صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رونمایی از اولین خودرو"امداد و نجات مدیریت بحران " شرکت گاز استان کرمان

رونمایی از اولین خودرو"امداد و نجات مدیریت بحران " شرکت گاز استان کرمان

همزمان با چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در روز ایمنی و آتش نشانی با حضور مدیر عامل، معاونین و کارکنان شرکت گاز استان کرمان از خودرو امداد و نجات مدیریت بحران این شرکت رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در آیین رونمایی از خودرو "امداد و نجات مدیریت بحران" شرکت ضمن اشاره به اینکه کرمان استانی حادثه خیز است و باید همه در راستای مقابله با حوادث طبیعی خود را آماده کنند ، بر لزوم آمادگی همیشگی برای مقابله با شرایط اضطراری و بحران های احتمالی و استفاده بهینه از منابع مالی و تجهیزاتی موجود تاکید کرد.

همزمان با چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در روز ایمنی و آتش نشانی با حضور مدیر عامل، معاونین و کارکنان شرکت گاز استان کرمان از خودرو امداد و نجات مدیریت بحران این شرکت رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح در آیین رونمایی از خودرو "امداد و نجات مدیریت بحران" شرکت ضمن اشاره به اینکه کرمان استانی حادثه خیز است و باید همه در راستای مقابله با حوادث طبیعی خود را آماده کنند ، بر لزوم آمادگی همیشگی برای مقابله با شرایط اضطراری و بحران های احتمالی و استفاده بهینه از منابع مالی و تجهیزاتی موجود تاکید کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان به خصوصیات فیزیکی این خودرو اشاره و بیان داشت: خودرو "امداد و نجات مدیریت بحران" شرکت گاز استان کرمان، مجهز به تجهیزاتی از قبیل: موتور برق، پمپ باد، دستگاه جوش، برج نوری و سایر تجهیزات / امدادی: گریس پمپ، دستگاه جوش، جعبه ابزار / تعمیراتی : تجهیزات مورد نیاز ایستگاه ها، خطوط شبکه تغذیه، توزیع، انشعاب، حوضچه / ایمنی : کپسول گاز و هوا، سه پایه امداد، گازسنج، بلومن، کپسول اطفاء حریق/ و همچنین: دارای طراحی طبقه بندی در مجموعه کابین ایسوزو ۶ تن و سیستم های هشدار و بلندگو می‌باشد که برای طراحی، ساخت و تجهیز کابین این خودرو اعتباری بیش از 500 میلیون تومان هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اشاره به اینکه در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در زمینه مدیریت بحران صورت گرفته است، افزود: در سال 98 بیش از 2300 کیلومتر و در 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 800 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع در سطح استان بدون هیچ حادثه خاص اجرا شده که نشان از رعایت مسائل ایمنی توسط کارکنان و پیمانکاران دارد.
مهندس فلاح در پایان به برنامه آتی این شرکت در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اشاره و افزود : به زودی خودرو بحران مخابرات آماده می شود و ساخت کانکس چرخ دار با تمام تجهیزات را در برنامه کاری داریم تا در زمان بحران با آرامش بیشتری بتوان شرایط را مدیریت کرد.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/09 - ١٣:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 606

خروج