يكشنبه 30 دي 1397   08:47:02
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
15:531397/2/16 يكشنبه
مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.
مراسم تکریم محمد علی ودیعتی و معارفه منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با حضور مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران برگزار شد.

این مراسم با حضور مهندس مشایخی معاون امور برنامه ریزی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گازایران، رییس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام جلالی، سرهنگ خواجویی معاون هماهنگ کننده استان، مهندس خالقی مدیر کل امور شهر و روستای استانداری کرمان، دکتر صالحی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان کرمان و کارکنان شرکت گاز استان کرمان برگزار گردید.
در ادامه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس مشایخی نیروی انسانی را، مهم ترین رکن هر سازمان عملیاتی دانست و ادامه داد: تلاش مجموعه باید بر حمایت از فعالیت های بی وفقه این عزیزان به عنوان بزرگترین سرمایه های سازمانی استوار باشد. طبق آمار ها, 50 شهر و 934 روستا در استان گازدار و 6 شهر و 216 روستا در دست اجرا می باشد و خوشبختانه 600 هزار مشترک شهری و روستایی در کل استان تحت پوشش گاز طبیعی هستند. درحال حاضر روزانه ۸۰۰ میلیون مترمکعب گاز تولید می شود که باید بواسطه شبکه‌های پایدار برند شرکت ملی گاز جهانی شود.
مهندس مشایخی ادامه داد، در شروع دولت یازدهم ، بحث گازرسانی به روستاها و شهرهای فاقد گاز، به عنوان یکی از هدف های اصلی شرکت ملی گاز ایران معین شد، بر این اساس عملکردی که در طول خدمات دولت یازدهم درباره گازرسانی به روستاها صورت پذیرفت یک کار منحصر به فرد و بزرگ بود که تکرار آن در دولت های پیشین سابقه نداشت تا جایی که طی ۴ سال حدود ۹ هزار روستا در کشور گازرسانی شدند.
وی با تاکید بر اینکه روند رو به رشد گازرسانی در دولت دوازدهم نیز ادامه دارد، گفت: در سال جاری با اعتبارات خوبی که برای استان کرمان برنامه ریزی شده است شاهد بهره مندی تعداد زیادی از شهر ها و روستاها خواهیم بود.
در ادامه مهندس خالقی از زحمات چند ساله مهندس ودیعتی تشکر و قدر دانی نمودند و با توجه به محرومیت استان خواستار توجه بیشتر به شهر ها و روستاهای فاقد گاز شدند.
مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل جدید شرکت گاز استان کرمان نیز اولویت اول کاری شرکت گاز استان کرمان را اتمام پروژه های جاری و  پیگیری ویژه ای نسبت به انجام واجرای پروژه های جنوب استان اعلام کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس ودیعتی به داشتن چهار ویژگی  صداقت ، تعهد کاری ، تخصص و تلاش و کوشش  برای همگان جلسه را خاتمه دادند.
                                                   
                                                                 روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما