شعار سال
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی
سه‌شنبه 21 آذر 1396   21:30:34
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
15:431395/9/14 يكشنبه
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مندی 1035 خانوار روستایی مجموعه دهستان جرجافک در استان کرمان
خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید، بهره مندی 1035 خانوار روستایی مجموعه دهستان جرجافک در استان کرمان

در مراسمی که با حضور استاندار کرمان مهندس رزم حسینی، رئیس کمیسیون انرژی و نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی دکتر امیری ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان مهندس ودیعتی ، فرماندار زرند مهندس خنجری و مردم همیشه در صحنه و شهید پرور دهستان جرجافک، مشعل روشنایی مسجد جامع روستای جرجافک به نمایندگی 23 روستای دیگر روشن شد و از نعمت گاز بهره مند گردیدند.
محمد علی ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خصوص مشخصات این پروژه گفت : با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه و لطف خداوند متعال و حمایت های مسئولین محترم شرکت ملی گاز ایران و استان، 24 روستای مجموعه دهستان جرجافک از توابع حومه غربی شهرستان زرند با اجرای 24000متر شبکه تغذیه و 76 کیلومتر  شبکه توزیع به همراه یک ایستگاه TBSبا ظرفیت 10هزار متر مکعب بر ساعت با هزینه ای بالغ بر 143 هزار میلیون ریال اجرا شده است که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای مردم است.
مهندس ودیعتی در ادامه به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم روستایی اشاره کرد و گفت : وزارت نفت در دوسال اخیر با گازرسانی به بسیاری از مناطق محروم در راستای توسعه عادلانه و متوازن کشور گام برداشته که انجام این مهم در جهت اجرای مطالبه رهبری در سند چشم انداز 1404 است. یکی از مطالبات مردم در تمامی استان های کشور استفاده از سوخت پاک گاز است و در خصوص گازرسانی به روستاهای استان کرمان تاکنون پیگیری های بسیاری صورت گرفته  است و با اعتبارات خوبی که در بند ق تخصیص یافته در حال حاضر 45 شهر و 748 روستا در استان کرمان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت ، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان  تلاش نماییم .                       
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان کرمان می باشد
مجری سایت : شرکت سیگما