جمعه 30 فروردين 1398   21:33:25
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
08:281397/8/21 دوشنبه
برگزاری مانور مشترک شرکت گاز استان کرمان و اداره غله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل
برگزاری مانور مشترک شرکت گاز استان کرمان و اداره غله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

همزمان با هفته  پدافند غیر عامل  و در راستای ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و  دیگر ادارات و دستگاه های اجرایی استان، مانور قطع گاز تعدای نانوایی در سطح شهر کرمان با همکاری فرمانداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر، ستاد مدیریت بحران ، اداره غله و سازمان پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان هدف از انجام و برگزاری این مانور را افزایش توانمندی ، آگاهی ، هماهنگی بین ادارات و شناسایی و آمادگی ساختار مدیریتی در هنگام بروز حوادث از جمله زلزله ، انفجار و  تبعات ناشی از آن از جمله قطع گاز را برشمرد و ادامه داد در این مانور شبیه سازی عملیات های مختلف و برگزاری مانورها برای  امداد گران بسیار حائز اهمیت است چرا که نقش بسزایی در بالا بردن سرعت عمل و افزایش کارایی ماموران وظیفه شناس هر بخشی در زمان عملیات  را دارد .
مهندس فلاح ادامه داد، تمام واحد های عملیاتی، تعمیراتی، نقلیه، HSE  ،حراست و روابط عمومی  با اطلاع‌رسانی سریع، گرفتن تصمیمات صحیح، تجهیز و آماده کردن ابزارآلات، اقدامات دقیقی را با همکاری ارگان ها و سازمانهای دیگر حاضر در مانور برگزار نمودند .
مهندس منوچهر فلاح بر ضرورت آمادگی برای مواجهه با خطرات و تهدیدات مختلف،  تاکید کرد و افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان فرمودند پدافند غیرعامل برای مصون‌سازی کشور از تهدیدات نظامی و غیرنظامی و همچنین پیشگیری از خسارات ناشی از مخاطرات طبیعی و غیرطبیعی امری حیاتی است.
مهندس منوچهر فلاح ادامه افزود : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 15000 کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری کنیم.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما