يكشنبه 30 دي 1397   08:53:20
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
08:171397/2/3 دوشنبه
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان
دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان و هیات رئیسه با مجمع نمایندگان استان کرمان

شرکت گاز استان کرمان  در چند سال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن استان گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. نمایندگان مردم  استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران و استان کرمان برای گازرسانی به تمامی مناطق کشور از این وزارتخانه و شرکت ملی گاز ایران تقدیر کردند.
دکتر امیری رییس مجمع و نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: حرکت جهادی برای گازرسانی به روستاهای استان کرمان صورت گرفته است و با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت یازدهم و ودوازدهم در زمینه تحقق وعده های خود، توجه جدی به رفع محرومیت از روستاها داشته که نمونه بارز آن گازرسانی به آن ها است.
همچنین دکتر امیری ادامه داد در دیدار اخیری که با وزیر نفت داشته اند، برنامه های اخیر گاز رسانی به استان کرمان بررسی شد و نظر آقای مهندس زنگنه وزیر نفت بر این بوده که با توجه به گازرسانی انجام شده در استان کرمان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پروژه ها هرچه سریعتر انجام و به اتمام برسد.
دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد نیز  با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است، افزود: در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته و اقدامات صورت گرفته درخور تقدیر و تشکر است.
وی با تاکید بر اینکه باید حرکت جهادی جهت گازرسانی به روستاهای کشور صورت بگیرد تا شاهد آثار آن باشیم، گفت: تاکنون اعتبارات خوبی در این زمینه اختصاص داده شده که باید از دولتمردان در خصوص توجه به این مهم تشکر کرد و امیدواریم در سالجاری نیز شاهد ادامه این روند باشیم.
این نماینده مردم در مجلس ، با اشاره به بالا بودن سطح رضایتمندی روستاییان در خصوص تحقق مطالبه خود از دولت، افزود: گازرسانی به روستاها از جمله مطالبات جامه عمل پوشیده شده مردم است و از سرپرست و مجموعه شرکت گاز استان کرمان در پیشرو اهداف دولت و رضایتمندی مردم تشکر و قدردانی نمودند.
 
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما