سه‌شنبه 1 آبان 1397   05:47:03
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:451396/10/3 يكشنبه
وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود
وصل گاز منازل کوهبنان با رعایت مسائل ایمنی و تاییدیه نظام مهندسی انجام شود

مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از زلزله 5.2 ریشتری کوهبنان، بلافاصله اکیپ های ارزیاب، امداد و تعمیرات این شرکت وارد عمل شدند و تاسیسات این شرکت اعم از شبکه و انشعاب و ایستگاه های CGS, TBS کنترل و نشت یابی گردید که خوشبختانه آسیب ناشی از ریزش آوار فقط در تعدادی از انشعاب مشاهده گردید.
وی ادامه داد گاز تعداد یکصد مشترک در شهر کوهبنان و روستای جور به دلیل شکستگی شبکه داخلی گاز منازل قطع گردید و ضروری است مشترکین مذکور پس از بازسازی و به منظور وصل گاز، مجددا تاییدیه بازرسی و نظارت سازمان مهندسی را دریافت و ارائه نمایند.
مهندس ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان همچنین به اهمیت توزیع گاز در کشور اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در سطح مطلوب باشد و در همه بخش ها خدمات درجه یک به مشترکین ارائه دهیم.وی ادامه داد ، نیروگاه های تولید برق استان بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و با بهره برداری از نیروگاه کهنوج،سمنگان و شهید کاظمی و در مدار قرار گرفتن بخش گاز این نیروگاه بحمد ا... شاهد عدم قطع برق در استان بوده ایم و بخش قابل توجی از مشترکین صنعتی استان از خدمات این نیروگاه ها، تامین می شوند.
در حال حاضر و در فصل جاری اولویت اصلی این شرکت تامین گاز مستمر برای بخش خانگی است و به همین منظور با هماهنگی دستگاه های مرتبط به واحدهای صنعتی استان اعلام شده که در طول فصل سرما طبق قرارداد فی ما بین در صورت بروز مشکل از سوخت دوم استفاده کنند. ضمناّ تا پایان سال1396 افزایش قیمت گاز را نخواهیم داشت و مطابق روال همه ساله بلحاظ محدودیت های زمستانه و اختصاص سهم بیشتری از گاز مصرفی به مصرف کنندگان خانگی، صنایع سیمان از سوخت گاز به سوخت مازوت تغییر داده شده اند .
مهندس ودیعتی در خاتمه افزود: در حال حاضر تعداد مشترکین گاز استان افزون بر 560 هزار مشترک می باشد و ضریب نفوذ گاز در استان 66 درصد می باشد .          
 روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما