جمعه 30 فروردين 1398   21:31:27
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
14:201397/9/11 يكشنبه
برگزاری اولین مرحله ممیزی شرکت گاز استان کرمان جهت کسب گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، رضایت مشتری و نظر سنجی
برگزاری اولین مرحله ممیزی شرکت گاز استان کرمان جهت کسب گواهینامه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، رضایت مشتری و نظر سنجی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، اولین مرحله ممیزی بازنگری گواهینامه های کیفیت (9001:2015)، ایمنی و بهداشت (OHSAS:18001) و محیط زیست (ISO:14001)، استقرار رضایت مشتری (iso10002) و نظر سنجی (iso10004) با حضور سرممیز شرکت TUV برگزار شد.
مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه افتتاحیه این ممیزی گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی سازمانها دستیابی به اهداف عالی کیفی مدیریتی و رضایتمندی مشتریان است وعمده تلاش مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان کرمان در جهت رسیدن و دست یابی به اهداف معطوف و تلاش برای استقرار سیستم های کیفیتی و HSE است.
وی ادامه داد: در همین راستا سعی شده با بازنگری‌های مدرن مدیریتی و شناسایی و برطرف سازی مشکلات موجود، عملکرد‌ها را به استانداردهای تدوین شده برسانیم.
منوچهر فلاح ادامه داد، انجام وظایف کارکنان در سایه همکاری، همدلی، دقت و سرعت لازم، منطبق با استاندار‌دها و برنامه‌های تدوین شده، مهم‌ترین عامل ترقی و پیشرفت این شرکت است که امیدواریم کارکنان مجرب، خدمات شایسته و مطلوب تری به مشتریان و ذینفعان ارائه نماید.وی با اعلام اینکه در ارتقای اثر بخشی و بهبود مداوم سامانه مدیریت یکپارچه،کیفیت،ایمنی و محیط زیست این شرکت، برنامه ریزی‌های موثری انجام شده است، ابراز داشت: با انجام ممیزی تمامی واحد‌ها و فرآیندهای انجام کار در شرکت، در قالب سیستم یکپارچه IMS توسط ممیزان ٬ تحلیل و پس از انطباق و اطمینان از برقراری و ارتقای اثر بخشی و بهبود مداوم با شاخص‌های مورد نظر، اعتبار گواهینامه‌های صادره شده،  تمدید می شود و ان شا ا.. دو گواهینامه 10002 و 10004 برای اولین بار مستقر خواهد شد.
در اولین مرحله این بازدید، مهندس سعیدی از طرف شرکت صادر کننده گواهینامه بررسی های مربوطه را انجام دادند و ان شاا..  پس از ممیزی مرحله دوم گواهینامه های فوق الذکر صادر خواهد گردید.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما