چهارشنبه 29 اسفند 1397   23:31:20
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
10:141396/11/11 چهارشنبه
ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
ارزیابی جایزه نهایی تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM

ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان با حضور یک تیم متخصص و آشنا به فعالیت های صنعت گاز متشکل از  آقایان زنگنه(سرارزیاب)، زهره کرمانی و  دکتر قایم مقامی ارزیاب در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان در حال انجام می باشد.
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن این خبر ادامه داد، مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقا عملکرد سال هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در بازار صنعت کشور و استان، ضروری است علاوه بر حضور موثر و کارآمد در بازار، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی داشته باشند لذا لازم  به استقرار و نهادینه نمودن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند. از این رو، قریب چهار ماه است که موضوع پیاده سازی مدل تعالی EFQM (European Foundation for Quality Management) با علاقه مندی همکاران در شرکت گاز استان کرمان طراحی و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
وی ادامه داد: در طی 2 روز تیم ارزیابی بر اساس معیارهای توانمند ساز (رهبری، استراتژی، کارکنان، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات) و معیارهای نتایج (مشتریان، کارکنان، جامعه، کسب و کار) بر اساس برنامه ریزی اعلام شده در حال بررسی و انجام شد.
 
                                  
                                                                         روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما