شعار سال
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
سه‌شنبه 21 آذر 1396   21:26:30
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
15:521395/10/18 شنبه
فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان
فعالیت 74 جایگاه سوخت CNG در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان تعداد 74 جایگاه سوخت CNG در استان گاز دار شده است .
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان، خدمت به مردم شریف از وظایف مهم و برجسته دولت و خدمتگزاران به این مرزوبوم می باشد و سهم ما از این وظیفه الهی پیشرفت صنعتی استان در عرصه گازرسانی، تامین گاز جایگاههای CNG  و تامین رفاه و آسایش مشترکین مردم می باشد . 
وی با اشاره به بحث آلودگی هوا و نقش گاز طبیعی در کاهش این آلودگی ها خاطر نشان کرد: خودروها به عنوان یکی از مهمترین دلایل آلودگی هوای شهرها هستند که باید با افزایش سهم گاز طبیعی به عنوان سوخت خودروها گام مهمی در راستای کاهش آلودگی هوا و عواقب مخرب آن برداشت.
وی با بیان این که از این تعداد جایگاه،34 مورد آن دو منظوره و 40 مورد دیگر تک منظوره می باشند، ادامه داد 113میلیون متر مکعب گاز طبیعی از ابتدای سال تا کنون در بخش جایگاه های CNG استان مصرف شده است که بطور متوسط 5 درصد مصرف گاز استان را شامل می شود .
مهندس ودیعتی ضمن امیدواری به احداث جایگاههای سوخت CNG  در استان در سالهای اتی افزود : استان پهناور کرمان روزبه روز در حال توسعه و تغییرات شگرفی در تمامی زمینه های صنعتی ، ساختمانی ، راه و شهرسازی و... می باشد و امیداست با تخصیص بودجه مناسب در سالهای آتی جایگاههای سوخت بیشتری را به بهره برداری برسانیم و یکی از الویتهای کاری احداث جایگاههای دومنظوره در مسیر جاده های استان می باشد.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما