پنجشنبه 4 خرداد 1396   00:05:04
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
 • 1396/2/31 يكشنبه 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک  شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت :  بحمداله در سایه تلاش جمعی و بهره گیری از مزیت همکاران متعهد و تخصیص بودجه و منابع موجود در راستای گازرسانی به تعداد بیشتری از شهر ها و روستاها از کوتاهترین و به صرفه ترین مسیر ممکن شاهد بهره مندی شهرها و غالب روستاهای پرجمعیت استان هستیم و امیداواریم در سالجاری بتوانیم با گازرسانی به شهر ها و روستاهای دیگر استان، تعداد بیشتری از مردم فهیم استان کریمان ، از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.

  وی در ادامه بر مصرف بهینه گاز  تأکید کرد و گفت: نحوه استفاده صحیح، رعایت نکات ایمنی، صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف نه تنها در زمستان بلکه در تمامی فصلهای سال بایستی  رعایت شود تا علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده‌ها در پویایی اقتصاد کشور در بخش صنایع منشعب ، نیروگاهها و بخش سی ان جی نیز آثار مثبت و مطلوبی خواهد داشت.

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

بهره مندی 130 روستا در سال 1395
 • 1396/2/16 شنبه بهره مندی 130 روستا در سال 1395 بهره مندی 130 روستا در سال 1395
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این عزیزان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این  عزیزان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  وی با اشاره به اینکه تا کنون 47 شهر و 823 روستا از نعمت گاز طبیعی در استان پهناور کرمان    بهره مند هستند گفت :  گاز رسانی به 9 شهر و 202 روستا در دست  اجرا می باشد و امید است با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم از سوی شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در سال جاری و سالهای آتی این شهر ها و روستا ها را از این نعمت خدادادی بهره مند سازیم .

  ودیعتی در ادامه افزود : عملیات گاز رسانی به شهرهای جوزم، هنزا،هجدک، ارزوئیه، درب بهشت، بروات، جیرفت، نرماشیر و فهرج  در دست اجرا می باشد و خوشبختانه در حال حاضر درصد پیشرفت این پروژه ها قابل قبول بوده و امید است که با تخصیص بودجه و اعتبارات و همکاری مردم و مسئولین شاهد بهره برداری این پروژه ها در آینده نزدیک باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان اینکه شهر های عنبر آباد، دوساری، مردهک، بلوک، فاریاب، منوجان، نودژ،قلعه گنج و زهکلوت از جمله شهر های در دست طراحی می باشند گفت : در سال گذشته عملیات نقشه برداری، برآورد مصرف و طراحی این پروژه ها انجام شده است و امید واریم در سالجاری  مراحل دیگر اجرای پروژه  انجام گیرد .

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

پیام تبریک سال نو ، از طرف مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
 • 1395/11/17 يكشنبه آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد15روستای خواجه عسگر بم،شهر فهرج و 35 روستا و شهر نرماشیر و 35 روستا با اعتباری بالغ بر 74 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
 • 1395/11/9 شنبه تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  در ابتدای این مراسم، دکتر ابتکار ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل  و مجموعه شرکت گاز استان کرمان گفت ،  منطقه خبر منطقه ای زیبا و ارزشمند است با انجام عملیات گازرسانی منطقه خبر می توان از تخریب منابع جنگلی ارزشمند جلوگیری نمود.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد 18روستا در قالب 2800خانوار با اجرای 31 کیلومتر خط تغذیه و 143کیلومتر شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مهندس ودیعتی در ادامه به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم روستایی اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
 • 1395/10/29 چهارشنبه شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر  دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت : با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه و لطف خداوند متعال  ،  در حدود 10هزار  خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند و ان شا ا.. در سالهای آتی با روند اجرای پروژه های  گازرسانی ، مردم شهرها و  روستاهای دیگر این استان پهناور نیز از این نعمت خدادادی بهره مند خواهند شد.
  وی در خصوص عملیات های اجرایی پروژه های دهه مبارک فجر گفت : 75 کیلومتر خط انتقال ، 113 کیلومتر خط تغذیه و بیش از 500 کیلومتر شبکه با هزینه ای بالغ بر 729میلیارد ریال جهت بهره مندی این شهر ها و روستا انجام شده است  که در دهه فجر مردمان این شهر ها  و روستاهای از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند .
  مهندس ودیعتی همچنین به برکات دهه فجر اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید
 • 1395/10/27 دوشنبه رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر ادامه داد ، در دولت یازدهم روند گاز رسانی پیشرفت مطلوبی داشته به طوری که در ابتدای کار دولت تدبیر و امید 406 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بودند اما در حال حاضر و با حمایت های انجام شده و اعتبارات اختصاص یافته تا کنون، 790 روستا با 94 درصد رشد از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر ادامه داد ، در دولت یازدهم روند گاز رسانی پیشرفت مطلوبی داشته به طوری که  در ابتدای کار دولت تدبیر و امید 406 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بودند اما در حال حاضر و با حمایت های انجام شده و اعتبارات اختصاص یافته تا کنون، 790 روستا با 94 درصد رشد از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
  مهندی ودیعتی ادامه داد، صنعت و کشاورزی کشور کلاً به هم پیوسته و وابسته است. یعنی نمی‌توان گفت که کشاورزی ما از صنعت بی‌نیاز است یا صنعت از کشاورزی بی‌نیاز است . اساس بحث هدفمندی یارانه‌ها این بوده است که ما از شدت انرژی بکاهیم و مصرف آن را متعادل کنیم یا به محیط زیست کمک کرده و در مجموع مردم را به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تشویق کنیم تا کمتر از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند.
  گاز طبیعی ،این انرژی سبز و نعمت الهی وقتی به روستا ها می رسد موجب کاهش قطع درختان و حفظ منابع آبی که در حال حاضر مهمتریم مسئله کشور است ، می شود و همچنین با آبادانی که این انرژی در صنعت بهمراه دارد موجب توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان می شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان
 • 1395/10/18 شنبه فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان تعداد 74 جایگاه سوخت CNG در استان گاز دار شده است . مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان، خدمت به مردم شریف از وظایف مهم و برجسته دولت و خدمتگزاران به این مرزوبوم می باشد و سهم ما از این وظیفه الهی پیشرفت صنعتی استان در عرصه گازرسانی، تامین گاز جایگاههای CNG و تامین رفاه و آسایش مشترکین مردم می باشد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان تعداد 74 جایگاه سوخت CNG در استان گاز دار شده است .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان، خدمت به مردم شریف از وظایف مهم و برجسته دولت و خدمتگزاران به این مرزوبوم می باشد و سهم ما از این وظیفه الهی پیشرفت صنعتی استان در عرصه گازرسانی، تامین گاز جایگاههای CNG  و تامین رفاه و آسایش مشترکین مردم می باشد . 
  وی با اشاره به بحث آلودگی هوا و نقش گاز طبیعی در کاهش این آلودگی ها خاطر نشان کرد: خودروها به عنوان یکی از مهمترین دلایل آلودگی هوای شهرها هستند که باید با افزایش سهم گاز طبیعی به عنوان سوخت خودروها گام مهمی در راستای کاهش آلودگی هوا و عواقب مخرب آن برداشت.
  وی با بیان این که از این تعداد جایگاه،34 مورد آن دو منظوره و 40 مورد دیگر تک منظوره می باشند، ادامه داد 113میلیون متر مکعب گاز طبیعی از ابتدای سال تا کنون در بخش جایگاه های CNG استان مصرف شده است که بطور متوسط 5 درصد مصرف گاز استان را شامل می شود .
  مهندس ودیعتی ضمن امیدواری به احداث جایگاههای سوخت CNG  در استان در سالهای اتی افزود : استان پهناور کرمان روزبه روز در حال توسعه و تغییرات شگرفی در تمامی زمینه های صنعتی ، ساختمانی ، راه و شهرسازی و... می باشد و امیداست با تخصیص بودجه مناسب در سالهای آتی جایگاههای سوخت بیشتری را به بهره برداری برسانیم و یکی از الویتهای کاری احداث جایگاههای دومنظوره در مسیر جاده های استان می باشد.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/10/11 شنبه بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی بهره مندی بیش از 500 هزار مشترک کرمانی از نعمت گاز طبیعی
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : این تعداد مشترک شامل 100هزار مشترک روستایی و 438هزار مشترک شهری می باشد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : این تعداد مشترک شامل  100هزار مشترک روستایی و 438هزار مشترک شهری می باشد.
  وی ادامه داد با اعتبارات خوبی که در بند ق صورت گرفت و از سال گذشته شروع شده توانسته ایم تا کنون500 هزار خانوار شهری و روستایی را از نعمت گاز طبیعی برخوردار نماییم، به طوری که درصد خانوار تحت پوشش روستایی به 33 درصد و شهری به 85 درصد ارتقا پیدا کرده است و در مجموع شامل 63 درصد خانوار استان می شود.
  مهندس ودیعتی همچنین در خصوص طرح های در دست اجرای استان ادامه داد، عملیات گاز رسانی به 15 هزار خانوار شهری و 18 هزار خانوار روستایی در دست اقدام می باشد که امیدواریم با همت همکاران و تلاش پیمانکاران تا پایان سالجاری انجام شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 45  شهر و 787 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1395/10/7 سه شنبه بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 832 شهر و روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود : تا کنون 45 شهر و 787 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود :  تا کنون 45 شهر و 787 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند ق ، در سالهای آتی تمام شهر ها و روستاهای استان از این نعمت الهی برخوردار شوند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، عملیات اجرایی گاز رسانی به تعداد 8 شهر و 140 روستا در حال حاضر در دست اقدام می باشد و تعداد 16 شهر و 54 روستای دیگر در دست طراحی می باشند .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 15000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
 • 1395/10/6 دوشنبه اجرای بیش از 15000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان اجرای بیش از 15000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، جهت بهره مندی شهر ها و روستاهای استان پهناور کرمان بیش از 1858 کیلومتر خط انتقال و 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است و امکان بهره مندی از نعمت گاز طبیعی و آسایش و رفاه بیش از 500 هزار خانوار استان و سوخت 660 صنعت و 73 جایگاه CNG را تامین نماید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، جهت بهره مندی شهر ها و روستاهای استان پهناور کرمان بیش از 1858 کیلومتر خط انتقال و 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است و امکان بهره مندی از نعمت گاز طبیعی و آسایش و رفاه بیش از 500 هزار خانوار استان و سوخت 660 صنعت و 73 جایگاه CNG را تامین نماید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در این زمینه گفت: در سال جاری 850 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و 44 کیلومتر خط انتقال و 15000مشترک پذیرش شده است و امیدواریم با تخصیص بودجه بیشتر بتوانیم مناطق محروم بیشتری را از نعمت گاز طبیعی بهره مند نماییم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان افزود : عملیات اجرایی گاز رسانی به 24 شهر و 194 روستا در دست اجرا و طراحی می باشد .   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مندی 1035 خانوار روستایی مجموعه دهستان جرجافک در استان کرمان
 • 1395/9/14 يكشنبه خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مندی 1035 خانوار روستایی مجموعه دهستان جرجافک در استان کرمان خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مندی 1035 خانوار روستایی مجموعه دهستان جرجافک در استان کرمان
  در مراسمی که با حضور استاندار کرمان مهندس رزم حسینی، رئیس کمیسیون انرژی و نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی دکتر امیری ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی ، فرماندار زرند مهندس خنجری و مردم همیشه در صحنه و شهید پرور دهستان جرجافک، مشعل روشنایی مسجد جامع روستای جرجافک به نمایندگی 23 روستای دیگر روشن شد و از نعمت گاز بهره مند گردیدند.
  در مراسمی که با حضور استاندار کرمان مهندس رزم حسینی، رئیس کمیسیون انرژی و نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی دکتر امیری ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی ، فرماندار زرند مهندس خنجری و مردم همیشه در صحنه و شهید پرور دهستان جرجافک، مشعل روشنایی مسجد جامع روستای جرجافک به نمایندگی 23 روستای دیگر روشن شد و از نعمت گاز بهره مند گردیدند.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خصوص مشخصات این پروژه گفت : با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه و لطف خداوند متعال و حمایت های مسئولین محترم شرکت ملی گاز ایران و استان، 24 روستای مجموعه دهستان جرجافک از توابع حومه غربی شهرستان زرند با اجرای 24000متر شبکه تغذیه و 76 کیلومتر  شبکه توزیع به همراه یک ایستگاه TBSبا ظرفیت 10هزار متر مکعب بر ساعت با هزینه ای بالغ بر 143 هزار میلیون ریال اجرا شده است که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای مردم است.
  مهندس ودیعتی در ادامه به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم روستایی اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است و در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته  است و با اعتبارات خوبی که در بند ق تخصیص یافته در حال حاضر 45 شهر و 748 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
عدم قطع جریان گاز و آماده باش شرکت گاز استان کرمان در اولین بارش برف الهی
 • 1395/9/6 شنبه عدم قطع جریان گاز و آماده باش شرکت گاز استان کرمان در اولین بارش برف الهی عدم قطع جریان گاز و آماده باش شرکت گاز استان کرمان در اولین بارش برف الهی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با بارش اولین برف و کاهش محسوس دمای هوا در استان کرمان، ستاد بحران شرکت گاز در اولین ساعات روز برفی تشکیل و اقدامات لازم انجام و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با بارش اولین برف و کاهش محسوس دمای هوا  در استان کرمان، ستاد بحران شرکت گاز در اولین ساعات روز برفی تشکیل و اقدامات لازم انجام و خوشبختانه با تلاش پرسنل و برنامه ریزی لازم و تمهیدات موثر جریان گاز هیچ یک از شهر ها و روستاهای استان قطع نگردید  .
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خصوص تشکیل فوری ستاد بحران و اقدامات ضروری آن گفت : طی سرمای شدید و بارش برف در برخی شهرها و روستاهای استان ستاد بحران این شرکت در اولین ساعات بارش رحمت الهی تشکیل و سریعا تمامی واحدهای امداد ، تعمیرات ، مخابرات ، ایمنی ، HSE  ، نشت یابی ، حمل و نقل  مسئولین ستاد با استقرار خود در سطح شهر تمامی شبکه ها ،خطوط انتقال ، تاسیسات گازرسانی و ایستگاهها را بازدید و با برنامه ریزی و هماهنگی واحد ها جریان گاز مشترکین محترم استمرار یافته و  قطع گاز در استان را تاکنون شاهد نبودیم  .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه یادآور شد : مهم ترین وظیفه مجموعه گاز استان حفظ استمرار جریان گاز و حفظ  ایمنی و عملکرد تاسیسات و ایستگاهها در شرایط بحرانی است و بایستی تمامی مسئولین عملیاتی  در روزهای حساس تلاش کرده و رفاه و آسایش مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و کارهای را برای رضایت خداوند و رفاه و آسایش مردم انجام دهند .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز در سالجاری و در استان کرمان
 • 1395/9/3 چهارشنبه اجرای بیش از 800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز در سالجاری و در استان کرمان اجرای بیش از 800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز در سالجاری و در استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای بیش از 800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز رسانی و 44 کیلومتر خط انتقال در استان پهناور کرمان در سالجاری خبر داد و گفت : در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است توانستیم 8100 انشعاب رو نصب کنیم و بیش از 13000 مشترک را پذیرش نماییم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای بیش از 800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گاز رسانی و 44 کیلومتر خط انتقال در استان پهناور کرمان در سالجاری خبر داد و گفت : در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است توانستیم 8100 انشعاب رو نصب کنیم و بیش از 13000 مشترک را پذیرش نماییم.
  مهندس محمد علی ودیعتی افزود : عملیات طراحی و اجرا گاز رسانی به 24 شهر و 248 روستا در دست اقدام می باشد .
  وی همچنین ادامه داد ، بهره مندی مردم از خدمات گاز طبیعی حق مسلم آنها است و دولت تدبیر و امید این حق را از هیچ یک از مردم دریغ نمیکند و تلاش بی وقفه و مداوم مهندسان و کارکنان خدوم شرکت گاز استان و بهره‌گیری از روش‌های نوین اجرایی در توسعه گازرسانی را منوط به همکاری و پشتیبانی مردم و دولت دانسته و اضافه نمود در سالهای آتی شهرها  و روستاهای بیشتری در استان از نعمت گاز  طبیعی بهر ه مند می شوند . 
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید،آغاز عملیات گازرسانی به قطب کشاورزی جنوب ایران،شهرستان های جیرفت ، عنبر آباد و فاریاب
 • 1395/8/25 سه شنبه خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید،آغاز عملیات گازرسانی به قطب کشاورزی جنوب ایران،شهرستان های جیرفت ، عنبر آباد و فاریاب خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید،آغاز عملیات گازرسانی به قطب کشاورزی جنوب ایران،شهرستان های جیرفت ، عنبر آباد و فاریاب
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور دکتر جهانگیری به استان کرمان ، کلنگ گاز رسانی به دو شهر جنوبی استان کرمان،جیرفت و عنبر آباد با حضور وزیر کشاورزی جناب آقای حجتی ، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران مهندس عراقی ، مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران مهندس مومنی ، نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی جناب کمالی پور ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی و مردم ولایتمدار به زمین زده شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور دکتر جهانگیری به استان کرمان ، کلنگ گاز رسانی به دو شهر جنوبی استان کرمان،جیرفت و عنبر آباد با حضور وزیر کشاورزی جناب آقای حجتی ، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران مهندس عراقی ، مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران مهندس مومنی ، نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی جناب کمالی پور ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی و مردم ولایتمدار به زمین زده شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خیر مقدم در خصوص مشخصات این پروژه ها گفت : شهر جیرفت و عنبر آباد از جنوبی ترین شهر های این استان می باشد که با حمایت های صنعت گاز و پیگیری استاندار و نمایندگان بحمد ا... بودجه 381/174/5میلیون ریالی این پروژه تامین شده و شهرهای جیرفت و عنبر آباد و 386 روستای این دو شهر  در قالب 67هزار انشعاب و 83هزار خانوار ، با اجرای 80 کیلومتر خط انتقال 20 اینچ و 139 کیلومتر خط تغذیه و 2500 کیلومتر شبکه با اتمام این پروژه از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند .
  مهندس مومنی مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران نیز در این مراسم افتتاحیه به گزارش عملیات گازرسانی در استان کرمان اشاره نمود و گفت ، تعداد 45 شهر و 748 روستا در استان کرمان در قالب بیش از 480هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و همچنین تعداد 630 صنعت کوچک و بزرگ به شبکه سراسری گاز متصل می باشند که امیدواریم با بهره برداری از این پروژه مشترکین خانگی ، تجاری و صنعتی شهر های جیرفت و عنبر آباد را نیز تحت پوشش خدمات شرکت گاز در آوریم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با تاکید به همدلی مردم  شهرهای جیرفت و عنبر آباد در اجرای این پروژه های گفت ، امیدواریم با همکاری مردم و حمایت های مسئولین بتوانیم هرچه زودتر شاهد روشن شدن مشعل گاز در این شهر ها و روستا ها باشیم.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
انار ، اولین شهرستان سبز در حوزه گاز رسانی استان کرمان
 • 1395/8/8 شنبه انار ، اولین شهرستان سبز در حوزه گاز رسانی استان کرمان انار ، اولین شهرستان سبز در حوزه گاز رسانی استان کرمان
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت ، استان کرمان یکی از پهناورترین استان های کشور می باشد که از جنوبی ترین نقطه استان تا شمالی ترین نقطه استان یک روز فاصله دارد و با تمام این موارد و با همت و کوشش همکاران متعهد و پیمانکاران مجرب بومی توانسته ایم 45 شهر و 748 روستا را تا این لحظه گاز دار نماییم و شهرستان انار با اجرای بیش از 366 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 9000 انشعاب شهری و روستایی و پذیرش بیش از 11900مشترک اولین شهرستان سبز این استان در حوزه گاز رسانی می باشد که این موفقیت را به کلیه همکاران تبریک می گویم.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت  ، استان کرمان یکی از پهناورترین استان های کشور می باشد که از جنوبی ترین نقطه استان تا شمالی ترین نقطه استان یک روز فاصله دارد و با تمام این موارد و با همت و کوشش همکاران متعهد و پیمانکاران مجرب بومی توانسته ایم  45 شهر و 748 روستا را تا این لحظه گاز دار نماییم و شهرستان انار با اجرای بیش از 366 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع و نصب 9000 انشعاب شهری و روستایی و پذیرش بیش از 11900مشترک اولین شهرستان سبز این استان در حوزه گاز رسانی می باشد که این موفقیت را به کلیه همکاران تبریک می گویم.
  مهندس ودیعتی ادامه داد ، یکی از اهداف دولت تدبیر و امید بهره مندی روستاها و مناطق محروم از نعمت گاز می باشد که شرکت گاز استان کرمان نیز توانسته است تا کنون 100هزار خانوار روستایی و 390هزار خانوار شهری را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازد و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به 8 شهر و 211 روستای استان در برنامه اجرایی خود قرار دهد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز
 • 1395/7/25 يكشنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  ایشان همچنین تصریح کرد : سعی و تلاش مجموعه گاز استان کرمان بر این است با  اطلاع رسانی و فرهنگ سازی لازم و مناسب در سراسر استان که از طریق نصب بنر و بیلبورد در سطح شهر ، ارسال پیامک به همشهریان ، زیر نویس تلویزیون ، تبلیغات رسانه ای و... ،  بهره وری اقتصادی و اجتماعی را افزایش داده و مردم خوب استان را  در این جهت و زمینه سوق دهیم تا با صرفه جویی ، هزینه ناشی از اتلاف وقت، نیروی انسانی و سرمایه را برای پرداخت الکترونیکی قبوض در استان مهیا نموده و بیش از گذشته کمک شایانی به اقتصاد کشور نماییم .
  مهندس ودیعتی افزود : مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود راپرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
	اهتمام شرکت گاز استان کرمان به ارتقای کنترل مصرف گاز در زمستان و رعایت اصول ایمنی
 • 1395/7/19 دوشنبه اهتمام شرکت گاز استان کرمان به ارتقای کنترل مصرف گاز در زمستان و رعایت اصول ایمنی اهتمام شرکت گاز استان کرمان به ارتقای کنترل مصرف گاز در زمستان و رعایت اصول ایمنی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس ودیعتی با اشاره به سرد شدن دمای هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی ، بیان داشت: مصرف گاز در روزهای سرد افزایش می یابد و این مساله نیاز به رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی دارد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس ودیعتی  با اشاره به سرد شدن دمای هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی ، بیان داشت: مصرف گاز در روزهای سرد افزایش می یابد و این مساله نیاز به رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی دارد.
  ایشان در ادامه گفت : هر سال با آغاز فصل سرد سال بر اثر بی‌احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی به‌ ویژه بخاری و آبگرمکن ، عده ای از هموطنانمان دچار حادثه می شوند که از جمله عوامل این موارد ، عدم نصب دودکش استاندارد جهت هر  وسیله  گاز سوز  ، عدم باز بودن مسیر دودکش یا نداشتن کلاهک H در بالای پشت بام ، تهویه نامناسب منزل ، استفاده از اجاق خوراک پزی جهت گرمایش  ، استفاده از بخاری های تبدیلی و غیر استاندارد جهت گرمایش و نصب وسایل گرمازا در حمام می توان اشاره نمود.
  مهندس ودیعتی با اشاره به اینکه میزان درجه حرارت استاندارد در منازل 18 تا 21 درجه سانتیگراد می باشد که همان دمای رفاه است بیان داشت : وسایل گاز سوز برای سوختن ، نیاز به هوا و اکسیژن  کافی دارند بنابراین باید زیر درب اصلی ساختمان و زیر درب اتاق ها  باز باشد تا تهویه هوا به راحتی انجام شود . وی افزود رعایت تناسب گاز و اکسیژن بگونه ای که برای سوختن هر متر مکعب گاز 15 متر مکعب اکسیژن وجود داشته باشد ،لازم است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین تصریح کرد : مجموعه شرکت گاز استان کرمان تمام تلاش و کوشش خود را جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان دارند و از مشترکین خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل با واحد اتفاقات گاز و پست امداد با شمارهتلفن   194 تماس حاصل فرمایند تا ماموران وظیفه شناس این شرکت به صورت 24 ساعته پاسخگوی مردم می باشند .  
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
نیم میلیون خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند
 • 1395/7/17 شنبه نیم میلیون خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند نیم میلیون خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت : 13000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی به همراه 2000 کیلومتر خط انتقال در این استان اجرا شده است و توانسته ایم شهر و روستاهای زیادی را در استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند نماییم.به طوری که الان شاهد مصرف گاز طبیعی در نیم میلیون خانوار استان هستیم که شامل 400هزار خانوار شهری و 100 هزار خانوار روستایی می باشد.
  همچنین در کنار تامین آسایش مردم در راستای توسعه چرخ های اقتصادی استان نیز بیش از 650 مشترک صنعتی و عمده به شبکه سراسری گاز متصل شده اند .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین تصریح کرد : مجموعه شرکت گاز استان کرمان تمام تلاش و کوشش خود را جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان دارند و از مشترکین خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل با واحد اتفاقات گاز و پست امداد با شماره تلفن   194 تماس حاصل فرمایند تا ماموران وظیفه شناس این شرکت به صورت 24 ساعته پاسخگوی مردم می باشند
  وی در خاتمه تاکید کرد : مشترکین محترم می توانند مبلغ گاز بها خود با سامانه پیام رسان این شرکت به شماره 1000341194 و یا با درج شماره اشتراک خود در سایت شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان به نشانی www.nigc.ir و www.Nigc.kerman.ir   و همچنین با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت مشاهده نمایند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 12800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
 • 1395/7/6 سه شنبه اجرای بیش از 12800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان اجرای بیش از 12800 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
  مدیرعامل شرکت گاز کرمان گفت: شرکت گاز استان در راستای روند پر شتاب توسعه گازرسانی موفق شد تاکنون بیش از 12800 کیلومتر شبکه گاز در سطح استان اجرا کند.
  مدیرعامل شرکت گاز کرمان گفت: شرکت گاز استان در راستای روند پر شتاب توسعه گازرسانی موفق شد تاکنون بیش از 12800 کیلومتر شبکه گاز در سطح استان اجرا کند.
  مهندس محمد علی ودیعتی با بیان اینکه اجرای این میزان شبکه گذاری قابل توجه است، افزود: این میزان حجم کار شامل 6300 کیلومتر خطوط شهری و  6500 کیلومتر خطوط روستایی می باشد .همچنین 1925 کیلومتر خط انتقال فولادی در سایز های مختلف نیز تا کنون اجرا شده است .
  وی ادامه داد: در حال حاضر در استان کرمان  45 شهر استان و همچنین 714 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند ضمن اینکه عملیات گاز رسانی به 8 شهر و 211 روستا نیز در دست اجرا و 16 شهر و 143روستا در دست طراحی می باشد .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خاطر نشان کرد این میزان خطوط مختلف گاز تامین کننده انرژی مورد نیاز 630 صنعت کوچک و بزرگ استان می باشد و با ارائه این خدمات با هدف کاهش استفاده از سوختهای فسیلی و آلودگیهای زیست محیطی و همچنین جلوگیری از تخریب منابع طبیعی به حجم زیادی از پروژه ها در بخشهای مختلف گازرسانی شده است.
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما