شعار سال
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
سه‌شنبه 21 آذر 1396   21:22:31
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
09:281396/4/26 دوشنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرستان جیرفت

در مراسمی با حضور استاندار کرمان ،نماینده مردم شهرستان جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ،فرماندار این شهرستان و مردم همیشه در صحنه و غیور شهرستان جیرفت،عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرستان جیرفت آغاز شد.
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت بحمد الله عملیات گازرسانی به شهرستان جیرفت با اعتباری بالغ بر 91.5 میلیارد تومان آغاز شد.در این پروژه، خط تغذیه فشار متوسط به طول 40 کیلومتر و خط انتقال با فشار هزار پوند به طول 70 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.
همچنین عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 19 روستای شهرستان کهنوج تا پل بهادرآباد شهرستان جیرفت به طول 130 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 7.5 میلیارد تومان در دست اقدام است.
این پروژه قرار است در سه فاز اجرا ‌شود که در فاز اول 169 روستای بالای 20 خانوار جمعیت با جمعیتی بالغ بر 26 هزار و 358 خانوار و 30 هزار و 121 خانوار شهری گازدار می‌شوند و در فاز دوم گازرسانی به سه شهرستان جنوبی هم در شهرستان عنبرآباد شهرهای دوساری و مردهک در مجموع با 7 هزار و 300 خانوار گازدار می‌شوند.
همچنین با اجرا شدن فاز سوم هم در شهرستان‌های فاریاب و جیرفت مردم شهرهای بلوک و فاریاب با بیش از 19 هزار و 600 خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با تاکید به همدلی مردم  شهرهای جیرفت و عنبر آباد در اجرای این پروژه های گفت ، امیدواریم با همکاری مردم و حمایت های مسئولین بتوانیم هرچه زودتر شاهد روشن شدن مشعل گاز در این شهر ها و روستا ها باشیم.                   
                                                                         روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما