دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   20:03:11
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
10:141397/12/18 شنبه
گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان کرمان
گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در آستانه رسیدن بهار طبیعت و بمناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری، مهندس فلاح مدیر عامل ، معاونین، روسا وجمعی از کارکنان شرکت، با کاشت چندین اصله نهال درخت، این روز را گرامی داشتند.
این مراسم با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان شرکت به کاشت نهال و احترام به طبیعت در محل انبار کالای شرکت  برگزار شد.
مهندس فلاح ضمن ایراد سخنانی در این مراسم توجه ویژه به فضای سبز و کاشت و نگهداشت درختان در فضاهای مربوط به صنعت گاز را بسیار لازم دانست و آن را مکمل نقشی اعلام نمود که امروزه گاز طبیعی به عنوان یک انرژی پاک در جامعه ایفا می کند.
ایشان  ضمن اشاره به مجموعه فعالیت های شرکت گاز استان کرمان در راستای حفظ و حراست از فضای سبز و طبیعت افزود : توسعه فضاهای سبز و درختکاری جزء اهداف برنامه ریزی شده امور HSE   می باشد و امیدواریم این سنت و فرهنگ پسندیده درختکاری تبدیل به عادتی همیشگی شود تا بتوان با بهره گیری از این فرهنگ حسنه بسیاری از معضلات زیست محیطی را برطرف کرد.
 مهندس فلاح در خاتمه بیان کرد: فرهنگ درختکاری هر سال نسبت به سال گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین لازم است ضمن افزایش این فرهنگ حسنه در بین تمامی اقشار جامعه با کاشت نهال وصیانت از جنگلها و عدم برداشتهای نادرست این موهبت طبیعی را برای نسلهای آینده نیز حفظ نمائیم.                                                                                                     
                                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما