يكشنبه 30 دي 1397   09:39:21
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
16:291396/10/5 سه‌شنبه
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان
تقدیرو تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان از عملکرد موفق شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان کرمان

محمد علی ودیعتی مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید کرمان حجت الاسلام و المسلمین علیدادی دیدار و به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاها پرداخت و تصریح کرد :در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد می باشد و 560 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند. در سالهای آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسولین محترم استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
وی در گزارش خود ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 49 شهر و 855 روستا را گازدار و 8 شهر و 246 روستای دیگر را نیز در دست  اجرا  دارد.
ایشان با تاکید به آغاز فصل سرد زمستان و همکاری ائمه جمعه در خصوص توصیه  به مسئله ایمنی و بهینه سازی الگوی مصرف گاز و همکاری امامان محترم جمعه استان با شرکت گاز گفت: در حال حاضر اقدامات لازم برای مقابله با زمستان انجام شده است و باید مشترکین محترم نیز با بهینه و درست مصرف نمودن گاز طبیعی ، ما را در انجام این امور یاری نمایند تا شاهد پست سر گذاشتن زمستانی گرم برای همه باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین علیدادی ضمن خیر مقدم گفت : شرکت ملی گاز ایران در کل کشور بعنوان شرکت موفق عمل کرده و مجموعه عملکرد شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است.
وی مردم این استان را،  قبول شدگان در امتحانات سخت و بحرانی انقلاب برشمردند و  این مردم  را لایق خدماتی بیش از پیش دانسته و خواستار ارائه خدمات مطلوب و در خور مردم از طرف نظام و انقلاب شدند و قول مساعد و همکاری خود و سایر ائمه جمعه را پیرامون اطلاع رسانی به مردم از طریق تریبون نماز جمعه را اعلام تا مردم همکاری لازم را جهت استفاده بهینه و ایمن از گاز را سر لوحه کار خود قرار دهند .  
ایشان در ادامه افزودند : با بهره گیری و سرلوحه قراردادن سخنان رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در خصوصصرفه جویی و استفاده بهینه از نعمت الهی گاز طبیعی، امیدواریم بیش از گذشتهاستفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه قرار گیرد. بنا به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اسراف و زیاده روی در مصرف گاز طبیعی و رعایت نکردن اصول ایمنی و مقررات قانونیمرتبط با آن ، جایز نیست و وظیفه همگان این است که رعایت نمایند .
 
                                روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما