يكشنبه 30 دي 1397   09:36:11
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
14:161396/10/16 شنبه
برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران به میزبانی شرکت گاز استان کرمان
برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران به میزبانی شرکت گاز استان کرمان

   دوره آموزشی مدیریت بحران به مدت دو روز با هدف ارتقاء دانش و توانمندی کارکنان جهت مقابله با شریط اضطراری و بحرانی به میزبانی شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
در این دوره آموزشی کلیه روسای کمیته مدیریت بحران شرکت ملی گاز ایران به همراه کارشناسان مربوطه حضور داشته و مباحث آموزشی مورد نظر را فرا گرفتند.
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، طی این دوره آموزشی گفت: این دوره آموزشی با هدف آشنایی و برنامه ریزی و مدیریت بحران در صنعت گاز برگزار گردیده است.
وی ادامه داد با توجه به موقعیت خاص استان و لزوم توجه هر چه بیشتر به مدیریت بحران، حوادث طبیعی جزء لاینفک زندگی بشر بوده و مهمترین امر در زمان بروز هر حادثه ای، اقدام بموقع و کنترل و مدیریت صحیح بحران به منظور کاهش آسیب ها و خسارات ناشی از حوادث طبیعی می باشد. ایجاد نگرش و رویکردهای نوین مدیریتی در مقابله با بحران های احتمالی در فراگیران و شناخت بحران و توانایی پیش بینی بحران و شرایط اضطراری مطابق مدل های ریسک از دیگر مزیت های این دوره می باشد.
فرآیند پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع بحران، برخورد و مداخله در بحران و سالم سازی بعد از وقوع آن از اهمیت بالایی برخوردار است، از همین رو باید تلاش گردد با ارائه آموزش های لازم از بروز بحران ها ، پیشگیری نمود و یا در صورت بروز، در خصوص کاهش اثرات آنها با آمادگی کامل در زمینه امداد رسانی سریع و بهبود اوضاع اقدام نمود. سازمان‌ها و نهادهای خدماتی به عنوان یکی از اجزای اصلی جامعه امروزی نقش مهمی در مدیریت بحران سازمانی بر عهده داشته و در همین راستا باید تلاش نمود ضمن شناسایی و پیش بینی بحران‌های بالقوه ، درمقابل آنها اقدامات پیشگیرانه انجام داد تا اثراتشان به حداقل برسد.
تدریس دوره آموزشی یاد شده را دکتر سعیدگیوه چی ، عضو هیئت علمی و مدیرگروه HSE دانشگاه تهران بر عهده داشتند.
                                                                                     روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما