دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:51:00
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:111397/10/22 شنبه
ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM
ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان بر اساس مدل EFQM

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، ارزیابی نهایی دومین  دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران،  ازیازدهم تا سیزدهم دی ماه سالجاری باحضورمدیرعامل،هیئت رئیسه ،کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و یک تیم ارزیاب متشکل از آقایان مهندس بهرامی، عباس زاده، پریوش، ، بهفر و خانم القاسی در سطح کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت گاز استان کرمان انجام شد.
این ارزیابی طی جلساتی فشرده با حضور کمیته های ده گانه: رهبری ، استراتژی،کارکنان ، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات، مشتریان ، کارکنان ، جامعه ، نتایج کلیدی و مسئولیت های اجتماعی انجام شد.
مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت، مدل های تعالی، روش مناسبی برای ارزیابی عملکرد سازمان ها می باشند. با بکارگیری این مدل ها، سازمان می تواند عملکرد خود را با سایر رقبا در سطح ملی و بین المللی مقایسه کند.این مدل ها نشان می دهند که برتری سازمان یک برداشت نظری نیست بلکه بدست آوردن نتایج عملی است که مبتنی بر شواهد و شاخصهای قابل سنجش می باشد.
وی ادامه داد،  خوشبختانه با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته، شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز ترسیم شده در مسیر تعالی قرار گرفته وکلیه فعالیتها و خدمات ارایه شده با سرلوحه قرار دادن مدل تعالی اجرایی می شود.
مهندس فلاح اضافه نمود: کسب نظام تعالی سازمانی از جمله فعالیت هایی است که اجرای آن در چارچوب مدیریتی، هنگامی که با خود ارزیابی همراه شود، نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود سازمان را آشکار و بر اساس آن پروژه ها و اقدامات بهبود تعریف می شود که با اجرای آنها، اثر بخشی رویکردها ارتقا یافته و در نتیجه تحقق اهداف سازمان ممکن می شود.
وی بر استقرار مدل رادار در تعالی سازمانی و دستیابی مؤثرتر درتوانمندسازها و  نتایج تأکید کرد و همچنین ایشان ادامه داد : در طی3روز تیم ارزیابی بر اساس معیارهای توانمند ساز (رهبری، استراتژی، کارکنان، شراکت ها و منابع، فرآیندها و محصولات و خدمات)، معیارهای نتایج (مشتریان، کارکنان، جامعه، نتایج کلیدی ) وبر اساس برنامه ریزی اعلام شده، شرکت گاز کرمان را مورد ارزیابی قرار داد که  امیدواریم بتوانیم از تجربیات و ارزش افزوده حاصل از ارزیابی  در راستای بهبود عملکردها و فرآیندها استفاده نمائیم.
در جلسه اختتامیه نیزکه در پایان فرایند ارزیابی برگزار گردید ، ارزیابان ضمن ارائه گزارش خود و اشاره به بخشی از نقاط قوت و قابل بهبود شرکت ، از تلاش و همدلی کارکنان شرکت گاز استان کرمان در راستای تحقق تعالی سازمانی قدردانی نمودند.
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                       روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما