سه‌شنبه 21 آذر 1396   21:32:11
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
اطلاعیه فوری شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/21 سه‌شنبه اطلاعیه فوری شرکت گاز استان کرمان اطلاعیه فوری شرکت گاز استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از کلیه شهروندان استان علی الخصوص شهروندان محترم شهرستان های کرمان ، زرند و راور در خواست نمود باتوجه به اینکه در اثر زلزله و جابجایی وسایل گازسوز، احتمال جدا شدن رابط دودکش از وسیله گازسوز یا محل اتصال در دیوار وجود داشته و لذا بایستی این نقاط مهم کنترل گردد.
   
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از کلیه شهروندان استان علی الخصوص شهروندان محترم شهرستان های کرمان ، زرند و راور در خواست نمود باتوجه به اینکه  در اثر زلزله و جابجایی وسایل گازسوز، احتمال جدا شدن رابط دودکش از وسیله گازسوز یا محل اتصال در دیوار وجود داشته و لذا بایستی این نقاط مهم کنترل گردد.
   چنانچه دودکش جدا شده باشد در اثر کارکرد وسیله گازسوز، گازهای سمی ناشی از احتراق در فضای داخلی پخش و منتشر شده و موجب مرگ های خاموش می گردد. لازم به ذکر است تکان های ناشی از زلزله ممکن است لوله دودکش در بطن دیوار را نیز دچار شکستگی، نشتی و یا افتادن کلاهک H از قسمت فوقانی کرده باشد و ضروریست این موضوعات نیز تحت بررسی و کنترل قرار گرفته تا از سلامت دودکش و تمامی اجزای مرتبط با آن حصول اطمینان شود. ضمنا بست ها ومحل اتصال شیلنگ ها به وسایل گازسوز کنترل گردند.همچنین در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانند با شماره تلفن 194 در تمامی ساعت شبانه روز تماس حاصل نمایند.       روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده
 • 1396/9/13 دوشنبه بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده بازدید مدیر عامل و اعضای کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان از مناطق زلزله زده
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و اعضای کمیته مدیریت بحران از منطقه هجدک بخش کوهساران شهرستان راور،روستای گورک کانون وقوع زلزله و سایر روستاهای منطقه و تاسیسات گاز رسانی موجود در این مناطق در روز شنبه مورخ 11/9/96 بازدید نمودند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و اعضای کمیته مدیریت بحران از منطقه هجدک بخش کوهساران شهرستان راور،روستای گورک کانون وقوع زلزله و سایر روستاهای منطقه و تاسیسات گاز رسانی موجود در این مناطق در روز شنبه مورخ 11/9/96 بازدید نمودند.
  مهندس ودیعتی در ادامه بازدید گفت: ارزیابی های اولیه حاکی از این است که هیچگونه آسیبی به تاسیسات شرکت وارد نشده است. تمامی تاسیسات گاز رسانی استان در حال سرویس به مشترکین هستند و بحمد ا... صدمه ای وارد نشده است ، وی خاطر نشان کرد کلیه پرسنل آموزش های لازم را بصورت تئوری در دوره های آموزشی و عملی در طی برگزاری مانور های مختلف تجربه نموده اند و از آمادگی لازم برخوردار می باشند . همچنین عملیات نشت یابی ایستگاه های گاز شهرها و روستاهای مجاور مناطق زلزله زده پایان پذیرفته و عملیات نشت یابی شبکه تغذیه و توزیع در دست اقدام می باشد و پرسنل گازرسانی شهرستانهای کرمان,زرند و راور تا اطلاع ثانوی به حالت آماده باش می باشند.
  لازم بذکر است تا کنون پس لرزه های متعددی گزارش گردیده که بزرگترین آنها در مورخ 11/9/96 و درساعت14 و 17دقیقه به بزرگی 5/5 ریشتر بوده است.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آماده باش شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/10 جمعه تشکیل کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان آماده باش شرکت گاز استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز کرمان اعلام کرد:از لحظات اولیه وقوع زلزله ضمن تشکیل ستاد مدیریت بحران نسبت به اعزام گروههای امداد وتعمیرات وگازبانهای شهرها و روستاهای گاز دار مجاور و نزدیک به مرکز زلزله و همچنین اعزام یک اکیپ ارزیاب از مرکز استان جهت بازدید و بررسی میدانی اقدام گردید
  مدیر عامل شرکت گاز کرمان اعلام کرد:از لحظات اولیه وقوع زلزله ضمن تشکیل ستاد مدیریت بحران نسبت به اعزام گروههای امداد وتعمیرات وگازبانهای شهرها و روستاهای گاز دار مجاور و نزدیک به مرکز زلزله و همچنین اعزام یک اکیپ ارزیاب از مرکز استان جهت بازدید و بررسی میدانی اقدام گردید که تا این ساعت ارسال خبر هیچگونه آسیبی به تاسیسات شرکت ویا اماکن شهروندان گزارش نشده است.لازم به ذکر است پرسنل گازرسانی شهرستانهای کرمان,زرند و راور تا اطلاع ثانوی به حالت آماده باش بوده و تیمهای نشت یاب به منطقه اعزام گردیده اند.
  لازم به توضیح است عملیات اجرایی گازرسانی به شهر هجدک و 17 روستای مجاور (مرکز زلزله)به اتمام رسیده ودر حال تست میباشد وخوشبختانه در زمان وقوع زلزله گاز دار نبوده است وبه تاسیسات این شرکت نیز آسیبی وارد نشده است.
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/9/7 سه‌شنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر     می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس ودیعتی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
 • 1396/9/5 يكشنبه دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان صرفه جویی را پیدا کردن روشهای نو آورانه برای استفاده بهتر از منابع محدود بخصوص منابع تجدید ناپذیر مانند گاز ، نفت دانست و فرهنگ سازی در این بخش را از وظایف این شرکت دانست همچنین یکی از مهم ترین تکالیف مجامع عمومی شرکت های گاز استانی را اطلاع رسانی شفاف به مردم در زمینه نرخ تعرفه های فروش گاز ، رعایت اصول ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی برشمرد.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان صرفه جویی را پیدا کردن روشهای نو آورانه برای استفاده بهتر از منابع محدود بخصوص منابعتجدید ناپذیر مانند گاز ، نفت دانست و فرهنگ سازی در این بخش را از وظایف این شرکت دانست همچنین  یکی از مهم ترین تکالیف مجامع عمومی شرکت های گاز استانی را اطلاع رسانی شفاف به مردم در زمینه نرخ تعرفه های فروش گاز ، رعایت اصول ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی برشمرد.
  مهندس ودیعتی در ادامه افزود  با شروع فصل سرما و با توجه به اینکه این استان در زمستان دارای آب و هوای سرد و خشک و در برخی نقاط بارندگی زیادی دارد بایستی از هم اکنون اقدامات مهمی انجام شود تا مردم این مناطق زمستانی عاری از قطعی گاز و یا هر گونه حادثه دلخراش داشته باشند .  
  وی یادآور شد : رعایت نکات ایمنی مخصوص همه افراد می باشد با افزایش توجه مردم به نکات ایمنی امیدواریم روز به روز شاهد حوادث کمتری باشیم صرفه جویی منطقی در مصرف گاز، همچنین رعایت نکات و  توصیه های ایمنی  در استفاده از وسایل گازسوز استاندارد باید اولویت شهروندان باشد.همچنین نصب آبگرمکن و دیگر وسایل گازسوز در حمام را خطرآفرین و ممنوع خواند و دودکش آبگرمکن و هود آشپزخانه ها نیز نباید از یک لوله یا کانال مشترک عبور داده شود و ضمناً مسیر دودکش ها باید بازدید گردد تا کاملا باز باشد . و حتماً کلاهک H شکل در پشت بام نصب شود تا تهویه هوا به خوبی انجام شود .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/8/17 چهارشنبه برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان برگزاری مانور عملیات خرابکارانه بر روی خطوط گاز توسط شرکت گاز استان کرمان
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل، شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  همزمان با هفته پدافند غیر عامل،شرکت گاز استان با همکاری ستاد مدیریت بحران، فرمانداری، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری کرمان ، مرکز بهداشت ، فرماندهی انتظامی ، سپاه ثارا.. ، پلیس راهور و اورژانس 115 یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مانور های برگزار شده در استان را به نمایش در آورد .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و سازمانها ، شناسایی آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله انفجار و آتش نشانی را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای آتش نشانان ، امداد گران و ماموران نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت بود چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات دارد .
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت این مانور گفت :  مانورها این حسن را دارند که به صورت عینی حوادث در آن ها شبیه سازی شود. حفظ وحدت رویه و رویکرد عملیاتی دستگاه های اجرایی در جریان مرتفع نمودن نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت نیروها در تمامی مراحل امدادی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت .
  ایشان همچنین اضافه نمودند : تمام گروه‌های اجرای ، عملیاتی ، تعمیراتی، نقلیه، HSE  ،  حراست  با اطلاع‌رسانی سریع و تجهیز و آماده کردن ابزارآلات ، اقدامات و تصمیمات صحیح و برنامه ریزی دقیق و به جا در مانور حاضر شدند و با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر مانوری کامل را برگزار نمودند .
  وی در ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 12000 کیلومتر شبکه گذاری گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی
 • 1396/8/6 شنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر و کارآمد در بازار، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی داشته باشند لذا لازم  به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو، قریب چهار ماه است که موضوع پیاده سازی مدل تعالی EFQM (European Foundation for Quality Management) با علاقه مندی همکاران در شرکت گاز استان کرمان طراحی و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/8/1 دوشنبه کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط شرکت گاز استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی گردید. مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : با تلاش و پیگیری شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی و استاندارد 500001 برای سال های 1395 و 1396 از سازمان ملی استاندارد شدیم . مهندس ودیعتی توسعه و تعمیق سیستمهای مدیریتی را یکی از استراتژی های مهم شرکت دانست و نگاه شرکت را در این حوزه نه صرفاً کسب گواهینامه، بلکه اصلاح فرآیندها و ساختار ها و کمک به بهبود مصرف عنوان کرد و ادامه داد امیدواریم استقرار این سیستم کمک شایانی به بهبود و بهینه سازی مصرف انرژی در شرکت نماید.
  شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی گردید. مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : با تلاش و پیگیری شرکت گاز استان کرمان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد معیار مصرف انرژی و استاندارد 500001 برای سال های 1395 و 1396 از سازمان ملی استاندارد شدیم . مهندس ودیعتی توسعه و تعمیق سیستمهای مدیریتی را یکی از استراتژی های مهم شرکت دانست و نگاه شرکت را در این حوزه نه صرفاً کسب گواهینامه، بلکه اصلاح فرآیندها و ساختار ها و کمک به بهبود مصرف عنوان کرد و ادامه داد امیدواریم استقرار این سیستم کمک شایانی به بهبود و بهینه سازی مصرف انرژی در شرکت نماید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تبریک اخذ این گواهینامه به کلیه پرسنل شرکت گاز استان کرمان گفت ، این گواهینامه آغازی بر فعالیت های گسترده تر در زمینه بهینه سازی مصارف حامل­های انرژی در سطح شرکت گاز به شمار می رود. گفتنی است فرآیند ممیزی صدور گواهینامه استاندارد ISO 500001   با حضور ممیزان شرکت DQS برگزار گردید.
دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
 • 1396/7/23 يكشنبه دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
  همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
   همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
  مهندس ودیعتی در خصوص مقام شامخ شهداء و تجلیل از خانواده والا مقام آنان گفت : امنیت و آسایش کشور را مرهون ایثار و از خود گذشتگی و رشادت های جوانانی هستیم که با نثار خون پاک خویش عزت و اقتدار مردم و نظام را تضمین کردند.ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند به طوری که نمونه بارز آن شهید مدافع حرم محسن حججی است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت
 • 1396/5/30 دوشنبه خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی و تکمیلی شهر قلعه گنج و 139 روستا در سراسر استان با اعتباری بیش از 77 میلیارد تومان در قالب 22000خانوار آغاز خواهد شد .
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی و تکمیلی شهر قلعه گنج و 139 روستا در سراسر استان با اعتباری بیش از 77 میلیارد تومان در قالب 22000خانوار آغاز خواهد شد .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هفته دولترا یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر دانست و گفت :  شرکت گاز استان کرمان وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را برعهده دارد و بر حمایت از گازرسانی به شهر ها و روستا ها ، رضایت مشترکین و تحول در ارائه خدمات ، برنامه ریزی نموده که خوشبختانه با همت و تلاش پرسنل شاهد هستیم که در حال حاضر 48 شهر و 832 روستا و 678مشترک صنعتی کوچک و بزرگ به شبکه سراسری گاز متصل می باشند .
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید
 • 1396/5/14 شنبه ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان را 66 درصد عنوان کرد و ادامه داد ،در حال حاضر 553 هزار مشترک خانگی،تجاری و صنعتی در استان کرمان به شبکه سراسری گاز طبیعی وصل شده اند و از این نعمت الهی استفاده می نمایند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان را 66 درصد عنوان کرد و ادامه داد ،در حال حاضر 553 هزار مشترک خانگی،تجاری و صنعتی در استان کرمان به شبکه سراسری گاز طبیعی وصل شده اند و از این نعمت الهی استفاده می نمایند.
  وی ادامه داد، با اعتبارات خوبی که در بند ق دیده شده و بحمدا... تاکنون جذب شده توانسته ایم ضریب نفوذ گاز روستایی را به 33 درصد و در شهر به 87 درصد برسانیم.
  دولت یازدهم به منظور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی، تمام زیرساخت های لازم برای توسعه گازرسانی در داخل کشور را به ویژه گازرسانی به روستاها فراهم کرده است.گازرسانی به روستاها علاوه بر افزایش رفاه در این مناطق، منجر به ایجاد امید به زندگی و اشتغالزایی در روستاها شده و یکی از عوامل مهاجرت معکوس به حساب می آید.تاکنون 832 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و عملیات اجرایی 202 روستا در دست اقدام می باشد که تا پایان سال تعداد زیادی از این روستا ها به پایان می رسد.
  تعداد 130 روستا در سال 1395در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان
 • 1396/5/10 سه‌شنبه آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان
  همزمان با دهه کرامت، آیین کلنگ زنی گازرسانی به شهر ارزوئیه و روستاهای حومه با اعتباری بیش 38 میلیارد تومان با حضور نماینده محترم مردم بافت،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ،معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان،فرماندار شهر ارزوئیه و مردم فهیم این شهر برگزار گردید.
  همزمان با دهه کرامت، آیین کلنگ زنی گازرسانی به شهر  ارزوئیه و روستاهای حومه با اعتباری بیش 38 میلیارد تومان با حضور  نماینده محترم مردم بافت،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ،معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان،فرماندار شهر  ارزوئیه و مردم فهیم این شهر برگزار گردید.
  مهندس بیجامی معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت  :145 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع به همراه 58 کیلومتر خط انتقال با بیش از 38 میلیارد تومان اعتبار جهت بهره مندی 5000خانوار این شهر و روستاهای حومه اجرا می گردد که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
  مهندس بیجامی با اشاره به اینکه تلاش‌های قابل توجهی برای تامین زیرساخت‌ها در روستاها انجام ‌شده است تا شاهد بهره‌ مندی هر چه بیشتر خانوار روستایی استـان از نعمت گـاز طبیعـی باشیـم، اضافه نمود: در حال حاضر بیش از 33 درصد خانوار روستایی و 87 خانوار شهری در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند که با پایان یافتن این پروژه ها جمعیت قابل توجهی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند و امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گام برداشته تا شاهد آبادانی شهر ها و روستاهایمان  باشیم.                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت
 • 1396/4/26 دوشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان ،نماینده مردم شهرستان جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ،فرماندار این شهرستان و مردم همیشه در صحنه و غیور شهرستان جیرفت،عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرستان جیرفت آغاز شد.
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان ،نماینده مردم شهرستان جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ،فرماندار این شهرستان و مردم همیشه در صحنه و غیور شهرستان جیرفت،عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرستان جیرفت آغاز شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت بحمد الله عملیات گازرسانی به شهرستان جیرفت با اعتباری بالغ بر 91.5 میلیارد تومان آغاز شد.در این پروژه، خط تغذیه فشار متوسط به طول 40 کیلومتر و خط انتقال با فشار هزار پوند به طول 70 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.
  همچنین عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 19 روستای شهرستان کهنوج تا پل بهادرآباد شهرستان جیرفت به طول 130 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 7.5 میلیارد تومان در دست اقدام است.
  این پروژه قرار است در سه فاز اجرا ‌شود که در فاز اول 169 روستای بالای 20 خانوار جمعیت با جمعیتی بالغ بر 26 هزار و 358 خانوار و 30 هزار و 121 خانوار شهری گازدار می‌شوند و در فاز دوم گازرسانی به سه شهرستان جنوبی هم در شهرستان عنبرآباد شهرهای دوساری و مردهک در مجموع با 7 هزار و 300 خانوار گازدار می‌شوند.
  همچنین با اجرا شدن فاز سوم هم در شهرستان‌های فاریاب و جیرفت مردم شهرهای بلوک و فاریاب با بیش از 19 هزار و 600 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با تاکید به همدلی مردم  شهرهای جیرفت و عنبر آباد در اجرای این پروژه های گفت ، امیدواریم با همکاری مردم و حمایت های مسئولین بتوانیم هرچه زودتر شاهد روشن شدن مشعل گاز در این شهر ها و روستا ها باشیم.                   
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/4/14 چهارشنبه بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، تعداد 8000 خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBS با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید است از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، تعداد 8000 خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBSبا هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید است از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  مهندس ودیعتی ادامه داد، وزارت نفت در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است و یکی از مهمترین مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در پایان گفت، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان تلاش نماییم .                      
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
 • 1396/3/26 جمعه گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته شود.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که  از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته  شود.
  ایشان همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح کلاس جهانی باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم. همچنین باید هدف را بر کاهش مصرف سوخت مایع به خصوص در صنایع و جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع قرار دهیم.
  وی بزرگترین پاداش و اوج خوشحالی کارکنان شرکت گاز استان کرمان را خوشحالی و خرسندی هموطنان خصوصاً مناطق محروم و دور افتاده استان پس از گاز رسانی اعلام نمود و گفت : بر همین اساس شاهدیم که در حال حاضر شهرهای بهره مند از گاز در استان کرمان 48 شهر و 832 روستا رسیده است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/3/21 يكشنبه بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها و 98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG) تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها  و  98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG)  تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
 • 1396/3/17 چهارشنبه 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مهندس محمد علی ودیعتی در ادامه گفت : راه اندازی و بهره برداری73 جایگاه فعال در استان نشان از تلاش و کوشش مهندسان و کارکنان این مجموعه و پیگیریهای دولت تدبیر و امید است که در جهت افزایش سطح رفاه جامعه و افزایش ترجیح مردم برای استفاده از سی.ان.جی به واسطه امکانات رفاهی مناسب و در دسترس و ارزان بودن این سوخت صورت گرفته است .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، با بهره مندی شهرهای جنوبی استان از نعمت گاز طبیعی و درخواست های اعلام شده از سوی شرکت های خصوصی جهت راه اندازی جایگاه های CNG امیدواریم با توسعه این سوخت پاک کمک شایانی به محیط زیست نماییم .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
 • 1396/3/16 سه‌شنبه یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  ایشان ضمن اعلام بهره مندی 832 روستا و 48 شهر در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی ادامه داد : با تدابیر پیش بینی شده در وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران روند رو به رشدی در اجرای و تکمیل پروژه های گازرسانی این استان شاهد هستیم که امیدواریم با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم بتوانیم تا پایان سال ، بسیاری از آنان را اتمام و به بهره برداری برسانیم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی گاز رسانی به 8 شهر و 202 روستا در دست اجرا می باشد ادامه داد،شهر های جوزم،هنزا،هجدک،ارزوئیه،درب بهشت،جیرفت،نرماشیر و فهرج از جمله این شهر ها می باشند که امیدواریم با همکاران و تلاش پیمانکاران بومی ، پروژه های مذکور هر چه سریعتر به اتمام برسند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
 • 1396/3/10 چهارشنبه اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
   
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا  شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
  محمد علی ودیعتی ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع شامل،6400 کیلومتر خطوط شهری و 6800 کیلومتر خطوط روستایی می باشد که شرایط پذیرش 550000 مشترک  شهری و روستایی را برای این استان فراهم نمود.
  مهندس ودیعتی افزود: علاوه بر این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع ، بیش از 70 کیلومتر خط انتقال فولادی انجام شده است که مجموع خطوط انتقال استان را به 1900 کیلومتر ارتقاء داده است.
  وی یادآور شد: تعداد 48  شهر و 832 روستا در حال حاضر به شبکه سراسری گاز در استان کرمان متصل می باشند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/3/10 چهارشنبه برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان در سطح استان و در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 360 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان  در سطح استان و در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 360 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در این خصوص گفت :این مسابقات با هدف کشف مواهب و اصوات قرآنی و نظارت و آماده سازی آن، تشویق قاریان قرآنی و تقویت جایگاه آنها در شرکت برگزار می شود ، وی ادامه داد  : نفرات برتر این دوره و انتخابی شرکت گاز استان کرمان به مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران اعزام می شوند.
  مهندس ودیعتی در خاتمه گفت :   قرآن ، کوثر حیات بخشی است که معارفش روشنگر دلها و شفا بخش قلوب پاکان است قرآن کریم عرفان و معرفت؛ ‌حکمت و حکومت و منشور هدایت است .
   
  دارالقرآن و روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7 8
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما