صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی 7 پروژه گازرسانی استان کرمان در هفته دولت

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان همزمان با شروع هفته دولت سال جاری از آغازعملیات گازرسانی به 7 پروژه گاز در استان کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در تشریح این خبر افزود: در هفته دولت عملیات گازرسانی به تعداد 1 شهر(جبالبارز) و 246 روستا به انضمام یک واحد صنعتی (گلخانه ای 20 هکتاری در شهرستان نرماشیر) آغاز خواهد گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: پیش بینی می­شود عملیات گاز رسانی مذکور در حوزه شهری و روستایی استان کرمان تا پایان سال 1402 به اتمام برسد که در این صورت با احتساب پروژه های فعلی در دست اجرا میزان بهره مندی خانوارهای روستایی به 99 درصد ارتقا می یابد.

فلاح در مورد اعتبارات پیش بینی شده برای این طرح ها گفت: مجموع اعتبارات در نظرگرفته شده در بخش کلنگ زنی پروژه‌های روستایی، شهری و صنعتی 4 هزار و 280 میلیارد ریال برآورد گردیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در پایان افزود: تلاش مجموعه شرکت گاز استان کرمان، توسعه گازرسانی سطح استان علی الخصوص واحدهای صنعتی و همچنین تامین پایدار گاز طبیعی در راستای ارتقا و سطح رفاه و رضایتمندی عمومی جامعه است که انشاا... در سال مزین به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ­ها به جد ادامه خواهد داشت.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/10 - ٠٨:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 54

خروج