تنظیمات

انتخاب رنگ
انتخاب سایز
مدیریت انرژی
مدیریت انرژی چیست
10:25 1398/4/15

مدیریت انرژی چیست

از آن جایی که استفاده درست و به جا از انرژی، متضمن توسعه پایدار در هر جامعه ای است، حفظ منابع با ارزش انرژی و مدیریت صحیح مصرف آن یکی از مهمترین موضوعات در دستور کار تمامی کشورهای جهان بوده و کلیه سیاستگذاران، دولتمردان و دست اندر کاران بخش انرژی را بر آن داشته تا چاره ای جهت رویارویی با مشکل افزایش بی رویه مصرف و در نتیجه کنترل هزینه های انرژی بیاندیشند .

  ISO 50001 سیستم مدیریت انرژی
10:53 1398/4/12

ISO 50001 سیستم مدیریت انرژی

مديريت انرژي همانند ديگر رويكردهاي مديريتي درچارچوب يك سيستم مديريت قابل استقرار در سازمان‌ها است. سيستم مديريت انرژي ابزاري براي بهبود مستمر در زمينه مصرف انرژي، كارآيي انرژي و انتخاب منابع انرژي ميباشد. با استقرار سيستم مديريت انرژي ساختارهاي الزم به منظور نهادينه سازي موارد زير در سازمان، ايجاد مي گردند:

مناقصات و مزایده ها
اخبار
دوشنبه ها روز ملاقات مردمی  مدیر عامل شرکت گاز  استان کرمان
11:43 1399/5/12

دوشنبه ها روز ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان

مطابق برنامه هفتگی و در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی بهتر جلسات ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان بصورت حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با فاصله گذاری مناسب اجتماعی دوشنبه هر هفته برگزار می شود.

اقدامات پیشگیرانه ویژه شرکت گاز استان کرمان همزمان با شیوع اپیدمی ویروس کرونا
9:7 1399/5/8

اقدامات پیشگیرانه ویژه شرکت گاز استان کرمان همزمان با شیوع اپیدمی ویروس کرونا

از اوایل اسفندماه ۹۸ و هم‌زمان با شیوع اپیدمی ویروس کرونا در سطح کشور و نیاز به پیش‌بینی اقدام‌های پیشگیرانه، شرکت گاز استان کرمان در نخستین گام اقدام به تشکیل کمیته مقابله و پیشگیری در سطح شرکت نموده است.

کسب رتبه عالی در امر نماز توسط شرکت گاز استان کرمان
8:6 1399/5/7

کسب رتبه عالی در امر نماز توسط شرکت گاز استان کرمان

شرکت گاز استان کرمان در ارزیابی عملکرد برنامه های ترویجی نماز ادارات سراسر استان در سال گذشته امتیاز 18 از 20 را در امر نماز در سامانه سجاده کسب، که بالاترین امتیاز کسب شده توسط ادارات استان بوده است.

پربازدیدترین اخبار

شعله های فروزان

پیام های ایمنی