جمعه 30 فروردين 1398   21:55:34
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
15:421397/7/14 شنبه
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با خانواده معظم شهدا ،ایثارگر و رزمنده اداره گاز ناحیه رفسنجان

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، در مراسمی با حضور مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و همکاری امور ایثارگران شرکت گاز به پاس قدردانی و نکوداشت مردان بی ادعای هشت سال جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده این عزیزان دیدار و ضمن گفتگو از نزدیک با مسائل آنان آشنا و یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند .
مهندس فلاح در  این دیدار گفت: تقریبا 10 درصد نیروهای این شرکت شامل عزیزانی از خانواده شهدا، ایثار گران، جانبازان و رزمنده های هشت سال دفاع مقدس می باشد که پتانسیل بالایی را برای ما فراهم آورده چرا که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بزرگترین حافظ خون شهــــدا و راه امام امت هستند. خانواده های شهدا الگوی مناسبی برای جامعه بوده و باید نقش الگو بودن خویش را در جامعــــه حفظ کرده وادامه دهنده راه گرانقدر آنان باشند.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جمع این عزیزان به صحبت های حجت الاسلام راشد یزدی و تقسیم بندی اخلاقی انسان از دیدگاه او اشاره فرمود و گفت با توجه به رفتارهای هر شخص می توان او را به 4 منطقه تقسیم نمود:پست تر از حیوان، در حد حیوان ، قلمرو انسانیت و فراتر از قلمرو انسانیت که با توجه به رفتارمان، در این 4 منطقه تقسیم می شویم که شهدا، ایثار گران و رزمندگان با ایثار جانشان در بالاترین رتبه این تقسیم بندی یعنی فراتر از انسانیت قرار دارند.
ایشان همچنین یکی از محوری ترین برنامه های شرکت گاز را تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و بسیجیان دانست و گفت : خانواده‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی اللّه‏ را به عهده گرفته‏اند.
همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات این عزیزان مورد بررسی قرار گرفت و مراسم با اهدا لوح تقدیر به آنان خاتمه یافت. 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما