دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   20:04:31
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
09:011397/12/11 شنبه
اجرای طرح صدور آنی قبض گاز
اجرای طرح صدور آنی قبض گاز

 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت:  اجرای طرح صدور آنی قبوض گاز هم اکنون به صورت آزمایشی در شهر راین با 3400 مشترک در سطح مشترکین جزء در حال انجام است و درصورت دریافت نتایج مطلوب و فراهم آمدن زیرساخت مناسب در تمام شهرهای استان به اجرا درمی آید.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان قرائت و توزیع صورت حساب به روش قبل را  هزینه بر و زمان بر  دانست  و گفت: در این روش کنتورخوان بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را ثبت و پس از پردازش اطلاعات در سامانه صورتحساب، قبض همان لحظه صادر و تحویل مشترک می گردد.
ایشان به مزایای صدور آنی قبض اشاره و افزودند قرائت سریع و دقیق کنتور، نظارت بر صحت ارقام درج شده در قبض توسط مشترک،از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت دقیق‌تر بر عملیات کنتورخوانی با استفاده از سامانهGPS ، کاهش خطاهای انسانی قرائت و اطمینان از عدم توزیع دیر هنگام قبوض را از جمله مزایا و ویژگی های بارز اجرای این طرح عنوان کرد.
فلاح در بخشی از سخنان خود به خدمات مطلوب سامانه پیامکی شرکت گاز استان به شماره 1000341194 اشاره و گفت: مشترکین محترم می توانند تا اجرایی شدن کامل طرح صدور آنی قبوض در کل استان با اضافه نمودن عدد10 به اول شماره اشتراک خود بدون هیچ فاصله ای و ارسال به شماره 1000341194 قبض گاز خود را بصورت پیامکی دریافت نمایند.
مهندس فلاح خدمات الکترونیکی شرکت گاز استان در سال های اخیر را  ارزنده دانست و افزود تمامی ذینفعان استان می توانند انتقاد، شکایت و پیشنهادات خود در سامانه پیامکی شرکت و یا سامانه مدیریت ارتباط بامشتریان (CRM ) به آدرس http://www.nigc-kerman.ir و بدون مراجعه حضوری ثبت و با دریافت کد رهگیری ارسالی به آنان تاحصول نهایی نتیجه، پیگیری نمایند.
وی درخاتمه به تلاش کارکنان شرکت گاز استان در جهت رضایتمندی تمام ذینفعان اشاره و تصریح کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم با ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی شاهد صرفه جویی در وقت و هزینه مجموعه شرکت ملی گاز ایران و تمامی ذینفعان محترم استان کرمان باشیم.
                                                                                                                   روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
 
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما