سه‌شنبه 1 آبان 1397   05:26:56
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
09:561396/10/2 شنبه
تشکیل کمیته بحران زلزله در شهرستان کوهبنان استان کرمان
تشکیل کمیته بحران زلزله در شهرستان کوهبنان استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، زمین‌لرزه به بزرگی 5.2 ریشتر در ساعت 20 و 34 دقیقه و 44 ثانیه کوهبنان در استان کرمان را لرزاند. این زمین‌لرزه در عمق 10کیلومتری زمین و در فاصله 3کیلومتری کوهبنان، 27کیلومتری کیانشهر و 51کیلومتری راور بوده است.
در دقایق اولیه بعد از زلزله، کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان به ریاست مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و سایر اعضا تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ و تیم های امدادی و عملیاتی از شهرستان های معین، زرند و راور به محل زلزله اعزام شدند. تعدادی از منازل خشت وگلی آسیب دیده اند، گاز حدود یکصد خانه بدلیل ریزش آوار قطع شد و با اعزام نیروهای امداد و تعمیرات، ایمن سازی انجام شده است.
تیم های ارزیاب ونشت یاب در حال حاضر در منطقه حضور دارند و تعمیرات لازم در دست اقدام است.کمیته مدیریت بحران استان به ریاست استاندار محترم کرمان، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان و سایر مسئولین استان در حال حاضر در محل فرمانداری شهرستان کوهبنان در حال تشکیل می باشد.
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در ادامه گفت: خوشبختانه شبکه گازرسانی در حال حاضر در سرویس قرار دارد و همچنین تجهیزات مستقر در ایستگاههای TBS و CGS مقاومت خوبی از خود نشان داده اند  و آسیب خاصی به این بخش مهم  از تاسیسات گازرسانی وارد نشده است.بیشتر آسیب های وارده از ناحیه علمک های گاز بوده که عمدتا به دلیل تخریب دیوارهای مجاور علمک رخ داده است.
و حسب بررسی های اولیه  کارشناسان بازرسی فنی شرکت گاز، علمک های گاز از دو قسمت TF (محل اتصال انشعاب به لوله اصلی شبکه) و شیرهای رزوه ای قبل از رگلاتور بیشتر دچار آسیب دیدگی شده‌اند.
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما