صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاری مانور سطح A شرکت گاز استان کرمان همزمان با ایام هفته پدافند غیر عامل

برگزاری مانور سطح A شرکت گاز استان کرمان همزمان با ایام هفته پدافند غیر عامل

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح از برگزاری مانور سطحA در این شرکت، همزمان با ایام هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح از برگزاری مانور سطحA در این شرکت، همزمان با ایام هفته پدافند غیر عامل خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت در راستای ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و دیگر ادارات و دستگاه های اجرایی استان، مانور ترکیبی حمله سایبری، انفجار و آتش سوزی در ایستگاه تقلیل فشار گاز و ایجاد حادثه برای خودروی حمل مواد بودار کننده گاز در محل ایستگاه CGS شماره یک کرمان با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط استان برگزار گردید.
ایشان ادامه داد : این مانور به منظور ارزیابی آمادگی کلیه کارکنان در شرایط اضطراری، ارزیابی تیم های واکنش و تجهیزات پشتیبانی مورد نیاز، تمرین و ارزیابی عملکرد تیم های کمک رسان برگزار گردیده است.
مهندس منوچهر فلاح بر ضرورت آمادگی برای مواجهه با خطرات و تهدیدات مختلف، تاکید کرد و افزود: در راستای اجرایی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند پدافند غیرعامل برای مصون‌سازی کشور از تهدیدات نظامی و غیرنظامی و همچنین پیشگیری از خسارات ناشی از مخاطرات طبیعی و غیرطبیعی امری حیاتی می باشد، اینگونه مانورها برنامه ریزی و مطابق برنامه زمانبندی تدوین شده انجام می گیرد.
وی در ادامه به اهم اقدامات انجام شده در خصوص پدافند غیر عامل در شرکت گاز استان کرمان اشاره نمود که خلاصه موارد انجام شده به شرح ذیل می باشد :
- انجام پروژه های مانتورینگ 54 ایستگاه CGS و CNG
- ارتقای دومورد سیستم اندازه گیری کنتور توربینی به آلتراسونیک
- تکمیل رینگ تقویتی خط تغذیه زرند
- اجرای سیستم هوشمند ایستگاه حفاظت کاتدیک
- راه اندازی سامانه ثبت مصارف مشترکین عمده
- راه اندازی سیستم اعلام وضعیت ایستگاه های تقلیل فشار
- خرید و راه اندازی سیستم های اندازه گیری،نگهداشت و پشتیبانی
ایشان در خاتمه افزودند : با توجه به لزوم نگهداری و حفاظت و ایمن سازی بیش از 17000کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه گاز در سطح استان کرمان ، برگزاری چنین مانورهایی به صورت مستمر و جدی و با موضوعات مختلف ضروری است. وظیفه ما این است که با نیروهای متخصص و دستگاهها و تجهیزات پیشرفته ، تعمیرات و نگهداری سیستمها را به نحو احسن در طول سال انجام، تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری گردد.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/14 - ١٠:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 793

خروج