دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:53:56
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
09:101397/10/8 شنبه
برگزاری هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان
برگزاری هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در هشتمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان پرداختند .
وی اظهار داشتند در سال 1397 با وجود مشکلات اقتصادی با تغییراتی که در فرآیند پیمانی انجام شده است، خوشبختانه شرکت مطابق برنامه زمانبندی نسبت به پروژه های گازرسانی اقدام نموده است.
فلاح ادامه داد با همکاری و همت شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و نیز شرکت ملی گاز ایران عملیات اجرایی گاز رسانی به سه شهرستان جیرفت، نرماشیر، فهرج ،78 روستا و دو شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال به نتیجه رسیده است که گام بلند دیگری از دولت تدبیر و امید در راستای آبادانی و محرومیت زدایی می باشد.
مهندس فلاح به در پیش رو بودن ارزیابی دومین جایزه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان کرمان اشاره نمودند. و اظهار داشتند با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز ترسیم شده در مسیر تعالی قرار گرفته وکلیه فعالیتها و خدمات ارایه شده با سرلوحه قرار دادن مدل تعالی اجرایی می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان به تقویت فرهنگ تعالی سازمانی در شرکت اشاره کرد و  افزود:  وجود فضای متعالی در شرکت و ارتقای روحیه همدلی و تعلق سازمانی در بین همکاران و در همه سطوح مدیریتی حاکی از رشد و تقویت فرهنگ تعالی در شرکت می باشد.

 در ادامه جلسه مهندس زمانی نژاد ضمن ابراز خرسندی از حضورش در جمع کارکنان پرتلاش گاز استان کرمان با اشاره به انتصاب شایسته مهندس تربتی به عنوان مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران که از بدنه شرکت ملی گاز انتخاب شده است این موضوع را باعث افتخار برای مجموعه شرکت ملی گاز ایران دانست . ایشان از مدیر عامل و کارکنان شرکت به دلیل حرکت روبه جلوی شرکت در سال 1397 ، تلاش و عزم جدی شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز تعریف شده و گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان تشکر نمودند و ابراز امیدواری نمودند با گازدار شدن مناطق جنوبی استان گام بلندی در جهت آبادانی مناطق محروم ، روستاهای جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی،صنعتی، کشاورزی این مناطق برداشته می شود.
 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در ادامه جلسه تصمیمات مهمی در خصوص پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و پیمان ها گرفته شد. در پایان نیز مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره به پیگیری و به سرانجام رسیدن تصمیمات متخذه تاکید نمودند.
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما