دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   20:28:37
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
13:101397/10/3 دوشنبه
اقدامی بی سابقه در عملیات گازرسانی استان کرمان
اقدامی بی سابقه در عملیات گازرسانی استان کرمان

طی سال جاری و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از 78 روستا ،3 شهر،2 شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 5 هزارمیلیارد ریال در استان کرمان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: فعالیت شرکت گاز کرمان نسبت به سایر دستگاه های خدمات رسان استان قدمت کوتاه‌تری دارد اما طی همین مدت کوتاه، اقدامات ارزنده و قابل قبولی از سوی این شرکت انجام شده است.
وی به اقدامات این شرکت گاز در سال جاری اشاره کرد و افزود: در هفته دولت سال جاری، شاهد عملیات گازرسانی به شهر‌هجدک و 96 روستا و 3 جایگاه CNGبا هزینه ای بالغ بر 112 میلیارد تومان بودیم . همچنین با اعتبارات خوبی که از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین شد و همکاری شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، عملیات اجرایی سه شهرستان جیرفت، نرماشیر ،فهرج،78 روستای تابعه، 2 شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر 500 میلیارد تومان به اتمام رسید که بزودی آیین افتتاحیه آن انجام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به وسعت زیاد این استان و پهناور بودن آن و به مراتب سختی و سرانه بالا گازرسانی گفت: تلاش برای رسیدن به قله های افتخار و دمیدن انرژی پاک به رگ های این استان ادامه دارد و عملیات اجرایی گاز رسانی به 19 شهر و 410 روستای دیگر این استان با اعتبارات بند ق در دست اقدام می باشد.که این امر نشان از فعالیت شرکت گاز استان در سال جاری دارد که به برکت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده است.
در حال حاضر 50 شهر و 959 روستا در این استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند .
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما