صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بهره مندی 3610 خانوار روستایی بخش دشتاب و خبر بافت از نعمت گاز طبیعی

بهره مندی 3610 خانوار روستایی بخش دشتاب و خبر بافت از نعمت گاز طبیعی

در آغازین روزهای فصل سرد سال1398 پروژه گازرسانی به 26 روستا از توابع دهستانهای دشتاب و خبر شهرستان بافت با حضور استاندار محترم جناب آقای دکتر فدایی ، تعدادی از مسئولین محترم استان و جمع کثیری از مردم بافت افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: گازرسانی به روستاهای بخش خبر و دشتاب بافت با هزینه ای بالغ بر 42میلیارد تومان انجام پذیرفت و در طول اجرای پروژه مذکور 70کیلومتر خط تغذیه و 126 کیلومتر شبکه توزیع اجرا گردیده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان افزود با گذشت 20سال از زمان گازدار شدن شهر بافت و وصول مکرر تقاضاهای گازرسانی به دهستانهای خبر و دشتاب شرکت گاز استان کرمان مفتخر است که با در اولویت قرار دادن گازرسانی به این مجموعه روستایی و اتمام عملیات اجرایی گازرسانی در این مقطع زمانی مردم شریف دهستان های سردسیر مذکور، زمستانی گرم را تجربه خواهند نمود.
ایشان افزودند خوشبختانه با تلاش و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در امر توسعه گازرساني ، ميزان برخورداری خانوارهاي شهري و روستايي از نعمت گاز طبيعي درحال افزايش است که بر این اساس تاكنون 53 شهر و 1180 روستا در این استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته است و در مجموع 637000 مشترک در سطح استان جذب گردیده است.
مهندس فلاح در خاتمه افزودند امیدواریم مردم شریف استان در استفاده ایمن از نعمت گاز طبیعی اهتمام ورزیده و ضمن رعایت نکات و توصیه های ایمنی با مصرف بهینه گاز طبیعی یاری گر تلاش گران صنعت گاز استان جهت ارائه خدمات مطلوب باشند .
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/22 - ٠٩:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1660

خروج