صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران درخواست کرد:

مردم با مصرف بهینه؛ بیشترین نقش را در تداوم تولید پایدار و مستمر گاز دارند + فیلم

شرکت ملی گاز ایران با تداوم تولیدی پایدار و مستمر، کار انتقال و توزیع گاز را به رغم برودت شدید هوا در روزهای آتی، منسجم و هماهنگ ادامه داده و امیدوار است که همچون همیشه با همکاری خوب مردم عزیز، از این سرمای سخت نیز به سلامت عبور کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی، سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، اظهار داشت: مجموعه شرکت ملی گاز ایران از مبادی تولید، انتقال و توزیع همچنان منسجم و هماهنگ در حال انتقال گاز تولیدی به مبادی مصرف هستند و تا این لحظه با توجه به پایداری خوب گاز در این بخش‌ها، هیچ‌گونه افت فشاری در کشور مشاهده نشده و این روند به خوبی ادامه دارد.

وی ادامه داد: همان‌طور که می‌دانید، شدت برودت هوا طی چند روز آینده به‌ویژه روزهای جمعه و شنبه افزایش می‌یابد و پیش‌بینی‌ها حاکی از پایداری این جبهه هوای سرد طی هفته آینده است که طبیعتاً افزایش مصرف گاز مشترکین را در پی دارد.

مشایخی برای حفظ این پایداری، از مردم کمک خواست و گفت: انتظار ما از عزیزان این است که برای این که بتوانیم این پایداری را حفظ و گاز را به تمامی سرشاخه‌های دوردست در جای‌جای کشور عزیزمان ارسال کنیم، همکاری بسیار خوبی که تاکنون نیز با شرکت ملی گاز ایران داشته و ما را ممنون خویش ساخته‌اند، همچنان ادامه دهند.

سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در پایان، افزود: توصیه من این است که برای کمک به حفظ این پایداری، عزیزان از گرم کردن فضاهایی در منزل که واقعاً به آن نیازی ندارند، جداً بپرهیزند و سعی کنند با کمک کردن به ما در مواردی همچون نگاه داشتن دمای منزل در سطح دمای رفاه (۱۸ تا ۲۲ درجه)، ما را در عبور از این روزهای سرد یاری دهند تا ما نیز بتوانیم با راحتی خیال، گاز را همچنان به کانون گرم خانواده‌ها برسانیم.

نمایش فیلم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/02 - ١٤:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3013