دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:40:17
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:091397/12/8 چهارشنبه
برگزاری نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1397
برگزاری نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان در نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال 97 که با حضور آقای عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان در سال 97 پرداختند .
مهندس فلاح به دستاوردهای ارزنده شرکت گاز کرمان در سال 97 از جمله گازدارشدن شهرهای جیرفت، فهرج ،نرماشیر و 78روستای تابعه که با اعتباری بالغ بر 500میلیارد تومان و با حضور معاون اول رییس جمهور جناب آقای دکترجهانگیری وزیر نفت جناب آقای زنگنه، مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید اشاره و افزودند در دهه فجر امسال نیز 36 روستا و یک جایگاه CNG با اعتباری بالغ بر 40میلیارد تومان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند و همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به 8 شهر 107 روستا و 4 محورصنعتی با اعتباری بالغ بر 320میلیارد تومان آغاز گردید.
 وی افزود خوشبختانه سال 97 با تلاش کارکنان، همدلی مجموعه شرکت ملی گاز و پشتیبانی رییس هیئت مدیره سال خوب و پرباری به جهت خدمت رسانی به مردم استان خصوصاً مردم خونگرم و شریف جنوب و جنوب شرق استان بود .
فلاح  تصریح نمود در زمینه تعالی سازمانی سال 97 سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10002:2018 )، و میزان رضایتمندی ذینفعان(iso10004:2018)  گواه بر عملکرد خوب و مثبت تمامی کارکنان و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.
مهندس فلاح جذب نقدینگی و دریافت تسهیلات را در این سال خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود سال آینده پویاتر از امسال برای مجموعه شرکت گاز استان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان آماری کلی از گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در سال97 ارائه و افزودند امسال چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر ) 197 روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است و امیدواریم با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و تلاش و عزم جدی کارکنان ،گازرسانی به مابقی شهرها و روستاهای استان در سال های آتی با سرعت بیش تری ادامه یابد.                     
جناب آقای زمانی نژاد ضمن تشکر از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه گازرسانی به سه شهر جیرفت، فهرج و نرماشیر پیشرفت استان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاها در امسال را بسیار خوب ارزیابی نمود. و از عزم جدی شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز تعریف شده و گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان تشکر نمودند.
در ادامه جلسه  تصمیمات مهمی در خصوص شروع به کار پروژه های جدید و گازرسانی به( فاز سوم شهر جیرفت، ریگان و روستاهای تابعه،روستاهای گنبکی، روستاهای مردهک،روستاهای دولت آباد و صوغان ارزوئیه) ،پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و برنامه های آتی شرکت گرفته شد.
                                                                                                                              روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما