دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:40:04
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
11:171397/3/23 چهارشنبه
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان
اجرای طرح نظر سنجی از ذینفعان مشترکین شرکت گاز استان کرمان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخش‌های شهری و روستایی، مشترکین صنعتی و عمده ، پیمانکاران شرکت گاز و دستگا های اجرایی در این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان کرمان افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین است، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا است که از جمله آن، اجرای طرح مذکور در راستای تعالی سازمانی است.
وی هدف از انجام این طرح را هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن فرصت‌های بهبود درخصوص نیازمندی‌ها دانست. در این فرم ها به بخش های مختلف خدمات شرکت اشاره شده و نظرات ذینفعان محترم جمع آوری می گردد.
وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 5000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی با نظارت واحد پژوهش شرکت گاز استان کرمان و زیر نظر مدیر تعالی شرکت و همکاری اساتید دانشگاه در حال حاضر در حال انجام می باشد.
                                  
                                                                         روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما