چهارشنبه 26 مهر 1396   14:33:14
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
 • 1396/7/23 يكشنبه دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی دیدار مسئولین شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی
  همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
   همزمان با هفته نیروی انتظامی، مسئولین شرکت گاز استان کرمان و نیروی انتظامی به پاس قدردانی و نکوداشت دلاور مردی های سبز پوشان ناجا، با خانواده های ایثارگران، شهداء و جانبازان نیروی انتظامی دیدار و ضمن گفتگو با این عزیزان از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشته و از آنان تجلیل شد.
  مهندس ودیعتی در خصوص مقام شامخ شهداء و تجلیل از خانواده والا مقام آنان گفت : امنیت و آسایش کشور را مرهون ایثار و از خود گذشتگی و رشادت های جوانانی هستیم که با نثار خون پاک خویش عزت و اقتدار مردم و نظام را تضمین کردند.ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند به طوری که نمونه بارز آن شهید مدافع حرم محسن حججی است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند
 • 1396/7/19 چهارشنبه 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند 678 صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین به اهمیت توزیع گاز در کشور اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح کلاس جهانی باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه بحمد ا... شاهد عدم قطع گاز در جنوب استان از سال گذشته بوده ایم . در حال حاضر 678 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
  مهندس ودیعتی افزود: با توجه به وجود ذخایر عظیم گازی در کشور لازم است تا با حذف تدریجی سوخت‌های فسیلی منابع گازی به عنوان سوخت غالب کارخانجات صنعتی ، خودرو ها و نیروگاه ها تبدیل شود .
   
                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بروات 48 امین شهر استان کرمان که همزمان با هفته دولت به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شد
 • 1396/6/12 يكشنبه بروات 48 امین شهر استان کرمان که همزمان با هفته دولت به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شد بروات 48 امین شهر استان کرمان که همزمان با هفته دولت به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شد
  همزمان با هفته دولت با حضور امام جمعه شهر بروات، فرماندار شهرستان بم و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان تعداد 8 هزار خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBS با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  همزمان با هفته دولت با حضور امام جمعه شهر بروات، فرماندار شهرستان بم و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  تعداد 8 هزار خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBS با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد : وزارت نفت در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است و یکی از مهمترین مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مهندس ودیعتی هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و اقدامات مهم و ماندگار نظام در همه عرصه های فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و عمرانی میهن عزیز اسلامی دانست و گفت :بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رجایی و باهنر این شرکت با پشتکار همیشگی توانسته برگ زرینی در راستای خدمات گازرسانی در استان رقم بزند به طوری که الان شاهد بهره مندی 48شهر و 832 روستای این استان از نعمت گاز طبیعی می باشیم .
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
   
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت
 • 1396/5/30 دوشنبه خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، شروع و تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر قلعه گنج و 139 روستای استان کرمان همزمان با هفته دولت
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی و تکمیلی شهر قلعه گنج و 139 روستا در سراسر استان با اعتباری بیش از 77 میلیارد تومان در قالب 22000خانوار آغاز خواهد شد .
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی و تکمیلی شهر قلعه گنج و 139 روستا در سراسر استان با اعتباری بیش از 77 میلیارد تومان در قالب 22000خانوار آغاز خواهد شد .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هفته دولترا یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر دانست و گفت :  شرکت گاز استان کرمان وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را برعهده دارد و بر حمایت از گازرسانی به شهر ها و روستا ها ، رضایت مشترکین و تحول در ارائه خدمات ، برنامه ریزی نموده که خوشبختانه با همت و تلاش پرسنل شاهد هستیم که در حال حاضر 48 شهر و 832 روستا و 678مشترک صنعتی کوچک و بزرگ به شبکه سراسری گاز متصل می باشند .
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید
 • 1396/5/14 شنبه ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان به 66 درصد رسید
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان را 66 درصد عنوان کرد و ادامه داد ،در حال حاضر 553 هزار مشترک خانگی،تجاری و صنعتی در استان کرمان به شبکه سراسری گاز طبیعی وصل شده اند و از این نعمت الهی استفاده می نمایند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، ظریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان را 66 درصد عنوان کرد و ادامه داد ،در حال حاضر 553 هزار مشترک خانگی،تجاری و صنعتی در استان کرمان به شبکه سراسری گاز طبیعی وصل شده اند و از این نعمت الهی استفاده می نمایند.
  وی ادامه داد، با اعتبارات خوبی که در بند ق دیده شده و بحمدا... تاکنون جذب شده توانسته ایم ضریب نفوذ گاز روستایی را به 33 درصد و در شهر به 87 درصد برسانیم.
  دولت یازدهم به منظور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی، تمام زیرساخت های لازم برای توسعه گازرسانی در داخل کشور را به ویژه گازرسانی به روستاها فراهم کرده است.گازرسانی به روستاها علاوه بر افزایش رفاه در این مناطق، منجر به ایجاد امید به زندگی و اشتغالزایی در روستاها شده و یکی از عوامل مهاجرت معکوس به حساب می آید.تاکنون 832 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و عملیات اجرایی 202 روستا در دست اقدام می باشد که تا پایان سال تعداد زیادی از این روستا ها به پایان می رسد.
  تعداد 130 روستا در سال 1395در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان
 • 1396/5/10 سه شنبه آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شهر ارزوئیه کرمان با اعتباری بیش از 38 میلیارد تومان
  همزمان با دهه کرامت، آیین کلنگ زنی گازرسانی به شهر ارزوئیه و روستاهای حومه با اعتباری بیش 38 میلیارد تومان با حضور نماینده محترم مردم بافت،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ،معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان،فرماندار شهر ارزوئیه و مردم فهیم این شهر برگزار گردید.
  همزمان با دهه کرامت، آیین کلنگ زنی گازرسانی به شهر  ارزوئیه و روستاهای حومه با اعتباری بیش 38 میلیارد تومان با حضور  نماینده محترم مردم بافت،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ،معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان،فرماندار شهر  ارزوئیه و مردم فهیم این شهر برگزار گردید.
  مهندس بیجامی معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان کرمان در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت  :145 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع به همراه 58 کیلومتر خط انتقال با بیش از 38 میلیارد تومان اعتبار جهت بهره مندی 5000خانوار این شهر و روستاهای حومه اجرا می گردد که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
  مهندس بیجامی با اشاره به اینکه تلاش‌های قابل توجهی برای تامین زیرساخت‌ها در روستاها انجام ‌شده است تا شاهد بهره‌ مندی هر چه بیشتر خانوار روستایی استـان از نعمت گـاز طبیعـی باشیـم، اضافه نمود: در حال حاضر بیش از 33 درصد خانوار روستایی و 87 خانوار شهری در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند که با پایان یافتن این پروژه ها جمعیت قابل توجهی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند و امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گام برداشته تا شاهد آبادانی شهر ها و روستاهایمان  باشیم.                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت
 • 1396/4/26 دوشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان ،نماینده مردم شهرستان جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ،فرماندار این شهرستان و مردم همیشه در صحنه و غیور شهرستان جیرفت،عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرستان جیرفت آغاز شد.
  در مراسمی با حضور استاندار کرمان ،نماینده مردم شهرستان جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ،فرماندار این شهرستان و مردم همیشه در صحنه و غیور شهرستان جیرفت،عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرستان جیرفت آغاز شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت بحمد الله عملیات گازرسانی به شهرستان جیرفت با اعتباری بالغ بر 91.5 میلیارد تومان آغاز شد.در این پروژه، خط تغذیه فشار متوسط به طول 40 کیلومتر و خط انتقال با فشار هزار پوند به طول 70 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.
  همچنین عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 19 روستای شهرستان کهنوج تا پل بهادرآباد شهرستان جیرفت به طول 130 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 7.5 میلیارد تومان در دست اقدام است.
  این پروژه قرار است در سه فاز اجرا ‌شود که در فاز اول 169 روستای بالای 20 خانوار جمعیت با جمعیتی بالغ بر 26 هزار و 358 خانوار و 30 هزار و 121 خانوار شهری گازدار می‌شوند و در فاز دوم گازرسانی به سه شهرستان جنوبی هم در شهرستان عنبرآباد شهرهای دوساری و مردهک در مجموع با 7 هزار و 300 خانوار گازدار می‌شوند.
  همچنین با اجرا شدن فاز سوم هم در شهرستان‌های فاریاب و جیرفت مردم شهرهای بلوک و فاریاب با بیش از 19 هزار و 600 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با تاکید به همدلی مردم  شهرهای جیرفت و عنبر آباد در اجرای این پروژه های گفت ، امیدواریم با همکاری مردم و حمایت های مسئولین بتوانیم هرچه زودتر شاهد روشن شدن مشعل گاز در این شهر ها و روستا ها باشیم.                   
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/4/14 چهارشنبه بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 8000 خانوار استان کرمانی از نعمت گاز طبیعی
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، تعداد 8000 خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBS با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید است از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، تعداد 8000 خانوار شهر بروات از توابع شهرستان بم با اجرای 35 کیلومتر شبکه توزیع و 4 کیلومتر خط تغذیه به همراه نصب یک عدد ایستگاه TBSبا هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان که هدیه ای دیگر از دولت تدبیر و امید است از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  مهندس ودیعتی ادامه داد، وزارت نفت در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است و یکی از مهمترین مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در پایان گفت، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان تلاش نماییم .                      
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
 • 1396/3/26 جمعه گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد گازرسانی به صنایع عمده استان کرمان با تحقق بند ق بودجه کشور ، شتاب می گیرد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته شود.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت :550هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی،صنایع ، بخش عمومی و نیروگاه ها در استان کرمان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند به طوری که  از ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد مشترکین این بخش از 481 مشترک به 678مشترک صنعتی و عمده افزایش داشته است و حاکی از رشد 41 درصدی بوده و ان شا ا... با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تحقق بند ق بودجه با اتصال بیشتر شهر ها و روستاهای پرجمعیت کشور به شبکه گاز، طرح های جدید نیز برای گازرسانی به صنایع در دستور کار قرار گرفته  شود.
  ایشان همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح کلاس جهانی باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم. همچنین باید هدف را بر کاهش مصرف سوخت مایع به خصوص در صنایع و جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع قرار دهیم.
  وی بزرگترین پاداش و اوج خوشحالی کارکنان شرکت گاز استان کرمان را خوشحالی و خرسندی هموطنان خصوصاً مناطق محروم و دور افتاده استان پس از گاز رسانی اعلام نمود و گفت : بر همین اساس شاهدیم که در حال حاضر شهرهای بهره مند از گاز در استان کرمان 48 شهر و 832 روستا رسیده است.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/3/21 يكشنبه بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مندی 550هزار مشترک در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها و 98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG) تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از پذیرش 550 هزار مشترک گاز طبیعی در کل استان کرمان خبر داد و گفت : از این تعداد 452 هزار مشترک در شهر ها  و  98 هزار مشترک در روستاهای استان به شبکه سراسری گاز وصل و استفاده کننده این سوخت پاک می باشند و در بخش صنایع نیز 678 صنعت کوچک و بزرگ و 73 جایگاه های عرضه گاز طبیعی (CNG)  تک منظوره و چند منظوره در حال ارائه سرویس به خودروها می باشند.
73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
 • 1396/3/17 چهارشنبه 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند 73 جایگاه CNG در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از برخورداری 73 جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و گفت : سعی مسئولان در این نظام خدمت رسانی به مردم است چون هدف اصلی این انقلاب که با رهبری های پیامبر گونه امام راحل به پیروزی رسید، چیزی جز خدمت کردن به مردم نبوده است.
  مهندس محمد علی ودیعتی در ادامه گفت : راه اندازی و بهره برداری73 جایگاه فعال در استان نشان از تلاش و کوشش مهندسان و کارکنان این مجموعه و پیگیریهای دولت تدبیر و امید است که در جهت افزایش سطح رفاه جامعه و افزایش ترجیح مردم برای استفاده از سی.ان.جی به واسطه امکانات رفاهی مناسب و در دسترس و ارزان بودن این سوخت صورت گرفته است .
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، با بهره مندی شهرهای جنوبی استان از نعمت گاز طبیعی و درخواست های اعلام شده از سوی شرکت های خصوصی جهت راه اندازی جایگاه های CNG امیدواریم با توسعه این سوخت پاک کمک شایانی به محیط زیست نماییم .
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
 • 1396/3/16 سه شنبه یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد یکی از مهمترین اهداف شرکت گاز استان کرمان رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری می باشد
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان را با اهمیت تلقی نمود و گفت : یکی از اهداف مهم این شرکت رضایت مشترکین و رسیدن به حداکثر بهره وری است.
  ایشان ضمن اعلام بهره مندی 832 روستا و 48 شهر در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی ادامه داد : با تدابیر پیش بینی شده در وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران روند رو به رشدی در اجرای و تکمیل پروژه های گازرسانی این استان شاهد هستیم که امیدواریم با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم بتوانیم تا پایان سال ، بسیاری از آنان را اتمام و به بهره برداری برسانیم.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی گاز رسانی به 8 شهر و 202 روستا در دست اجرا می باشد ادامه داد،شهر های جوزم،هنزا،هجدک،ارزوئیه،درب بهشت،جیرفت،نرماشیر و فهرج از جمله این شهر ها می باشند که امیدواریم با همکاران و تلاش پیمانکاران بومی ، پروژه های مذکور هر چه سریعتر به اتمام برسند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
 • 1396/3/10 چهارشنبه اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان اجرای بیش از 13000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع در استان کرمان
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
   
  در شرکت گاز استان کرمان در سال گذشته بیش از 1000کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع شهری و روستایی اجرا  شده و به رقم 13200 کیلومتر رسیده است.
  محمد علی ودیعتی ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع شامل،6400 کیلومتر خطوط شهری و 6800 کیلومتر خطوط روستایی می باشد که شرایط پذیرش 550000 مشترک  شهری و روستایی را برای این استان فراهم نمود.
  مهندس ودیعتی افزود: علاوه بر این مقدار خط تغذیه و شبکه توزیع ، بیش از 70 کیلومتر خط انتقال فولادی انجام شده است که مجموع خطوط انتقال استان را به 1900 کیلومتر ارتقاء داده است.
  وی یادآور شد: تعداد 48  شهر و 832 روستا در حال حاضر به شبکه سراسری گاز در استان کرمان متصل می باشند.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
 • 1396/3/10 چهارشنبه برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان کرمان
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان در سطح استان و در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 360 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان ، همسران کارکنان و فرزندان  در سطح استان و در رشته های مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه ، حفظ ، اذان ، قرائت و ترتیل در بین 360 نفر از ثبت نام کنندگان ، برگزار گردید.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در این خصوص گفت :این مسابقات با هدف کشف مواهب و اصوات قرآنی و نظارت و آماده سازی آن، تشویق قاریان قرآنی و تقویت جایگاه آنها در شرکت برگزار می شود ، وی ادامه داد  : نفرات برتر این دوره و انتخابی شرکت گاز استان کرمان به مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران اعزام می شوند.
  مهندس ودیعتی در خاتمه گفت :   قرآن ، کوثر حیات بخشی است که معارفش روشنگر دلها و شفا بخش قلوب پاکان است قرآن کریم عرفان و معرفت؛ ‌حکمت و حکومت و منشور هدایت است .
   
  دارالقرآن و روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
 • 1396/2/31 يكشنبه 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند 500هزار خانوار در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از نصب 20هزار انشعاب گاز در استان و در سال گذشته خبر داد و گفت : در حال حاضر 96هزار انشعاب در بخش روستایی و 240هزار انشعاب در بخش شهری دراستان اجرا شده است که شرایط بهره مندی 500هزار مشترک  شهری و روستایی را در سطح استان کرمان از نعمت گاز طبیعی را فراهم نموده است .

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت :  بحمداله در سایه تلاش جمعی و بهره گیری از مزیت همکاران متعهد و تخصیص بودجه و منابع موجود در راستای گازرسانی به تعداد بیشتری از شهر ها و روستاها از کوتاهترین و به صرفه ترین مسیر ممکن شاهد بهره مندی شهرها و غالب روستاهای پرجمعیت استان هستیم و امیداواریم در سالجاری بتوانیم با گازرسانی به شهر ها و روستاهای دیگر استان، تعداد بیشتری از مردم فهیم استان کریمان ، از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.

  وی در ادامه بر مصرف بهینه گاز  تأکید کرد و گفت: نحوه استفاده صحیح، رعایت نکات ایمنی، صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف نه تنها در زمستان بلکه در تمامی فصلهای سال بایستی  رعایت شود تا علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده‌ها در پویایی اقتصاد کشور در بخش صنایع منشعب ، نیروگاهها و بخش سی ان جی نیز آثار مثبت و مطلوبی خواهد داشت.

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

بهره مندی 130 روستا در سال 1395
 • 1396/2/16 شنبه بهره مندی 130 روستا در سال 1395 بهره مندی 130 روستا در سال 1395
  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این عزیزان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  مهندس محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ، از بهره مندی 130 روستای استان کرمان در طی سال 1395 از نعمت گازخبر داد و گفت : در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان ، مهندسان و پیمانکاران عملیات اجرایی گاز رسانی به 130 روستای استان را به پایان رسید و خانوارهای این  عزیزان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

  وی با اشاره به اینکه تا کنون 47 شهر و 823 روستا از نعمت گاز طبیعی در استان پهناور کرمان    بهره مند هستند گفت :  گاز رسانی به 9 شهر و 202 روستا در دست  اجرا می باشد و امید است با تخصیص بودجه و اعتبارات لازم از سوی شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در سال جاری و سالهای آتی این شهر ها و روستا ها را از این نعمت خدادادی بهره مند سازیم .

  ودیعتی در ادامه افزود : عملیات گاز رسانی به شهرهای جوزم، هنزا،هجدک، ارزوئیه، درب بهشت، بروات، جیرفت، نرماشیر و فهرج  در دست اجرا می باشد و خوشبختانه در حال حاضر درصد پیشرفت این پروژه ها قابل قبول بوده و امید است که با تخصیص بودجه و اعتبارات و همکاری مردم و مسئولین شاهد بهره برداری این پروژه ها در آینده نزدیک باشیم.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان  با بیان اینکه شهر های عنبر آباد، دوساری، مردهک، بلوک، فاریاب، منوجان، نودژ،قلعه گنج و زهکلوت از جمله شهر های در دست طراحی می باشند گفت : در سال گذشته عملیات نقشه برداری، برآورد مصرف و طراحی این پروژه ها انجام شده است و امید واریم در سالجاری  مراحل دیگر اجرای پروژه  انجام گیرد .

  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

پیام تبریک سال نو ، از طرف مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان
آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
 • 1395/11/17 يكشنبه آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به شرق استان کرمان
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  با حضور وزیر کشور دکتر رحمانی فضلی ، استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد15روستای خواجه عسگر بم،شهر فهرج و 35 روستا و شهر نرماشیر و 35 روستا با اعتباری بالغ بر 74 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
 • 1395/11/9 شنبه تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان تقدیر و تشکر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور از شرکت گاز استان کرمان
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور سرکار خانم دکتر ابتکار ،استاندار کرمان مهندس رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی کلنگ گازرسانی بخش خبر زده شد.
  در ابتدای این مراسم، دکتر ابتکار ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل  و مجموعه شرکت گاز استان کرمان گفت ،  منطقه خبر منطقه ای زیبا و ارزشمند است با انجام عملیات گازرسانی منطقه خبر می توان از تخریب منابع جنگلی ارزشمند جلوگیری نمود.
  مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم و مشخصات این پروژه گفت : تعداد 18روستا در قالب 2800خانوار با اجرای 31 کیلومتر خط تغذیه و 143کیلومتر شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان می باشد.
  مهندس ودیعتی در ادامه به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم روستایی اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
 • 1395/10/29 چهارشنبه شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود شرکت گاز استان کرمان با نوید بهره مندی 10 هزار خانوار کرمانی به استقبال دهه فجر می رود
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در دهه فجر سالجاری مردم 2 شهر  دهج و رودبار و 102 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
  محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت : با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه و لطف خداوند متعال  ،  در حدود 10هزار  خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند و ان شا ا.. در سالهای آتی با روند اجرای پروژه های  گازرسانی ، مردم شهرها و  روستاهای دیگر این استان پهناور نیز از این نعمت خدادادی بهره مند خواهند شد.
  وی در خصوص عملیات های اجرایی پروژه های دهه مبارک فجر گفت : 75 کیلومتر خط انتقال ، 113 کیلومتر خط تغذیه و بیش از 500 کیلومتر شبکه با هزینه ای بالغ بر 729میلیارد ریال جهت بهره مندی این شهر ها و روستا انجام شده است  که در دهه فجر مردمان این شهر ها  و روستاهای از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند .
  مهندس ودیعتی همچنین به برکات دهه فجر اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7 8
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما