سه‌شنبه 1 آبان 1397   04:55:31
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
 • 1397/7/15 يكشنبه دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی دعوت شرکت گاز استان کرمان از مشترکین جهت رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح گفت، گاز طبیعی انرژی پاکی است و با وجود اینکه ایران یکی از بیشترین ذخایر این انرژی را دارا می باشد اما صرفه جویی در مصرف آن یک وظیفه شرعی و انسانی می باشد بطوری که با توجه به چند نکته ساده می توان تا حد زیادی در کاهش مصرف و جلوگیری از حوادث احتمالی گام برداشت.از جمله این موارد رعایت دمای رفاه بین ۱۸-۲۱ درجه، بستن دریچه های کولر، استفاده از پرده های ضخیم، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستانی واستفاده از موتورخانه های هوشمند و رادیاتورهای مجهز به شیر ترموستاتیک از جمله راهکارهای مهم مصرف بهینه گاز می باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح  گفت، گاز طبیعی انرژی پاکی است و با وجود اینکه ایران یکی از بیشترین ذخایر این انرژی را دارا می باشد اما صرفه جویی در مصرف آن یک وظیفه شرعی و انسانی می باشد بطوری که با توجه به چند نکته ساده می توان تا حد زیادی در کاهش مصرف و جلوگیری از حوادث احتمالی گام برداشت.از جمله این موارد رعایت دمای رفاه بین ۱۸-۲۱ درجه، بستن دریچه های کولر، استفاده از پرده های ضخیم، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پوشش مناسب زمستانی واستفاده از موتورخانه های هوشمند و رادیاتورهای مجهز به شیر ترموستاتیک از جمله راهکارهای مهم مصرف بهینه گاز می باشد.
  وی در ادامه به خطرات گاز منواکسیدکربن اشاره کرد و تأکید کرد: این گاز: سمی، بی بو، بی رنگ ، بی مزه، بدون تحریک روی پوست بدن و مرگ آور است که ناشی از احتراق ناقص گاز طبیعی بوده واز جمله در اثر مسدود بودن لوله های خروجی بخاری ، آبگرمکن و تجهیزات گازسوزو محدود بودن فضا وهوای اطراف وسایل گاز سوز(هر متر مکعب گاز برای احتراق کامل، نیاز به ۱۵ متر مکعب هوای تازه دارد)، ایجاد می شود و دویست و الی سیصد برابر سریعتراز اکسیژن، جذب گلبولهای قرمز خون می شود و لذا مقدار کمی از آن سریعا به تمام بدن منتقل شده و باعث خواب آلودگی، ضعف، گرفتگی عضلات، سردرد، تهوع، درد قفسه سینه و در نهایت منجر به مرگ خاموش می شود.
  با توجه به شروع فصل های سرد گفت:رعایت نکات ایمنی مخصوص همه افراد می باشد با افزایش توجه مردم به نکات ایمنی امیدواریم روز به روز شاهد حوادث کمتری باشیم. صرفه جویی منطقی در مصرف گاز، همچنین رعایت نکات و  توصیه های ایمنی  در استفاده از وسایل گازسوز استاندارد باید اولویت شهروندان باشد.همچنین نصب آبگرمکن و دیگر وسایل گازسوز در حمام را خطرآفرین و ممنوع خواند و ادامه داد دودکش آبگرمکن و هود آشپزخانه ها نیز نباید از یک لوله یا کانال مشترک عبور داده شود و ضمناً مسیر دودکش ها باید بازدید گردد تا کاملا باز باشد . و حتماً کلاهک H شکل در پشت بام نصب شود تا تهویه هوا به خوبی انجام شود .
   
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/7/14 شنبه افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور و در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور که با حضور دکتر مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، حجت الاسلام جلالی رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید ، این دفتر به نمایندگی جنوب شرق کشور که شامل استان های کرمان و سیستان و بلوچستان می باشد در شرکت گاز استان کرمان رسما افتتاح گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در جنوب شرق کشور که با حضور دکتر مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، حجت الاسلام جلالی رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید ، این دفتر به نمایندگی جنوب شرق کشور که شامل استان های کرمان و سیستان و بلوچستان می باشد در شرکت گاز استان کرمان رسما افتتاح گردید.
  در آیین افتتاحیه این دفترمهندس فلاح ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم گفت: انقلاب اسلامی ایران و درون مایه آن  متأثَّر و الهام گرفته از فرهنگ عاشوراست و خون های پاک شهیدان انقلاب اسلامی ریشه در کربلای حسینی دارد و انقلاب ما برگرفته از عاشورای خونبار حسین است.بی‌شک فرهنگ عاشورا در ایجاد و تداوم انقلاب اسلامی تأثیر فراوان داشته و به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) ما هر چه داریم از محرم و صفر است .
  الحق و انصاف که جبهه‌های دفاع مقدس همچون چشمه‌هایی بودند که از قله‌های مرتفع کربلا سرچشمه می‌گرفتند و گویی خونی که در روز عاشورا بر خاک کربلا چکید در رگ‌های نوجوانان و جوانان رزمنده جاری بود.همچنان که انقلاب عاشورا تضمین بقا و سلامت مکتب و اسلام نوپا شد ، مجاهدتهای هشت سال دفاع مقدّس نیز تضمین بقا و سلامت انقلاب نوپای اسلامی شد.
  در ادامه مراسم دکتر مجیدی در راستای تاکیدات راهبردی وزیر نفت در خصوص توجه بیش از پیش به سالم سازی و پاکدستی مدیران و کارمندان ؛ دروغ زدایی از ساختار نفت و گاز ؛ پرهیز از چاپلوسی و تملق و همچنین تسریع در امور و اتکا به توان تولید؛ تاکید و ادامه داد، ضروری است در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی کارکنان و خانواده ها از آموزه های دینی و فرهنگ اسلامی بیشتر استفاده شود
  دکتر مجیدی از امامان جماعت صنعت نفت و گاز به عنوان سربازان فرهنگی وزارت نفت نام برد و اظهار داشت: با نظر مساعد وزیر نفت نسبت به تشکیل دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در قم با مسئولیت حجت الاسلام کافی اقدام نمودیم که این کار مورد تقدیر رییس محترم جمهور نیز قرار گرفت .
  وی ادامه داد، وزیر نفت از جمله وظایف دفتر ارتباطات حوزوی را ارتباط مستمر با ائمه جماعات صنعت نفت ؛آموزش آنان در راستای نیازهای اسلامی و فرهنگی صنعت نفت و اعزام روحانی و مبلغ به شرکت ها برشمرد. همچنین با اشاره به این موضوع که نماز از جمله کارهای مهمی است که همواره مورد تآکید حضرت امام (ره) بود؛ گفت : سیاستگذاری کلی ستاد اقامه نماز و نمازخانه های وزارت نفت بنا به توصیه مهندس زنگنه مستقیماً از دفتر مقام معظم رهبری استعلام می شود و توجه به این مهم مورد تآکید وزیر نفت می باشد.
  در پایان این مراسم ، امامان جماعت حاضر در جلسه به بیان دیدگاه هاو نقطه نظرات خود پرداختند.
                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد
 • 1397/7/14 شنبه سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی شد
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، طی مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان آقای محمد غلامرضایی به عنوان سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، طی مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان آقای محمد غلامرضایی به عنوان سرپرست جدید اداره گاز ناحیه سیرجان معرفی گردید.
  مهندس فلاح در این مراسم گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل های سرد سال همشهریان عزیز کرمانی بایستی  به اصول و نکات ایمنی دقت بیشتری داشته و از وسایل گاز سوز استاندارد استفاده نمایند و همچنین بهینه مصرف کردن گاز طبیعی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و با رعایت دمای 18 تا 21 درجه سانتیگراد محیط ، پوشیدن لباس متناسب با فصل زمستان و نصب پرده ضخیم و خاموش نمودن بخاری اتاقهای بلا استفاده هم به اقتصاد خانواده کمک کنند و هم کارکنان شرکت ملی گاز ایران را جهت تداوم جریان گاز و ارائه خدمات مطلوب یاری نمایند .
  وی همچنین ادامه داد شماره تلفن 194 بصورت شبانه روزی و 24 ساعته در خصوص اتفاقات گاز آماده ارائه خدمت رسانی می باشد .
  مهندس فلاح در ادامه ضرورت مشارکت کارکنان در سازمانهای امروزی را مانند هوای تنفسی برای یک موجود زنده دانست و ادامه داد : نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود، چرا که هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستمهای فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد. با همت واحد دبیرخانه نظام پیشنهادات نرم افزار جدید این سامانه آموزش داده شده است و امیدواریم با مشارکت همکاران محترم بتوانیم به جایگاه واقعی این نظام در سیستم اداری نزدیک تر شویم .
   در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله آقای حسین شجاع یزدان پناه در طول دوران ریاست اداره گاز ناحیه سیرجان تقدیر و تشکر شد.
                                                           
                                                                                          روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
 • 1397/7/14 شنبه برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان برگزاری چهارمین جلسه کنترل پروژه با محوریت گازرسانی به جنوب استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس منوچهر فلاح در ابتدای چهارمین جلسه ضمن تشریح اهداف این نشست و مرور مصوبات جلسه قبلی ، روند پیشرفت پروژه ها ، وضعیت مالی ، کالائی آنها را مورد بررسی قرار داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس منوچهر فلاح  در ابتدای چهارمین جلسه ضمن تشریح اهداف این نشست و مرور مصوبات جلسه قبلی ، روند پیشرفت پروژه ها ، وضعیت مالی ، کالائی آنها را مورد بررسی قرار داد.
  مهندس فلاح با بیان اینکه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در استان و در بخش های مختلف خانگی ،تجاری و صنعتی از نعمت گاز طبیعی برخوردارند ، گفت : باید نهایت سعی و تلاش به همراه همت جهادی صورت بگیرد تا بتوانیم تا پایان سالجاری درصد بهره مندی شهر ها و روستاهای استان کرمان را تا حد مطلوبی افزایش دهیم.
  ایشان همچنین به مشترکین صنعتی و عمده اشاره نمود و ادامه داد ، این استان یکی از مهمترین قطب های تامین کننده سوخت صنایع جنوب کشور  می باشد و در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی ایجاد شده به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر  747 واحد صنعتی اعم از؛ نیروگاه های کرمان ، کهنوج ،سرچشمه،سیرجان ، کارخانه ها ، گلخانه ها ، مجتمع های صنایع غذایی، کوره های آجرپزی و ... بهره مند از گاز طبیعی هستند و این تعداد صنایع فعال ، مصرف گاز استان را به لحاظ اختصاص سهم مصارف گاز از سایر بخش ها  متمایز نموده است.
  مهندس فلاح ادامه داد ، برنامه ریزی گاز رسانی به  21 شهر و پروژه های جنوب استان و اتصال صنعت جنوبی استان به شبکه سراسری گاز از مهمترین اقدامات می باشد .
  در پایان همچنین مقرر گردید مدیران پروژه ها چنانچه در مسیر انجام کار،با مشکلی مواجه شدند موارد مربوطه سریعاً گزارش کنند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان
 • 1397/7/14 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و همکاری امور ایثارگران شرکت گاز به پاس قدردانی و نکوداشت مردان بی ادعای هشت سال جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدار و ضمن گفتگو از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند .
   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و همکاری امور ایثارگران شرکت گاز به پاس قدردانی و نکوداشت مردان بی ادعای هشت سال جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدار و ضمن گفتگو از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند .
  مهندس فلاح در  این دیدار گفت: تقریبا 10 درصد نیروهای این شرکت شامل عزیزانی از خانواده شهدا، ایثار گران، جانبازان و رزمنده های هشت سال دفاع مقدس می باشد که پتانسیل بالایی را برای ما فراهم آورده چرا که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بزرگترین حافظ خون شهــــدا و راه امام امت هستند. خانواده های شهدا الگوی مناسبی برای جامعه بوده و باید نقش الگو بودن خویش را در جامعــــه حفظ کرده وادامه دهنده راه گرانقدر آنان باشند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جمع این عزیزان به صحبت های حجت الاسلام راشد یزدی و تقسیم بندی اخلاقی انسان از دیدگاه او اشاره فرمود و گفت با توجه به رفتارهای هر شخص می توان او را به 4 منطقه تقسیم نمود:پست تر از حیوان، در حد حیوان ، قلمرو انسانیت و فراتر از قلمرو انسانیت که با توجه به رفتارمان، در این 4 منطقه تقسیم می شویم که شهدا، ایثار گران و رزمندگان با ایثار جانشان در بالاترین رتبه این تقسیم بندی یعنی فراتر از انسانیت قرار دارند.
  ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند.
  همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات این عزیزان مورد بررسی قرار گرفت و مراسم با اهدا لوح تقدیر به آنان خاتمه یافت. 
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/6/31 شنبه کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان کسب افتخاری دیگر برای شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در اولین دوره مسابقات ملی نابغه های کوچک که در استان اصفهان و در بخش محاسبات سریع ذهنی (چرتکه) برگزار شد، کوروش رجایی نیا فرزند کارمند شرکت گاز جناب آقای مسعود رجایی نیا با کسب یک مدال طلا توانست بار دیگر افتخار بزرگی را برای استان کرمان و خانواده شرکت گاز استان کرمان کسب نماید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان،  در اولین دوره مسابقات ملی نابغه های کوچک که در استان اصفهان و در بخش محاسبات سریع ذهنی (چرتکه) برگزار شد، کوروش رجایی نیا فرزند کارمند شرکت گاز جناب آقای مسعود رجایی نیا با کسب یک مدال طلا توانست بار دیگر افتخار بزرگی را برای استان کرمان و خانواده شرکت گاز استان کرمان کسب نماید.
  مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن خرسندی از موفقیت این دانش آموز گفت:  تلاش و کوشش دانش آموزان  ایرانی در رسیدن به موفقیت زبانزد تمام مردم دنیا می باشد و جای بسی افتخار است که شرکت گاز استان کرمان چنین دانش آموزانی نمونه و  پرتلاشی دارد که صمیمانه از زحمات و تلاش های این عزیزان تشکر و قدردانی نموده و به خانواده های محترمشان تبریک عرض می نمایم.
  این مسابقات که با حضور 20 استان در 3 سطح و دو رده سنی به میزبانی اصفهان بر گزار شد ، 12 نفر برای مسابقات جهانی سال آینده انتخاب شدند.
اجرای سامانه مدیریت ارتباط با مشتری CRM در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/6/26 دوشنبه اجرای سامانه مدیریت ارتباط با مشتری CRM در شرکت گاز استان کرمان اجرای سامانه مدیریت ارتباط با مشتری CRM در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این سامانه گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهده لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است و کلیه ذینفعان محترم می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی شرکت گاز استان کرمان به آدرس WWW.MIGC-KERMAN.IR و ثبت نام در سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را مطرح نموده که با تلاش و همکاری کمیتهCRM که از کارشناسان واحد های مختلف
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این سامانه گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهده لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است و کلیه ذینفعان محترم می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی شرکت گاز استان کرمان به آدرس WWW.MIGC-KERMAN.IR و ثبت نام در سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را مطرح نموده که با تلاش و همکاری کمیتهCRM که از کارشناسان واحد های مختلف شرکت تشکیل شده است ،این درخواست ها در کمترین زمان ممکن پاسخگویی می شوند.
  مهندس منوچهر فلاح اظهار داشت: ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند و الگو تبدیل می کند.
   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری مانور زلزله با محوریت شریان حیاتی گاز،امداد و نجات توسط شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/6/6 سه‌شنبه برگزاری مانور زلزله با محوریت شریان حیاتی گاز،امداد و نجات توسط شرکت گاز استان کرمان برگزاری مانور زلزله با محوریت شریان حیاتی گاز،امداد و نجات توسط شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، همزمان با هفته دولت شرکت گاز استان با همکاری فرمانداری شهرستان کوهبنان، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری، فرماندهی انتظامی، پلیس راهور و اورژانس 115 مانور زلزله با محوریت شریان حیاتی گاز، امداد و نجات را در شهرستان کوهبنان به نمایش در آورد .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، همزمان با هفته دولت شرکت گاز استان با همکاری فرمانداری شهرستان کوهبنان، جمعیت هلال احمر ،آتش نشانی شهرداری،  فرماندهی انتظامی،  پلیس راهور و اورژانس 115 مانور زلزله با محوریت شریان حیاتی گاز، امداد و نجات را در شهرستان کوهبنان به نمایش در آورد .
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و سازمانها ، شناسایی و آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله زلزله ، انفجار و آتش نشانی را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای آتش نشانان ، امداد گران و ماموران نیروی انتظامی بسیار حائز اهمیت بود چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات دارد .
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت این مانور گفت :  مانورها این حسن را دارند که به صورت عینی حوادث در آن ها شبیه سازی شود. حفظ وحدت رویه و رویکرد عملیاتی دستگاه های اجرایی در جریان مرتفع نمودن نقاط ضعف و از طرفی ارتقاء نقاط قوت نیروها در تمامی مراحل امدادی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت .
  ایشان همچنین اضافه نمودند : تمام گروه‌های اجرای ، عملیاتی ، تعمیراتی، نقلیه، HSE ، حراست  با اطلاع‌رسانی سریع و  مجهز و آماده کردن ابزارآلات ، اقدامات و تصمیمات صحیح و برنامه ریزی دقیق و به جا در مانور حاضر شدند و با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر مانوری در سطح مطلوب را برگزار نمودند .
  مهندس منوچهر فلاح ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 15000 کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
بهره مندی 1 شهر و 96 روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی با شروع هفته دولت
 • 1397/6/4 يكشنبه بهره مندی 1 شهر و 96 روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی با شروع هفته دولت بهره مندی 1 شهر و 96 روستای استان کرمان از نعمت گاز طبیعی با شروع هفته دولت
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری 10 هزار خانوار شهری و 8 هزار خانوار روستایی در قالب 1 شهر و 96 روستا در سراسر استان با هزینه ای بالغ بر 87 میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در ارتباط با پروژه های هفته دولت در استان گفت: در هفته دولت سالجاری 10 هزار خانوار شهری و 8 هزار خانوار روستایی در قالب 1 شهر و 96 روستا در سراسر استان با هزینه ای بالغ بر 87 میلیارد تومان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند  که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد.
  مهندس فلاح  تلاش وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان را در گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار بسیار مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه ها در سال های 94 ، 95و 96 درصد برخورداری خانوار روستایی استان کرمان به 38 درصد و درصد خانوار شهری به 85 درصد رسیده است.
  مهندس فلاح هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و اقدامات مهم و ماندگار نظام در همه عرصه های فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و عمرانی میهن عزیز اسلامی دانست و گفت :بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رجایی و باهنر این شرکت با پشتکار همیشگی توانسته برگ زرینی در راستای خدمات گازرسانی در استان رقم بزند به طوری که الان شاهد بهره مندی 50 شهر و 939 روستای این استان از نعمت گاز طبیعی   می باشیم .
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
 • 1397/5/20 شنبه برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS برگزاری دوره آموزشی کاربردهای GIS در صنعت گاز و آموزش نرم افزار ARC GIS
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، این دوره آموزشی با هدف آشنایی کارکنان با سامانه اطلاعات مکانی و نحوه عملکرد این نرم افزار و استفاده از آن در موارد مرتبط برگزار گردید.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان خبر فوق ادامه داد: با توجه به اهمیت خطوط گاز بعنوان یکی از شریانهای حیاتی و انتقال و عرضه انرژی، وجود یک سیستم یکپارچه اطلاعاتی به روز که با در اختیار داشتن ابزارهای لازم بتواند عهده دار ارائه انواع داده های توصیفی مورد نیاز و ارتباط برای کسب اطلاعات جعرافیایی در روی نقشه باشد ، می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی ، تحلیلی و برنامه ریزی بخش خطوط گاز بخصوص در شرایط بحران باشد.
  مهندس فلاح ادامه داد افزایش کارایی و بهره وری فعالیتهای گازرسانی از طریق بکارگیری تکنولوژی نوین یکی از اهداف مهم و اساسی شرکت گاز استان کرمان است. از آنجا که بیشتر سیاستها، طرحها ، و عملیات روزمره در بخش طراحی خطوط گاز به اطلاعات مکاندار دقیقی نیاز دارد ، سیستمی که بتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز شرکت گاز را در یک نظام ماشینی گرد آورده و سازماندهی نماید ، بسیار سودمند خواهد بود که طی دوره مذکور این موارد و سرفصل های متعددی ارائه گردید که از آن جمله می توان به تبیین نقشه راه GIS شرکت گاز استان کرمان، تشریح سند مدل مفهومی فیزیکی و منطقی مدیریت گازرسانی،   کاربردهای نرم افزار ، آشنایی با اصول و مبانی GIS ، ویرایش داده ها ، آشنایی با دستگاه GNSS، برچسب گذاری ، سمبل گذاری ، کار با جداول توصیفی ، آماده سازی نقشه برای پلات و اشاره نمود.
  تدریس این دوره آموزشی را آقای مهندس احسان ابراهیمی و محسن مهرابی نژاد بر عهده داشتند که بدینوسیله از زحمات نامبردگان تشکر و قدردانی می گردد.
بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
 • 1397/5/16 سه‌شنبه بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان بهره مندی 989 شهر و روستای گاز دار در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: تا کنون 50 شهر و 939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  تا کنون 50 شهر و  939 روستا در سطح استان با تلاش مجموعه شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند و  امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای فاقد این نعمت الهی افزایش یابد تا در آینده نزدیک تمام شهر ها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.
  مهندس منوچهر فلاح ادامه داد، 600 هزار مشترک خانگی و تجاری در سطح کل استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و در حال حاضر گاز رسانی به 260 روستا و 11 شهر با قریب به 100 هزار خانوار در حال اجرای عملیات گازرسانی بوده و مضاف بر آن گازرسانی به 166 روستا و 4 شهر دیگر نیز با 45 هزار خانوار در حال انتخاب پیمانکار اجرایی و شروع بکار می باشند.
  مهندس فلاح از همه مشترکان تقاضا کرد صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی و به موقع پرداخت کنند تا این شرکت بتواند خدمات گازرسانی را به موقع ارائه و خللی در روند توسعه گازرسانی به دیگر مناطق بوجود نیاید.
برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
 • 1397/5/15 دوشنبه برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید برگزاری اولین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان با معرفی اعضای جدید
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در اولین جلسه با حضور اعضای هیات مدیره ، مهندس فلاح ضمن خیر مقدم به آقای عزت الله زمانی نژاد رییس جدید هیات مدیره واعضای جدید هیات مدیره طی گزارشی به تشریح عملکرد و وضعیت شرکت ومنابع بودجه و پروژه های گاز استان پرداختند و در ادامه از عملکرد شرکت و مطلوب بودن پروژه ها در جذب بودجه بند(ق) و درصد بهره مندی بالای این شرکت در جذب بودجه و اثرات آن در سال های اخیر که مورد تاکید مقام والای وزارت نفت وآقای مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بوده است، پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه مسیر این شرکت را همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی و توسعه گازرسانی به صنایع استان دانست و تأکید داشت، تمام  هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهیم گرفت.
  در ادامه جلسه، مهندس فلاح به بیان مطالبی در خصوص لزوم برنامه ریزی به منظور انجام موارد مهمی همچون گاز های گم شده، وصول مطالبات، GIS ، مقاوم سازی در برابر زلزله ، دفاتر پیشخوان، مانیتورینگ ایستگاه ها، برون سپاری ، کالیبراسون ، تعالی سازمانی ، نظام پیشنهادات، چاپ قبوض آنی و دینامیک شبکه پرداخت و ادامه داد این موارد از جمله مهمترین کارهایی است که باید با تلاش و پشت کار بیشتری پیگیری و انجام گیرد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
 • 1397/5/13 شنبه شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری شرکت گاز استان کرمان پیشرو در آموزش و توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان در شرکت های پیمانکاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار می نماید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران، این شرکت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان دوره های آموزشی تئوری و مهارتی برای شاغلین برگزار      می نماید.
  مهندس فلاح در آیین افتتاحیه این دوره ها ادامه داد، طراحی، تدوین و پیاده سازی نظام آموزش کارجویان و کارکنان شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد شرکت  گاز استان کرمان، اجرای دوره های آموزشی مهارتی و حرفه ای متناسب با استاندارد های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اجرای آزمون های صلاحیت حرفه ای مشاغل مورد نیاز صنعت از اهداف انعقاد تفاهم نامه مذکور است. این دوره آموزشی توسط روسای فروش و خدمات مشترکین ناحیه های کرمان، رفسنجان و زرند جهت 200 نفر از مامورین قرائت کنتور و امداد گران شهری و روستایی آموزش داده می شود و در آینده ای نزدیک کلیه شاغلین پیمانکاری و نیروهای جدید پیمانکاری بایستی دارای گواهینامه صلاحیت حرفه ای باشند.
  مهندس فلاح همچنین ادامه داد، با توجه به اهمیت رویکرد آموزشی لازم است برای تمام نیروهای پیمانی و قراردادی شرکت گاز استان چنین دوره های مفیدی برگزار گردد.
  در ادامه این مراسم مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان جناب آقای مهندس جهانگیری نیز ضمن استقبال از این تفاهم نامه، شرکت گاز استان کرمان را در بین سایر شرکت های گاز استانی پیشرو دانست و ادامه داد: این دوره ها زمینه تعاملات بیشتر شرکت گاز و سازمان فنی و حرفه ای در آینده ای نزدیک می باشد.
برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/5/7 يكشنبه برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان برگزاری دومین جلسه کمیته CRM در شرکت گاز استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در خصوص این کمیته گفت: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به تمامی فرآیندها و فناوری‌هایی اطلاق می گردد که در سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ مشتری و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. نام اختصار این سیستم CRM می باشد.سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توانند چرخه خدمات به مشتریان را به کوتاهترین سطح ممکن برساند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به مشتریان کمک می کند تا در کمترین زمان و بدون نیاز به سفر های شهری و مراجعه به سازمان درخواستهای خود را ارائه دهند.همچنین به کارشناسان درون سازمان کمک می کند تا با مشاهد لیست درخواستها ی مشتریان در کارتابل خود ، در کوتاهترین زمان ممکن درخواستهای مشتریان را پاسخ دهند.این شرکت نیز در راستای تعالی سازمانی اقدام به پیاده سازی پروژه بهبود CRM در شرکت گاز استان کرمان نموده است که اکنون در مرحله اجرایی و آموزش قرار گرفته است.
  مهندس منوچهر فلاح اظهار داشت : ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند. اهداف انسانی و پشتیبانی از آن، از موارد مهمی است که می تواند سبب سرآمدی شرکت گاز استان کرمان شود.
  در ادامه این جلسه، روند اجرایی و آموزش های لازم به واحد های مربوطه انجام شد و از این به بعد کلیه ذینفعان استان کرمان می توانند از طریق سایت شرکت گاز استان کرمان به آدرس WWW.NIGC-KERMAN.IR کلیه نقطه نظرات ،پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را مطرح نمایند و در اسرع وقت جوابیه را دریافت نمایند.
برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی
 • 1397/5/3 چهارشنبه برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی برگزاری دوره آموزشی در شرکت گاز استان کرمان در راستای پیاده سازی مدل تعالی سازمانی
  این دوره ها تحت عناوین مروری بر تعالی سازمانی ( مدل EFQM ) ، تربیت ارزیاب و منطق رادار برگزار و طی آن مدیران و کارشناسان شرکت گاز استان کرمان آموزش های لازم را فراگرفتند.
  این دوره ها تحت عناوین مروری بر تعالی سازمانی ( مدل EFQM ) ، تربیت ارزیاب و منطق رادار برگزار و طی آن مدیران و کارشناسان شرکت گاز استان کرمان آموزش های لازم را فراگرفتند.
  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان این مطالب افزود: مدل تعالی سازمانی مدلی است که سازمانها را ارزیابی و عملکرد آنها را اندازه گیری می نماید. این مدل به سازمانها کمک می کند تا ضمن مقایسه وضعیت موجود و مطلوب خود، تفاوتها را شناسایی کرده و با بررسی علل وقوع این تفاوتها راه حلهای بهبود وضع موجود را پیدا و آنها را اجرا نمایند.
  وی در ادامه بیان داشت: از دیدگاه تعالی سازمانی یکی از ملزومات برتری ، کسب نتایج متوازن است که شامل نتایج حاصل برای تمام کارکنان ، مشتریان ، شرکاء ، تامین کنندگان و جامعه می باشد. یعنی بر خلاف مدلهایISO 9000 که در آنها، تاکید بیشتر بر رضایت مشتری است ، درمدل EFQM رضایتمندی و نتایج مربوط به همه ی ذینفعان مد نظر قرار می گیرد.
  ایشان همچنین تصریح نمود : عوامل دخیل در مدل سرآمدی EFQM را در دو حوزه توانمند سازها و نتایج بررسی می کنند که در بخش نخست رهبری ،کارکنان ، خط مشی و استراتژی ، شراکت ها و منابع و فرایندها موردبررسی قرار گرفته و در بخش دوم نیز نتایج کارکنان ،نتا یج مشتری ،نتایج جامعه و نتایج کلیدی عملکرد ارزیابی می شوند.
  مهندس فلاح تصریح نمود : طبق هدف گذاری های صورت گرفته ، برآنیم با برگزاری دوره های مورد نظر و ارائه آموزش های لازم به تمامی مدیران و کارکنان کلیدی ، تا پایان مرداد ماه  خودارزیابی ها انجام و تا پایان شهریور نیز اظهار نامه ها تکمیل گردد تا بدین ترتیب امکان شرکت در جایزه تعالی و پیوستن به کلوپ تعالی شرکت ملی گاز ایران در سال جاری فراهم شود.
  تدریس این دوره های آموزشی را آقای بابک گودرزی ، مدرس و ارزیاب سیستم های مدیریت بر عهده داشتند.
                                                                                    روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
 • 1397/4/12 سه‌شنبه کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط شرکت گاز استان کرمان در مجمع عمومی سالیانه شرکت ملی گاز ایران به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح از کسب موفقیت ارزشمند دیگری توسط این شرکت در مجمع عمومی سالیانه شرکت های گاز استانی زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام خبر مذکور افزود: در این مجمع که با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، اعضا هیات مدیره شرکت ملی گاز ایرانو سایر مدیران ارشد آن شرکت برگزار شد، گزارش حسابرسی شده صورت های مالی سال 1396شرکت گاز استان کرمان مورد تصویب، تقدیر و تشکر اعضا مجمع عمومی قرار گرفت .
  وی اضافه نمود: همچنین در این نشست ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گزارشی از عملکرد مثبت و سودآور این شرکت در سال96 به کلیه اعضاء ارائه نمودند که در پایان این جلسه رئیس مجمع ، ضمن اعلام شرکت گاز استان کرمان به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های گاز استانی ، از مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون نمودند.
  مهندس فلاح در ادامه با بیان این مطلب که موفقیت های حاصله بر پایه ارزیابی و بررسی صورت های مالی توسط سازمان حسابرسی و نیز عملکرد مطلوب این شرکت حاصل گردیده است، ادامه داد، بی شک موفقیت کسب شده مرهون تلاش و همت بی وقفه کلیه همکاران می باشد که علیرغم کمبود نیروی انسانی توانستند در تمامی شاخص ها ، عملکردی مطلوب ارائه دهند.
  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران آقای مهندس عراقی در خاتمه با تبریک این موفقیت به مدیریت محترم عامل شرکت و نیز کلیه پرسنل ، اظهار امیدواری نمود : با تداوم همکاری و حمایت های موجود ، همچنان شاهد کسب موفقیت های روز افزون شرکت گاز استان کرمان در تمامی عرصه ها باشیم.
بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان
 • 1397/4/11 دوشنبه بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان بازدید گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از اداره گاز رفسنجان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از ناحیه رفسنجان و تأسیسات آن بازید کردند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، گروه معین ستاد شرکت گاز استان کرمان از ناحیه رفسنجان و تأسیسات آن بازید کردند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس منوچهر فلاح و رییس گروه معین در نشستی با حضور اعضای گروه معین و رییس و مسوولین اداره گاز رفسنجان روند پیشرفت پروژه های جاری و در دست اقدام را در منطقه بررسی و از مسوولین و کارکنان آن به خاطر حس تعامل و یکپارچگی تشکر و قدر دانی نمودند.
  مهندس فلاح  هدف اصلی این بازدید و بازدید های آینده در نواحی دیگر استان را کمک به اجرای دقیق اطلاعیه ها، دستورالعمل ها و ضوابط شرکت و پیگیری وصول مطالبات،همراهی بیشتر با مشترکین صنعتی عنوان کرد و حصول اطمینان از صحت عملکرد عملیات فنی و مالی شرکت و شناسائی مشکلات و مسائل و انتقال تجربیات را از دیگر اهداف این گروه برشمرد.
  در پایان جلسه جمع بندی، هر یک از اعضای گروه معین با بررسی موارد مشاهده شده، دیدگاه کارشناسی خود را در جهت پیشبرد اهداف شرکت و مسائل مطرح شده در جلسه عنوان کردند.
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
 • 1397/3/27 يكشنبه اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان اجرای 17000 کیلومتر خطوط گاز در بخش شهری و روستایی در استان کرمان
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح  ضمن اعلام این خبر ادامه داد :جهت بهره مندی 50 شهر و 934 روستای استان پهناور کرمان بیش از 1900 کیلومتر خط انتقال و 15000 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا شده است .
  وی ادامه داد، کار اجرایی گاز رسانی به 75000 خانوار شهری و روستایی در سطح استان کرمان در دست اقدام می باشد که بزودی شاهد بهره برداری آنها خواهیم بود.
  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بر ضرورت توسعه گازرسانی و تامین گاز مورد نیاز صنایع استان تاکید کرد.
  مهندس فلاح همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات ایمن به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در بهترین حالت ممکن باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه، شاهد عدم قطع  برق در جنوب استان طی سال های گذشته بوده ایم .
  در حال حاضر  727 صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیشرو دارد.
   
  روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
 • 1397/3/23 چهارشنبه اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان کرمان افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین است، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا است که از جمله آن، اجرای طرح مذکور در راستای تعالی سازمانی است.
  وی هدف از انجام این طرح را هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن فرصت‌های بهبود درخصوص نیازمندی‌ها دانست. در این فرم ها به بخش های مختلف خدمات شرکت اشاره شده و نظرات ذینفعان محترم جمع آوری می گردد.
  وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 5000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی با نظارت واحد پژوهش شرکت گاز استان کرمان و زیر نظر مدیر تعالی شرکت و همکاری اساتید دانشگاه در حال حاضر در حال انجام می باشد.
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
 • 1397/3/21 دوشنبه گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیر نامه دو ستاره
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد  سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام نموده است .
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در توزیع انرژی کشور ضروری است علاوه بر حضور موثر در جهت افزایش رفاه عمومی و توسعه صنعت، هم آوردی با شرکت ها و موسسات داخلی داشته باشند، لذا لازم  است به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو با اقدامات انجام شده و مستندات ارائه شده در سال گذشته این شرکت توانست سطح تعهد به اهتمام را در اولین سال حضور خود کسب نماید و برنامه سالجاری نیز کسب تقدیر نامه 2 ستاره می باشد که امیدواریم با همت همکاران این برگ زرین برای شرکت کسب گردد.
   
                                    
                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
1 2 3 4 5 6 7 8
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما