل در مسجد شهر رودبار بهره برداری از این پروژه گاز رسانی انجام شد.
   در مراسمی با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان های کهنوج،فاریاب، قلعه گنج، رودبار و منوجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مردم همیشه در صحنه خطه جنوب استان کرمان با روشن نمودن مشعل در مسجد شهر رودبار بهره برداری از این پروژه گاز رسانی انجام شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در بین مسئولین و مردم در خصوص مشخصات این پروژه گفت:  در اجرای عملیات گازرسانی به شهر رودبار و7 روستای تابعه،23 کیلومتر خط تغذیه، 162 کیلومتر شبکه،دو ایستگاه تقلیل فشار گاز درون شهری و با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد تومان جهت بهره مندی 5600 خانوار شهری و روستایی اجرا گردیده است که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
                                              
   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/10/27 چهارشنبه بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 974 شهر و روستای دیار کریمان از نعمت گاز طبیعی
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 50 شهر و 924 روستا در قالب 591 هزار خانوار در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و پشتوانه حمایت های مدیران و مسئولین استان با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص ، به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با تدابیر صورت گرفته و برنامه ریزی های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 50 شهر و  924 روستا در قالب 591 هزار خانوار در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و  پشتوانه حمایت های مدیران و مسئولین استان با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص ، به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با تدابیر صورت گرفته و برنامه ریزی های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.

  وی ادامه داد ، عملیات اجرایی گاز رسانی به 6 شهر و 246 روستا که شامل  80 هزار خانوار می شود نیز در حال حاضر در دست  اجرا و اقدام می باشد .

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  همچنین خاطر نشان کرد ،  با کم کردن یک درجه دمای منزل حدود ٦ درصد در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی خواهد شد.وی با اشاره به رعایت نکات ایمنی از سوی مشترکان نیز گفت: مشترکان ضمن کنترل دودکشها و اطمینان از محکم و مسدود نبودن مسیر آن از بروز حوادث ناگوار بویژه مرگ خاموش پیشگیری نمایند.

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/10/23 شنبه بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان بررسی بودجه گازرسانی به جنوب استان با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی و رییس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
  شتاب هرچه بیشتر گازرسانی در استان کرمان از مهمترین اقدامات و برنامه ریزی های این شرکت تعیین شد.
  شتاب هرچه بیشتر گازرسانی در استان کرمان از مهمترین اقدامات و برنامه ریزی های این شرکت تعیین شد.
  مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گازایران و رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با توجه به نیاز محرومیت زدایی از مناطق جنوبی استان گفت: با آغاز دولت یازدهم و در جهت ایجاد بنیان ها و زیرساخت های توسعه ای و خدماتی به مناطق محروم و روستایی کشور در زمینه گاز رسانی، بررسی ها نشان می دهد که وزارت نفت در این زمینه با سرعت مسیر خدمت رسانی را طی کرده است . توسعه گاز رسانی نقش اثرگذاری در افزایش بهداشت، ایمنی و صیانت از جنگل‌ها دارد، گازرسانی به مناطق روستایی کشور سبب جلوگیری از مهاجرت به شهرها، اشتغال زایی و افزایش رفاه عمومی می شود.
  وی ادامه داد، از ابتدای دولت یازدهم 90درصد در جذب مشترک روستایی و 40 درصد مشترک شهری رشد داشته ایم.همچنین تعداد 438روستا و 10 شهر از ابتدای دولت یازدهم تا کنون به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان نیز گفت: در شروع دولت یازدهم ، بحث گازرسانی به روستاها و شهرهای فاقد گاز، به عنوان یکی از هدف های اصلی شرکت ملی گاز ایران معین شد، بر این اساس عملکردی که در طول خدمات دولت یازدهم درباره گازرسانی به روستاها صورت پذیرفت یک کار منحصر به فرد و بزرگ بود که تکرار آن در دولت های پیشین سابقه نداشت تا جایی که طی ۴سال حدود ۹هزار روستا در کشور گازرسانی شدند.
  وی با تاکید بر اینکه روند رو به رشد گازرسانی در دولت دوازدهم نیز ادامه دارد، گفت: زمانی که یک روستا برای تامین سوخت مورد نیاز خود با مشکل مواجه است، روستاییان رغبت بیشتری نسبت به مهاجرت از خود نشان می دهند اما وقتی که مشکل سوخت آنها حل می شود و از سطح رفاه عمومی بالاتری مانند آب سالم، برق، آسفالت، تلفن، گاز و غیره بهره مند می شوند دیگر دلیلی ندارد که از هوای سالم، شغل کشاورزی و درآمد حاصل از آن رویگردان شده و خود را درگیر حاشیه نشینی در شهرها کنند.
  وی ادامه داد، با مصوبات و اعتبارات خوبی که انجام شده است عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر و 246 روستا در دست اقدام می باشد و در دهه فجر پیش رو شاهد بهره برداری از تعداد زیادی از این پروژه ها خواهیم شود.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
 • 1396/10/9 شنبه پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام اینکه استفاده از این نرم افزار مدیریت و مانیتورینگ، تعمیرات کلیه تجهیزات و تاسیسات را به صورت مکانیزه در سطح نواحی این استان انجام می گردد ادامه داد، بیش از 13 هزار کیلومتر شبکه، در حدود 560 هزار انشعاب ، بیش از 1800 کیلومتر خط انتقال و 678 مشترک صنعتی بزرگ و کوچک در سطح استان کرمان وجود دارد، تاکید نمود که مدیریت و برنامه ریزی این حجم بصورت دستی بسیار مشکل است و با استفاده از این نرم افزار تعمیرات به صورت مکانیزه، با برنامه ریزی دقیق و کمترین هزینه انجام می شود.
  پایش عملکرد واحد های بهره برداری و تعمیرات نواحی شرکت گاز استان کرمان از طریق نرم افزار TMMS و نیز تاکید بر کسب آمادگی زمستانه
   
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام اینکه استفاده از این نرم افزار مدیریت و مانیتورینگ، تعمیرات کلیه تجهیزات و تاسیسات را به صورت مکانیزه در سطح نواحی این استان انجام می گردد ادامه داد، بیش از 13 هزار کیلومتر شبکه، در حدود 560 هزار انشعاب ، بیش از 1800 کیلومتر خط انتقال و 678 مشترک صنعتی بزرگ و کوچک در سطح استان کرمان وجود دارد، تاکید نمود که مدیریت و برنامه ریزی این حجم بصورت دستی بسیار مشکل است و با استفاده از این نرم افزار تعمیرات به صورت مکانیزه، با برنامه ریزی دقیق و کمترین هزینه انجام می شود.
  وی اظهار کرد: این نرم افزار یک ابزار خدماتی در بخش تعمیرات است که در دو بخش تغذیه اطلاعات و گزارش گیری و تحلیل اطلاعات و تحلیل نرم افزار اجرایی شده است.
  ودیعتی گفت: برای استفاده از این نرم افزار ابتدا کلیه اطلاعات تغذیه و گزارش گیری می شوند و در مرحله دوم گزارشات وارده مورد تحلیل قرار می گیرند.
  وی خاطر نشان کرد: تغذیه کلیه اطلاعات شبکه ها و تجهیزات و تاسیسات گازرسانی، برنامه ریزی منظم و دقیق، اور هال ایستگاه ها در قالب برنامه روزانه، مانیتورینگ و تحلیل گزارش از عملیات های تعمیراتی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار خدماتی است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه یادآور شد : مهم ترین وظیفه مجموعه گاز استان حفظ استمرار جریان گاز و حفظ ایمنی و عملکرد تاسیسات و ایستگاهها در تمامی شرایط و علی الخصوص شرایط بحرانی می باشد و بایستی تمامی مسئولین عملیاتی در روزهای حساس تلاش کرده و رفاه و آسایش مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و کارها را برای رضایت خداوند و رفاه و آسایش مردم انجام دهند .
  این جلسه با حضور روسای کلیه نواحی و روسای بهره برداری و تعمیرات و واحد برنامه ریزی برگزار شد.
                                                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/10/5 سه‌شنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 560 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 560 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  وی در گزارش خود ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 49 شهر و 855 روستا را گازدار و 8 شهر و 246 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد.
  ایشان با تاکید به آغاز فصل سرد زمستان و همکاری ائمه جمعه در خصوص توصیه  به مسئله ایمنی و بهینه سازی الگوی مصرف گاز و همکاری امامان محترم جمعه استان با شرکت گاز گفت: در حال حاضر اقدامات لازم برای مقابله با زمستان انجام شده است و باید مشترکین محترم نیز با بهینه و درست مصرف نمودن گاز طبیعی ، ما را در انجام این امور یاری نمایند تا شاهد پست سر گذاشتن زمستانی گرم برای همه باشیم.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن خیر مقدم گفت : شرکت ملی گاز ایران در کل کشور بعنوان شرکت موفق عمل کرده و مجموعه عملکرد شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است.
  وی مردم این استان را،  قبول شدگان در امتحانات سخت و بحرانی انقلاب برشمردند و  این مردم  را لایق خدماتی بیش از پیش دانسته و خواستار ارائه خدمات مطلوب و در خور مردم از طرف نظام و انقلاب شدند و قول مساعد و همکاری خود و سایر ائمه جمعه را پیرامون اطلاع رسانی به مردم از طریق تریبون نماز جمعه را اعلام تا مردم همکاری لازم را جهت استفاده بهینه و ایمن از گاز را سر لوحه کار خود قرار دهند .  
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری و سرلوحه قراردادن سخنان رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در خصوصصرفه جویی و استفاده بهینه از نعمت الهی گاز طبیعی، امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد. بنا به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اسراف و زیاده روی در مصرف گاز طبیعی و رعایت نکردن اصول ایمنی و مقررات قانونیمرتبط با آن ، جایز نیست و وظیفه همگان این است که رعایت نمایند .
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود
 • 1396/10/3 يكشنبه وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان، بلافاصله اکیپ های ارزیاب، امداد و تعمیرات این شرکت وارد عمل شدند و تاسیسات این شرکت اعم از شبکه و انشعاب و ایستگاه های CGS, TBS کنترل و نشت یابی گردید که خوشبختانه آسیب ناشی از ریزش آوار فقط در تعدادی از انشعاب مشاهده گردید.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان، بلافاصله اکیپ های ارزیاب، امداد و تعمیرات این شرکت وارد عمل شدند و تاسیسات این شرکت اعم از شبکه و انشعاب و ایستگاه های CGS, TBS کنترل و نشت یابی گردید که خوشبختانه آسیب ناشی از ریزش آوار فقط در تعدادی از انشعاب مشاهده گردید.
  وی ادامه داد گاز تعداد یکصد مشترک در شهر کوهبنان و روستای جور به دلیل شکستگی شبکه داخلی گاز منازل قطع گردید و ضروری است مشترکین مذکور پس از بازسازی و به منظور وصل گاز، مجددا تاییدیه بازرسی و نظارت سازمان مهندسی را دریافت و ارائه نمایند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین به اهمیت توزیع گاز در کشور اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح مطلوب باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج،سمنگان و شهید کاظمی و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه بحمد ا... شاهد عدم قطع برق در استان بوده ایم و بخش قابل توجی از مشترکین صنعتی استان از خدمات این نیروگاه ها، تامین می شوند.
  در حال حاضر و در فصل جاری اولویت اصلی این شرکت تامین گاز مستمر برای بخش خانگی است و به همین منظور با هماهنگی دستگاه های مرتبط به واحدهای صنعتی استان اعلام شده که در طول فصل سرما طبق قرارداد فی ما بین در صورت بروز مشکل از سوخت دوم استفاده کنند. ضمناّ تا پایان سال1396 افزایش قیمت گاز را نخواهیم داشت و مطابق روال همه ساله بلحاظ محدودیت های زمستانه و اختصاص سهم بیشتری از گاز مصرفی به مصرف کنندگان خانگی، صنایع سیمان از سوخت گاز به سوخت مازوت تغییر داده شده اند .
  مهندس ودیعتی در خاتمه افزود: در حال حاضر تعداد مشترکین گاز استان افزون بر 560 هزار مشترک می باشد و ضریب نفوذ گاز در استان 66 درصد می باشد .          
   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تشکیل کمیته بحران زلزله در شهرستان کوهبنان استان کرمان
 • 1396/10/2 شنبه تشکیل کمیته بحران زلزله در شهرستان کوهبنان استان کرمان تشکیل کمیته بحران زلزله در شهرستان کوهبنان استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، زمین‌لرزه به بزرگی 5.2 ریشتر در ساعت 20 و 34 دقیقه و 44 ثانیه کوهبنان در استان کرمان را لرزاند. این زمین‌لرزه در عمق 10کیلومتری زمین و در فاصله 3کیلومتری کوهبنان، 27کیلومتری کیانشهر و 51کیلومتری راور بوده است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، زمین‌لرزه به بزرگی 5.2 ریشتر در ساعت 20 و 34 دقیقه و 44 ثانیه کوهبنان در استان کرمان را لرزاند. این زمین‌لرزه در عمق 10کیلومتری زمین و در فاصله 3کیلومتری کوهبنان، 27کیلومتری کیانشهر و 51کیلومتری راور بوده است.
  در دقایق اولیه بعد از زلزله، کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان به ریاست مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و سایر اعضا تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ و تیم های امدادی و عملیاتی از شهرستان های معین، زرند و راور به محل زلزله اعزام شدند. تعدادی از منازل خشت وگلی آسیب دیده اند، گاز حدود یکصد خانه بدلیل ریزش آوار قطع شد و با اعزام نیروهای امداد و تعمیرات، ایمن سازی انجام شده است.
  تیم های ارزیاب ونشت یاب در حال حاضر در منطقه حضور دارند و تعمیرات لازم در دست اقدام است.کمیته مدیریت بحران استان به ریاست استاندار محترم کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و سایر مسئولین استان در حال حاضر در محل فرمانداری شهرستان کوهبنان در حال تشکیل می باشد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت: خوشبختانه شبکه گازرسانی در حال حاضر در سرویس قرار دارد و همچنین تجهیزات مستقر در ایستگاههای TBS و CGS مقاومت خوبی از خود نشان داده اند  و آسیب خاصی به این بخش مهم  از تاسیسات گازرسانی وارد نشده است.بیشتر آسیب های وارده از ناحیه علمک های گاز بوده که عمدتا به دلیل تخریب دیوارهای مجاور علمک رخ داده است.
  و حسب بررسی های اولیه  کارشناسان بازرسی فنی شرکت گاز، علمک های گاز از دو قسمت TF (محل اتصال انشعاب به لوله اصلی شبکه) و شیرهای رزوه ای قبل از رگلاتور بیشتر دچار آسیب دیدگی شده‌اند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار دبیر و هیات همراه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/29 چهارشنبه دیدار دبیر و هیات همراه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان دیدار دبیر و هیات همراه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، دبیر و هیات همراه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با هدف ساماندهی، توسعه و ترویج فرهنگ نماز و ارتباط سریع تر و راحت تر با ائمه جماعات و روحانیون تابعه وزارت نفت در منطقه جنوب شرق که بر عهده شرکت گاز استان کرمان و امام جماعت این شرکت حجت الاسلام علی جلالی می باشد، دیدار و ضمن برگزاری جلسه موارد پیشنهادی خود را مطرح نمودند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، دبیر و هیات همراه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت با هدف ساماندهی، توسعه و ترویج فرهنگ نماز و ارتباط سریع تر و راحت تر با ائمه جماعات و روحانیون تابعه وزارت نفت در منطقه جنوب شرق که بر عهده شرکت گاز استان کرمان و امام جماعت این شرکت حجت الاسلام علی جلالی می باشد، دیدار و ضمن برگزاری جلسه موارد پیشنهادی خود را مطرح نمودند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل و رییس شورای اقامه نماز شرکت گاز استان کرمان در این دیدار، صنعت نفت و گاز را موتور اصلی و پیشران اقتصاد کشور عنوان نمود و این وزارت خانه را  از نظر مسئولیت های اجتماعی نیز نسبت به سایر وزارت خانه ها پیشتاز شمرد .
  حجت الاسلام بهرامی نیز در این دیدار گفت : دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، از ماه های ابتدایی سال ۱۳۹۳زیر نظر حوزه ستاد وزارت نفت و با موافقت و دستور وزیر نفت در قم شروع به کار و در سال ۱۳۹۴دفتر تهران خود را راه اندازی کرد که این دفتر تاکنون توانسته پل ارتباطی خوبی بین صنعت نفت و حوزه های علمیه برقرار کند. روحانیون فارغ از هر گونه جناح و احزاب سیاسی، تبلیغ و ترویج احکام دینی و اخلاقی را در راستای تربیت و آموزش نیروی انسانی نفت انجام می دهند و با معرفی روحانیون توانمند به شرکت های صنعت نفت جهت امامت جماعت و پیگیری، ساماندهی و اصلاح حق الزحمه روحانیون صنعت نفت از مهمترین وظایف دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت است.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/27 دوشنبه برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
  برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با حضور غلامرضا مشایخی معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گازایران ورئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان کرمان و مهندس ودیعتی مدیر عامل این شرکت واعضاء هیئت مدیره
  درابتدای جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خیر مقدم به جناب مهندس مشایخی رییس جدید هیئت مدیره، با گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه وپروژه های گاز استان در سال 96 پرداخت و در ادامه جلسه مهندس مشایخی ضمن ابراز خرسندی از حضورش در جمع کارکنان پرتلاش گاز استان، از عملکرد شرکت و مطلوب بودن برنامه های سال 96 و همچنین موفقیت های کسب شده در جذب بودجه در بخش خرید قراردادهای بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر بوده است،اظهارداشت: شرکت گاز استان کرمان در حال حاضر 49 شهر و 855 روستا را تحت پوشش شبکه سراسری گاز در قالب 506 هزار خانوار شهری و روستایی دارد و بیش از 130 روستا را سال 95 توانسته است به شبکه گاز متصل نماید و به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان درادامه این جلسه درباره پروژه های اجرایی سال 96 تصمیماتی گرفته شد ومهندس مشایخی اولویتهای اصلی شرکت را  وصول مطالبات  و  اختلاف میزان اندازه گیری کنتور های ارتقا یافته و دیافراگمی عنوان کرد و بر پیگیری جهت سرانجام رسیدن و کاهش این موارد در گاز استان تاکید به سزایی داشت.
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مند شدن 4500 خانوار شهری و روستایی شهرستان شهربابک از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/9/25 شنبه خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مند شدن 4500 خانوار شهری و روستایی شهرستان شهربابک از نعمت گاز طبیعی خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مند شدن 4500 خانوار شهری و روستایی شهرستان شهربابک از نعمت گاز طبیعی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این مراسم با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، مسئولان استانی و شهرستانی و اهالی شهر دهج برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این مراسم با حضور استاندار کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، مسئولان استانی و شهرستانی و اهالی شهر دهج برگزار شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در آیین بهره برداری این پروژه ها گفت: هدف و استراتژی شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان، برخورداری تمامی روستاهای دارای جمعیت بالای 20 خانوار از نعمت گاز طبیعی است و با بهره برداری از این پروژه ها شهرستان شهر بابک دومین شهرستان سبز استان کرمان می شود.
  وی با اشاره به اینکه هزینه این پروژه ها از منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده، افزود: برای بهره‌برداری از این پروژه ها در مجموع 30 میلیارد تومان هزینه شده است و شامل 26 کیلومتر خط تغذیه و 46 کیلومتر شبکه توزیع می باشد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده
 • 1396/9/13 دوشنبه بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و اعضای کمیته مدیریت بحران از منطقه هجدک بخش کوهساران شهرستان راور،روستای گورک کانون وقوع زلزله و سایر روستاهای منطقه و تاسیسات گاز رسانی موجود در این مناطق در روز شنبه مورخ 11/9/96 بازدید نمودند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و اعضای کمیته مدیریت بحران از منطقه هجدک بخش کوهساران شهرستان راور،روستای گورک کانون وقوع زلزله و سایر روستاهای منطقه و تاسیسات گاز رسانی موجود در این مناطق در روز شنبه مورخ 11/9/96 بازدید نمودند.
  مهندس ودیعتی در ادامه بازدید گفت: ارزیابی های اولیه حاکی از این است که هیچگونه آسیبی به تاسیسات شرکت وارد نشده است. تمامی تاسیسات گاز رسانی استان در حال سرویس به مشترکین هستند و بحمد ا... صدمه ای وارد نشده است ، وی خاطر نشان کرد کلیه پرسنل آموزش های لازم را بصورت تئوری در دوره های آموزشی و عملی در طی برگزاری مانور های مختلف تجربه نموده اند و از آمادگی لازم برخوردار می باشند . همچنین عملیات نشت یابی ایستگاه های گاز شهرها و روستاهای مجاور مناطق زلزله زده پایان پذیرفته و عملیات نشت یابی شبکه تغذیه و توزیع در دست اقدام می باشد و پرسنل گازرسانی شهرستانهای کرمان,زرند و راور تا اطلاع ثانوی به حالت آماده باش می باشند.
  لازم بذکر است تا کنون پس لرزه های متعددی گزارش گردیده که بزرگترین آنها در مورخ 11/9/96 و درساعت14 و 17دقیقه به بزرگی 5/5 ریشتر بوده است.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آماده باش شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/10 جمعه تشکیل کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان آماده باش شرکت گاز استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز کرمان اعلام کرد:از لحظات اولیه وقوع زلزله ضمن تشکیل ستاد مدیریت بحران نسبت به اعزام گروههای امداد وتعمیرات وگازبانهای شهرها و روستاهای گاز دار مجاور و نزدیک به مرکز زلزله و همچنین اعزام یک اکیپ ارزیاب از مرکز استان جهت بازدید و بررسی میدانی اقدام گردید
  مدیر عامل شرکت گاز کرمان اعلام کرد:از لحظات اولیه وقوع زلزله ضمن تشکیل ستاد مدیریت بحران نسبت به اعزام گروههای امداد وتعمیرات وگازبانهای شهرها و روستاهای گاز دار مجاور و نزدیک به مرکز زلزله و همچنین اعزام یک اکیپ ارزیاب از مرکز استان جهت بازدید و بررسی میدانی اقدام گردید که تا این ساعت ارسال خبر هیچگونه آسیبی به تاسیسات شرکت ویا اماکن شهروندان گزارش نشده است.لازم به ذکر است پرسنل گازرسانی شهرستانهای کرمان,زرند و راور تا اطلاع ثانوی به حالت آماده باش بوده و تیمهای نشت یاب به منطقه اعزام گردیده اند.
  لازم به توضیح است عملیات اجرایی گازرسانی به شهر هجدک و 17 روستای مجاور (مرکز زلزله)به اتمام رسیده ودر حال تست میباشد وخوشبختانه در زمان وقوع زلزله گاز دار نبوده است وبه تاسیسات این شرکت نیز آسیبی وارد نشده است.
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/7 سه‌شنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر     می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس ودیعتی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/8/17 چهارشنبه برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل، شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل،شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و سازمانها ، شناسایی آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله انفجار و آتش نشانی را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای آتش نشانان ، امداد گران و ماموران نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت بود چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات دارد .
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت این مانور گفت :  مانورها این حسن را دارند که به صورت عینی حوادث در آن ها شبیه سازی شود. حفظ وحدت رویه و رویکرد عملیاتی دستگاه های اجرایی در جریان مرتفع نمودن نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت نیروها در تمامی مراحل امدادی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت .
  ایشان همچنین اضافه نمودند : تمام گروه‌های اجرای ، عملیاتی ، تعمیراتی، نقلیه، HSE  ،  حراست  با اطلاع‌رسانی سریع و تجهیز و آماده کردن ابزارآلات ، اقدامات و تصمیمات صحیح و برنامه ریزی دقیق و به جا در مانور حاضر شدند و با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر مانوری کامل را برگزار نمودند .
  وی در ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 12000 کیلومتر شبکه گذاری گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما