چهارشنبه 24 مرداد 1397   18:06:53
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
 • 1397/5/20 شنبه برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان خبر فوق ادامه داد: با توجه به اهمیت خطوط گاز بعنوان یکی از شریانهای حیاتی و انتقال و عرضه انرژی، وجود یک سیستم یکپارچه اطلاعاتی به روز که با در اختیار داشتن ابزارهای لازم بتواند عهده دار ارائه انواع داده های توصیفی مورد نیاز و ارتباط برای کسب اطلاعات جعرافیایی در روی نقشه باشد ، می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی ، تحلیلی و برنامه ریزی بخش خطوط گاز بخصوص در شرایط بحران باشد.
  مهندس فلاح ادامه داد افزایش کارایی و بهره وری فعالیتهای گازرسانی از طریق بکارگیری تکنولوژی نوین یکی از اهداف مهم و اساسی شرکت گاز استان کرمان است. از آنجا که بیشتر سیاستها، طرحها ، و عملیات روزمره در بخش طراحی خطوط گاز به اطلاعات مکاندار دقیقی نیاز دارد ، سیستمی که بتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز شرکت گاز را در یک نظام ماشینی گرد آورده و سازماندهی نماید ، بسیار سودمند خواهد بود که طی دوره مذکور این موارد و سرفصل های متعددی ارائه گردید که از آن جمله می توان به تبیین نقشه راه GIS شرکت گاز استان کرمان، تشریح سند مدل مفهومی فیزیکی و منطقی مدیریت گازرسانی،   کاربردهای نرم افزار ، آشنایی با اصول و مبانی GIS ، ویرایش داده ها ، آشنایی با دستگاه GNSS، برچسب گذاری ، سمبل گذاری ، کار با جداول توصیفی ، آماده سازی نقشه برای پلات و اشاره نمود.
  تدریس این دوره آموزشی را آقای مهندس احسان ابراهیمی و محسن مهرابی نژاد بر عهده داشتند که بدینوسیله از زحمات نامبردگان تشکر و قدردانی می گردد.
بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/5/16 سه‌شنبه بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: تا کنون 50 شهر و 939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  تا کنون 50 شهر و  939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس منوچهر فلاح ادامه داد، 600 هزار مشترک خانگی و تجاری در سطح کل استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حال حاضر گاز رسانی به 260 روستا و 11 شهر با قریب به 100 هزار خانوار در حال اجرای عملیات گازرسانی بوده و مضاف بر آن گازرسانی به 166 روستا و 4 شهر دیگر نیز با 45 هزار خانوار در حال انتخاب پیمانکار اجرایی و شروع بکار می باشند.
  مهندس فلاح از همه مشترکان تقاضا کرد صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت کنند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
 • 1397/5/15 دوشنبه برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه مسیر این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام  هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام گیرد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
 • 1397/5/13 شنبه شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار می نماید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار      می نماید.
  مهندس فلاح در آیین افتتاحیه این دوره ها ادامه داد، طراحی، تدوین و پیاده سازی نظام آموزش کارجویان و کارکنان شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد شرکت  گاز استان کرمان، اجرای دوره های آموزشی مهارتی و حرفه ای متناسب با استاندارد های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اجرای آزمون های صلاحیت حرفه ای مشاغل مورد نیاز صنعت از اهداف انعقاد تفاهم نامه مذکور است. این دوره آموزشی توسط روسای فروش و خدمات مشترکین ناحیه های کرمان، رفسنجان و زرند جهت 200 نفر از مامورین قرائت کنتور و امداد گران شهری و روستایی آموزش داده می شود و در آینده ای نزدیک کلیه شاغلین پیمانکاری و نیروهای جدید پیمانکاری بایستی دارای گواهینامه صلاحیت حرفه ای باشند.
  مهندس فلاح همچنین ادامه داد، با توجه به اهمیت رویکرد آموزشی لازم است برای تمام نیروهای پیمانی و قراردادی شرکت گاز استان چنین دوره های مفیدی برگزار گردد.
  در ادامه این مراسم مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان جناب آقای مهندس جهانگیری نیز ضمن استقبال از این تفاهم نامه، شرکت گاز استان کرمان را در بین سایر شرکت های گاز استانی پیشرو دانست و ادامه داد: این دوره ها زمینه تعاملات بیشتر شرکت گاز و سازمان فنی و حرفه ای در آینده ای نزدیک می باشد.
برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/5/7 يكشنبه برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  مهندس منوچهر فلاح اظهار داشت : ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند. اهداف انسانی و پشتیبانی از آن، از موارد مهمی است که می تواند سبب سرآمدی شرکت گاز استان کرمان شود.
  در ادامه این جلسه، روند اجرایی و آموزش های لازم به واحد های مربوطه انجام شد و از این به بعد کلیه ذینفعان استان کرمان می توانند از طریق سایت شرکت گاز استان کرمان به آدرس WWW.NIGC-KERMAN.IR کلیه نقطه نظرات ،پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را مطرح نمایند و در اسرع وقت جوابیه را دریافت نمایند.
برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی
 • 1397/5/3 چهارشنبه برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی
  این دوره ها تحت عناوین مروری بر تعالی سازمانی ( مدل EFQM ) ، تربیت ارزیاب و منطق رادار برگزار و طی آن مدیران و کارشناسان شرکت گاز استان کرمان آموزش های لازم را فراگرفتند.
  این دوره ها تحت عناوین مروری بر تعالی سازمانی ( مدل EFQM ) ، تربیت ارزیاب و منطق رادار برگزار و طی آن مدیران و کارشناسان شرکت گاز استان کرمان آموزش های لازم را فراگرفتند.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان این مطالب افزود: مدل تعالی سازمانی مدلی است که سازمانها را ارزیابی و عملکرد آنها را اندازه گیری می نماید. این مدل به سازمانها کمک می کند تا ضمن مقایسه وضعیت موجود و مطلوب خود، تفاوتها را شناسایی کرده و با بررسی علل وقوع این تفاوتها راه حلهای بهبود وضع موجود را پیدا و آنها را اجرا نمایند.
  وی در ادامه بیان داشت: از دیدگاه تعالی سازمانی یکی از ملزومات برتری ، کسب نتایج متوازن است که شامل نتایج حاصل برای تمام کارکنان ، مشتریان ، شرکاء ، تامین کنندگان و جامعه می باشد. یعنی بر خلاف مدلهایISO 9000 که در آنها، تاکید بیشتر بر رضایت مشتری است ، درمدل EFQM رضایتمندی و نتایج مربوط به همه ی ذینفعان مد نظر قرار می گیرد.
  ایشان همچنین تصریح نمود : عوامل دخیل در مدل سرآمدی EFQM را در دو حوزه توانمند سازها و نتایج بررسی می کنند که در بخش نخست رهبری ،کارکنان ، خط مشی و استراتژی ، شراکت ها و منابع و فرایندها موردبررسی قرار گرفته و در بخش دوم نیز نتایج کارکنان ،نتا یج مشتری ،نتایج جامعه و نتایج کلیدی عملکرد ارزیابی می شوند.
  مهندس فلاح تصریح نمود : طبق هدف گذاری های صورت گرفته ، برآنیم با برگزاری دوره های مورد نظر و ارائه آموزش های لازم به تمامی مدیران و کارکنان کلیدی ، تا پایان مرداد ماه  خودارزیابی ها انجام و تا پایان شهریور نیز اظهار نامه ها تکمیل گردد تا بدین ترتیب امکان شرکت در جایزه تعالی و پیوستن به کلوپ تعالی شرکت ملی گاز ایران در سال جاری فراهم شود.
  تدریس این دوره های آموزشی را آقای بابک گودرزی ، مدرس و ارزیاب سیستم های مدیریت بر عهده داشتند.
                                                                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
 • 1397/4/12 سه‌شنبه کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط شرکت گاز استان کرمان در مجمع عمومی سالیانه شرکت ملی گاز ایران به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام خبر مذکور افزود: در این مجمع که با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، اعضا هیات مدیره شرکت ملی گاز ایرانو سایر مدیران ارشد آن شرکت برگزار شد، گزارش حسابرسی شده صورت های مالی سال 1396شرکت گاز استان کرمان مورد تصویب، تقدیر و تشکر اعضا مجمع عمومی قرار گرفت .
  وی اضافه نمود: همچنین در این نشست ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گزارشی از عملکرد مثبت و سودآور این شرکت در سال96 به کلیه اعضاء ارائه نمودند که در پایان این جلسه رئیس مجمع ، ضمن اعلام شرکت گاز استان کرمان به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های گاز استانی ، از مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون نمودند.
  مهندس فلاح در ادامه با بیان این مطلب که موفقیت های حاصله بر پایه ارزیابی و بررسی صورت های مالی توسط سازمان حسابرسی و نیز عملکرد مطلوب این شرکت حاصل گردیده است، ادامه داد، بی شک موفقیت کسب شده مرهون تلاش و همت بی وقفه کلیه همکاران می باشد که علیرغم کمبود نیروی انسانی توانستند در تمامی شاخص ها ، عملکردی مطلوب ارائه دهند.
  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران آقای مهندس عراقی در خاتمه با تبریک این موفقیت به مدیریت محترم عامل شرکت و نیز کلیه پرسنل ، اظهار امیدواری نمود : با تداوم همکاری و حمایت های موجود ، همچنان شاهد کسب موفقیت های روز افزون شرکت گاز استان کرمان در تمامی عرصه ها باشیم.
بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان
 • 1397/4/11 دوشنبه بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از ناحیه رفسنجان و تأسیسات آن بازید کردند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از ناحیه رفسنجان و تأسیسات آن بازید کردند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس منوچهر فلاح و رییس گروه معین در نشستی با حضور اعضای گروه معین و رییس و مسوولین اداره گاز رفسنجان روند پیشرفت پروژه های جاری و در دست اقدام را در منطقه بررسی و از مسوولین و کارکنان آن به خاطر حس تعامل و یکپارچگی تشکر و قدر دانی نمودند.
  مهندس فلاح  هدف اصلی این بازدید و بازدید های آینده در نواحی دیگر استان را کمک به اجرای دقیق اطلاعیه ها، دستورالعمل ها و ضوابط شرکت و پیگیری وصول مطالبات،همراهی بیشتر با مشترکین صنعتی عنوان کرد و حصول اطمینان از صحت عملکرد عملیات فنی و مالی شرکت و شناسائی مشکلات و مسائل و انتقال تجربیات را از دیگر اهداف این گروه برشمرد.
  در پایان جلسه جمع بندی، هر یک از اعضای گروه معین با بررسی موارد مشاهده شده، دیدگاه کارشناسی خود را در جهت پیشبرد اهداف شرکت و مسائل مطرح شده در جلسه عنوان کردند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
 • 1397/3/27 يكشنبه اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح  ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  وی ادامه داد، کار اجرایی گاز رسانی به 75000 خانوار شهری و روستایی در سطح استان کرمان در دست اقدام می باشد که بزودی شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس فلاح همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات ایمن به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در بهترین حالت ممکن باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه، شاهد عدم قطع  برق در جنوب استان طی سال های گذشته بوده ایم .
  در حال حاضر  727 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/23 چهارشنبه اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان کرمان افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین است، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا است که از جمله آن، اجرای طرح مذکور در راستای تعالی سازمانی است.
  وی هدف از انجام این طرح را هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن فرصت‌های بهبود درخصوص نیازمندی‌ها دانست. در این فرم ها به بخش های مختلف خدمات شرکت اشاره شده و نظرات ذینفعان محترم جمع آوری می گردد.
  وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 5000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی با نظارت واحد پژوهش شرکت گاز استان کرمان و زیر نظر مدیر تعالی شرکت و همکاری اساتید دانشگاه در حال حاضر در حال انجام می باشد.
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
 • 1397/3/21 دوشنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در توزیع انرژی کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر در جهت افزایش رفاه عمومی و توسعه صنعت، هم آوردی با شرکت ها و موسسات داخلی داشته باشند، لذا لازم  است به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو با اقدامات انجام شده و مستندات ارائه شده در سال گذشته این شرکت توانست سطح تعهد به اهتمام را در اولین سال حضور خود کسب نماید و برنامه سالجاری نیز کسب تقدیر نامه 2 ستاره می باشد که امیدواریم با همت همکاران این برگ زرین برای شرکت کسب گردد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/20 يكشنبه کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات در سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  در مسابقات قهرمانی کاراته دختران که به میزبانی هیئت کاراته استان خوزستان برگزار گردید، خانم فاطمه شیرانی فرزند آقای غلامرضا شیرانی کارمند شرکت گاز استان کرمان موفق به کسب مدال برنز  این دوره از مسابقات در  سبک کمیته و در رده سنی جوانان شد.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خرسندی از موفقیت ورزشی فرزندان شرکت گاز گفت:  تلاش و کوشش ورزشکاران ایرانی در رسیدن به موفقیت زبانزد تمام مردم دنیا می باشد و جای بسی افتخار است که شرکت گاز استان کرمان چنین ورزشکاران نمونه و پرتلاشی دارد که با تلاش و کوشش مستمر و با استعانت از خداوند متعال در کنار درس و تحصیل ، برای اعتلای ورزش شرکت و تندرستی جان و داشتن روحیه پر نشاط و شاداب ،ورزش را نیز در برنامه زندگی خود قرار داده اند. لازم است از اینجا برای تمامی کارکنان و ورزشکاران آرزوی سلامتی و سربلندی و افتخارآفرینی داشته باشم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/26 چهارشنبه اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان اولین جلسه شورای اداری شرکت گاز استان کرمان
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  این جلسه با حضور مدیر عامل ، معاونین ،روسای ستادی و نواحی و واحدهای تابعه برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  در این جلسه به مسئولین واحد ها جهت تکریم اسلامی کار کنان زیر مجموعه خود و حفظ کرامت انسانی وانجام خدمت صادقانه به ارباب رجوع و اخلاق مداری تاکید و در باز نگری مجدد تخصیص نیرو به  واحد های مختلف در راستای تامین کمبود  نیرو های مورد نیاز با توجه به حجم زیاد پروژه های عمرانی استان مطالبی بیان داشتند.
  وی در ادامه مسیر ، این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و  توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
 • 1397/2/23 يكشنبه برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان برگزاری جلسه کنترل پروژه های بهبود با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
  مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در ابتدای جلسه با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی و تجاری از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : در حال حاضر 66.2 درصد خانوار استان از این نعمت الهی برخوردار می باشند که شامل 37.4 درصد خانوار روستایی و 85 درصد خانوار شهری می باشد.
  مهندس منوچهر فلاح  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در ابتدای جلسه  با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی و تجاری از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : در حال حاضر 66.2 درصد خانوار استان از این نعمت الهی برخوردار می باشند که شامل 37.4 درصد خانوار روستایی و 85 درصد خانوار شهری می باشد.
  ایشان همچنین به مشترکین صنعتی و عمده اشاره نمود و ادامه داد ، این استان یکی از مهمترین قطب های صنعتی جنوب کشور        می باشد و در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی ایجاد شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر  727 واحد صنعتی اعم از؛ نیروگاه های کرمان ، کهنوج ،سرچشمه ، کارخانه ها ، گلخانه ها ، مجتمع های صنایع غذایی، کوره های آجرپزی و ... بهره مند از گاز طبیعی هستند و این تعدد صنایع فعال ، مصرف گاز استان را به لحاظ اختصاص سهم مصارف گاز از سایر بخش ها  متمایز نموده است.
  مهندس فلاح از اجرای  1909 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان خبر داد و ادامه داد این خطوط شامل 8000 کیلومتر خطوط شهری و 7000 کیلومتر خطوط روستایی است و در دولت یازدهم  و دوازدهم توانسته ایم  11 شهر 528 روستا  را گاز دار نماییم .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان تلاش دولت یازدهم و دوازدهم را در محرومیت زدایی از مناطق روستایی و جنوب استان را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد ، توانستیم با پشتوانه و حمایت های صنعت نفت ، گاز ، استاندار و نمایندگان استان بودجه قابل ملاحضه ای را در سال  جاری اختصاص دهیم  و برنامه ریزی  گاز رسانی به 22 شهر و پروژه های جنوب استان و اتصال صنعت جنوبی استان به شبکه سراسری گاز از مهمترین اقدامات می باشد و بزودی با برگزاری آیین افتتاح این پروژه ها ، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/20 پنجشنبه برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان در سطح استان و در مرحله مقدماتی در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 513 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان  در سطح استان و در مرحله مقدماتی در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 513 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در مراسیم افتتاحیه این دوره از مسابقات گفت :این مسابقات با هدف کشف مواهب و اصوات قرآنی و نظارت و آماده سازی آن، تشویق قاریان قرآنی و تقویت جایگاه آنها در شرکت برگزار  می شود ، وی ادامه داد  : نفرات برتر این دوره و انتخابی شرکت گاز استان کرمان به مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران اعزام می شوند.
  در ادامه مراسم دکتر  مجیدی فر از اساتید دانشگاه که از مدعوین حاضر در  مراسم بودند به سخنرانی در خصوص بهره مندی کارکنان و خانواده هایشان از قرآن و نهج البلاغه پرداختند.
  وی افزود:اگر قرآن در زندگی و جامعه حاکم باشد دیگر شاهد مسائلی از قبیل اختلافات خانوادگی و .... نخواهیم بود.
   همچنین در این مراسم گروه تواشیح ثقلین به اجرای برنامه پرداختند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.
 • 1397/2/16 يكشنبه مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد. مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.
  این مراسم با حضور مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران، رییس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام جلالی، سرهنگ خواجویی معاون هماهنگ کننده استان، مهندس خالقی مدیر کل امور شهر و روستای استانداری کرمان، دکتر صالحی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان کرمان و کارکنان شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
  این مراسم با حضور مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران، رییس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام جلالی، سرهنگ خواجویی معاون هماهنگ کننده استان، مهندس خالقی مدیر کل امور شهر و روستای استانداری کرمان، دکتر صالحی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان کرمان و کارکنان شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
  در ادامه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس مشایخی نیروی انسانی را، مهم ترین رکن هر سازمان عملیاتی دانست و ادامه داد: تلاش مجموعه باید بر حمایت از فعالیت های بی وفقه این عزیزان به عنوان بزرگترین سرمایه های سازمانی استوار باشد. طبق آمار ها, 50 شهر و 934 روستا در استان گازدار و 6 شهر و 216 روستا در دست اجرا می باشد و خوشبختانه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در کل استان تحت پوشش گاز طبیعی هستند. درحال حاضر روزانه ۸۰۰ میلیون مترمکعب گاز تولید می شود که باید بواسطه شبکه‌های پایدار برند شرکت ملی گاز جهانی شود.
  مهندس مشایخی ادامه داد، در شروع دولت یازدهم ، بحث گازرسانی به روستاها و شهرهای فاقد گاز، به عنوان یکی از هدف های اصلی شرکت ملی گاز ایران معین شد، بر این اساس عملکردی که در طول خدمات دولت یازدهم درباره گازرسانی به روستاها صورت پذیرفت یک کار منحصر به فرد و بزرگ بود که تکرار آن در دولت های پیشین سابقه نداشت تا جایی که طی ۴ سال حدود ۹ هزار روستا در کشور گازرسانی شدند.
  وی با تاکید بر اینکه روند رو به رشد گازرسانی در دولت دوازدهم نیز ادامه دارد، گفت: در سال جاری با اعتبارات خوبی که برای استان کرمان برنامه ریزی شده است شاهد بهره مندی تعداد زیادی از شهر ها و روستاها خواهیم بود.
  در ادامه مهندس خالقی از زحمات چند ساله مهندس ودیعتی تشکر و قدر دانی نمودند و با توجه به محرومیت استان خواستار توجه بیشتر به شهر ها و روستاهای فاقد گاز شدند.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل جدید شرکت گاز استان کرمان نیز اولویت اول کاری شرکت گاز استان کرمان را اتمام پروژه های جاری و  پیگیری ویژه ای نسبت به انجام واجرای پروژه های جنوب استان اعلام کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس ودیعتی به داشتن چهار ویژگی  صداقت ، تعهد کاری ، تخصص و تلاش و کوشش  برای همگان جلسه را خاتمه دادند.
                                                     
                                                                   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/2/5 چهارشنبه سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان سامانه پیامکی 1000341194 پل ارتباطاتی مشترکین با شرکت گاز استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام افزایش درصد قبوض پرداختی گاز در سال گذشته در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری گفت : خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر      می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران واجد جذابیتها و ارزشهای خاص است ، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.خدمات بانکداری الکترونیک امروزه در اشکال گوناگون و به روشهای متعددی مانند اینترنت، ارایه انواع خدمات کارت و از طریق تلفن همراه ارایه می شود.
  مهندس بیجامی گفت: مشترکین محترم شرکت گاز می توانند با ارسال عدد صفر به شماره 1000341194از لیست خدمات متنوع این شرکت اطلاع پیدا نمایند و قبوض گاز بها خود را نیز بصورت ماهانه دریافت نمایند . با توجه به عرصه دولت الکترونیک و تبلیغات سراسری انجام شده بایستی فرهنگ استفاده از مراجعه نکردن مردم به ادارات کاسته و با روش های الکترونیکی شامل ( ATM، پست ، پیامک ، اینترنت و اینترانت ) پرداخت انجام شود ضرورت ندارد که مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه درهر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و درهر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبوض گاز  خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد درپرداخت آن نباشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
 • 1397/2/3 دوشنبه دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
  شرکت گاز استان کرمان در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  شرکت گاز استان کرمان  در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم  استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
  دکتر امیری رییس مجمع و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: حرکت جهادی برای گازرسانی به روستاهای استان کرمان صورت گرفته است و با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت یازدهم و ودوازدهم در زمینه تحقق وعده های خود، توجه جدی به رفع محرومیت از روستاها داشته که نمونه بارز آن گازرسانی به آن ها است.
  همچنین دکتر امیری ادامه داد در دیدار اخیری که با وزیر نفت داشته اند، برنامه های اخیر گاز رسانی به استان کرمان بررسی شد و نظر آقای مهندس زنگنه وزیر نفت بر این بوده که با توجه به گازرسانی انجام شده در استان کرمان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پروژه ها هرچه سریعتر انجام و به اتمام برسد.
  دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد نیز  با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است، افزود: در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته و اقدامات صورت گرفته درخور تقدیر و تشکر است.
  وی با تاکید بر اینکه باید حرکت جهادی جهت گازرسانی به روستاهای کشور صورت بگیرد تا شاهد آثار آن باشیم، گفت: تاکنون اعتبارات خوبی در این زمینه اختصاص داده شده که باید از دولتمردان در خصوص توجه به این مهم تشکر کرد و امیدواریم در سالجاری نیز شاهد ادامه این روند باشیم.
  این نماینده مردم در مجلس ، با اشاره به بالا بودن سطح رضایتمندی روستاییان در خصوص تحقق مطالبه خود از دولت، افزود: گازرسانی به روستاها از جمله مطالبات جامه عمل پوشیده شده مردم است و از سرپرست و مجموعه شرکت گاز استان کرمان در پیشرو اهداف دولت و رضایتمندی مردم تشکر و قدردانی نمودند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
 • 1397/1/26 يكشنبه تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از خدمت رسانی صادقانه شرکت ملی گاز ایران و گاز استان کرمان
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  محمد رضا بیجامی سرپرست شرکت گاز استان کرمان، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
  مهندس بیجامی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 50 شهر و 934 روستا را گازدار و 6 شهر و 216 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد و همچنین با تاکید بر اینکه زمستان سال گذشته شاهد هیچگونه قطع گاز و افت فشاری نبوده ایم از همه مردم فهیم دیار کریمان تشکر نمود.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن تبریک به مهندس بیجامی سرپرست جدید شرکت گاز استان کرمان گفت : مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور و نیز شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است، همه مردم سر سفره شرکت گاز نشسته اند و عضو این خانواده بزرگ می باشند.
  ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری از نیروهای مدیریتی و پیمانکاری بومی و مجرب بایستی بخش مشترکین صنعتی استان را در راستای بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. خامنه ای و توسعه و حمایت کالای ایرانی هرچه سریعتر به شبکه سراسری گاز متصل نماییم و چرخ های اقتصادی استان را به حرکت درآوریم و امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد.
   
                                  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
 • 1397/1/22 چهارشنبه پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان پذیرش 40 هزار مشترک گاز طبیعی در استان کرمان
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت : پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون 590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت :  پذیرش این تعداد مشترک با اجرای بیش از 1400 کیلومتر شبکه گذاری، خط تغذیه و خط انتقال همراه بوده است و هم اکنون  590 هزار مشترک در استان کرمان در بخش خانگی، روستایی و تجاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند که از این تعداد، 480هزار مشترک در شهرها و 110 هزار مشترک در روستا ها مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و برنامه ریزی جهت گاز رسانی به سایر شهرها و روستاهای استان نیز در مراحل مختلف طراحی، پیمان سپاری و اجرا می باشد .
  مهندس محمد رضا بیجامی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: علاوه بر روستاهایی که هم اکنون به شبکه گاز متصلند، گازرسانی به بیش از  216 روستا در دست اجرا     می باشد و با مصوبات خوبی که توسط شرکت ملی گاز ایران انجام شده است بزودی گام های بلند دیگری در آبادانی این استان برداشته می شود.
  ایشان در خاتمه خاطر نشان کرد هم اکنون در استان تعداد 50 شهر و 934 روستا برخوردار از این نعمت الهی می باشند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7 8
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما