دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:39:55
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
12:551397/10/4 سه‌شنبه
انجام پیش ارزیابی جایزه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان کرمان
انجام پیش ارزیابی جایزه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان کرمان

 پیش ارزیابی جایزه تعالی سازمانی شرکت ملی گاز با هدف آماده سازی کمیته های تعالی سازمانی شرکت گاز استان کرمان برای ارزیابی نهایی توسط دبیرخانه تعالی سازمانی برنامه ریزی و با حضور مدیرعامل ، هیئت رئیسه ، دبیران و اعضای کمیته ها و ارزیاب مستقل جایزه در این شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در افتتاحیه پیش ارزیابی جایزه تعالی سازمانی در جمع معاونین و کارکنان این شرکت گفت: با توجه به تاثیر نظام های نوین مدیریتی بر افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و کلیه ذینفعان، بکارگیری استانداردهای سیستم های کیفیت و حرکت به سمت تعالی سازمانی در گاز کرمان نه تنها یک انتخاب ،بلکه یک الزام است که در سالهای اخیر با طراحی مدل بومی تعالی سازمانی در شرکت ملی گاز، فعالیتهای شرکتهای گاز استانی بر اساس این مدل ارزیابی می شوند.
وی ادامه داد، با توجه به اهمیت سیستمهای مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی و بهره گیری سازمانها برای حرکت به سمت کیفیت، شرکت گاز استان کرمان پس از اخذ گواهی اهتمام به تعالی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز در سال گذشته، اقدام به ادامه روند تعالی برای دستیابی به تقدیرنامه دو ستاره و به موازات آن تعمیق مفاهیم مدل تعالی در تمام سطوح سازمان با حضور در دومین دوره مدل ارزیابی شرکت ملی گاز نموده است که امیدواریم با تلاش های صورت گرفته توسط همه کارکنان موفق به کسب این تقدیر نامه شویم تا در راستای دستیابی به ارکان جهت ساز شرکت(چشم انداز، ماموریت، ارزش ها و اهداف کلان) قدم های اصلی برداشته شود.
 در ادامه جلسه پیش ارزیابی که با حضور سرارزیاب جناب آقای مهندس تقی زاده برگزار گردید کلیه کارگروه های تعالی با استناد به نقشه فرآینده ها و استراتژی، رویکرد های مختلف خود را به همراه مستندات مربوطه ارائه نمودند.
ان شاا.. ارزیابی نهایی جایزه تعالی سازمانی با حضور ارزیابان رسمی شرکت ملی گاز در تاریخ 15  الی  19 دی ماه در شرکت گاز استان کرمان برگزار می شود
                                                            روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما