صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برنامه ریزی گازرسانی به 13 محور صنعتی تا پایان سال 1398 در استان کرمان

برنامه ریزی گازرسانی به 13 محور صنعتی تا پایان سال 1398 در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزودند: با توجه به نامگذاری سال 98 با عنوان سال "رونق تولید" یکی از اهداف شرکت گاز استان در این سال گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ استان می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزودند: با توجه به نامگذاری سال 98 با عنوان سال "رونق تولید" یکی از اهداف شرکت گاز استان در این سال گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ استان می باشد که برای 13 محور صنعتی برنامه ریزی انجام شده است و برای 8 محور صنعتی پیمانکار اجرایی انتخاب و 5 محور صنعتی دیگر در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد. که پیش بینی می گردد با گازرسانی به این صنایع بیش از 60 میلیون لیتر از155میلیون لیتر فرآورده مصرفی استان صرفه جویی گردد، که این اقدام تاثیر بسزایی در جلوگیری از قاچاق سوخت مایع خصوصا در مناطق جنوبی استان دارد .
ایشان به تعهد شرکت گاز استان در سال 98 به صنایع استان اشاره و افزود میزان تعهد شرکت گاز استان ظرفیت سازی برای صنایع به میزان 70000متر مکعب گاز طبیعی می باشد که خوشبختانه تا کنون 93000متر مکعب گاز طبیعی صنایع تامین شده است و اینک با گذشت هفت ماه از سال جاری با برنامه ریزی های مدون انجام شده بیش از 130% تعهد محقق گردیده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد بسیار چشمگیری داشته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت انشا ا.. با همکاری هرچه بیشتر دستگاه های مرتبط استان، با گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ استان گام موثری در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه و رونق تولید و کشاورزی در استان برداشته خواهد شد.
ایشان ادامه دادند از ابتدای سال 1398 تاکنون 1200 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گازطبیعی دراستان اجرا گردیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تقریبا دوبرابر شبکه گذاری در سطح استان صورت گرفته است.و همچنین تاكنون 53 شهر ،1180 روستا، 78 جایگاه CNG ، و 784 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در این استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته است و در مجموع 639000 مشترک در سطح استان جذب گردیده است.
ایشان در خاتمه افزودند امیدواریم با استمرار گازرسانی به مناطق محروم ،جنوبی ، صنایع تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان علاوه بر کمک شایان و موثر در جهت جلوگیری از قاچاق سوخت مایع گام موثری در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی ، رفاه عمومی، و اشتغال مناطق محروم و جنوبی استان که از اولویت های اصلی شرکت گاز استان می باشد برداشته گردد.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/18 - ٠٩:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 975

خروج