صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

در جلسه ی ویدئو کنفرانس "آمادگی کامل جهت ورود به فصل سرد سال" مطرح شد:

اعلام آمادگی شرکت گاز استان کرمان جهت ورود به فصول سرد سال

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در جلسه ی ویدئو کنفرانس "آمادگی کامل جهت ورود به فصل سرد سال" با جناب آقای مهندس مشایخی مدیر محترم گازرسانی کشور گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در شرکت گاز استان کرمان، این شرکت جهت ورود به فصول سرد سال آماده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح ضمن تقدیر و تشکر از مدیر محترم گازرسانی کشور، در ارائه گزارش خود گفت: این شرکت با برنامه ریزی های دقیق امکانات لازم جهت آمادگی زمستانی را به خوبی رصد کرده و انشالله فصل سرما را بدون مشکل پشت سر خواهیم گذاشت.

خودروی پیشرومخابراتی شرکت گاز استان کرمان امکان ایجاد ارتباط ماهواره ای از طریق ماهواره بدر "ایران ست" را برای اولین بار در کشور فراهم کرد

وی در این جلسه به تجهیز خودرو پیشرو مخابراتی شرکت گاز استان کرمان اشاره کرد و گفت: این خودرو دارای آنتن ماهواره ای است که برای اولین بار در کشور امکان ایجاد ارتباط ماهواره ای از طریق ماهواره بدر ایران ست را فراهم می کند و امکان ضبط تصاویر به صورت زنده را دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در رابطه با دیگر خصوصیات این خودرو افزود: خودرو پیشرو مخابراتی بحران شرکت گاز استان کرمان امکان ارتباط بیسیم VHF تا شعاع100 کیلومتر، اتصال به شبکه تلفن مرکزی با سایر ادارات، ارسال تصاویر زنده و عکس آنلاین از منطقه بحران به اداره مرکزی، ایجاد ارتباط رادیویی بصورت شبکه های محلی به شعاع 50 کیلومتر، امکان ارتباط اینترنتی از طریق سیم کارت های همراه اول و ایرانسل، ایجاد ارتباط با سامانه 194 در منطقه بحران و تقویت کننده هوشمند موبایل در منطقه بحران را فراهم می کند.

فلاح ادامه داد: پیشنهاد ما به شرکت ملی گاز ایران و دیگر استان های معین این است که امکان اتصال به ماهواره ی بدر و تجهیزات لازم را برای خود فراهم آورند تا بتوانیم در همه ی این مناطق از امکانات ماهواره ای خودروی پیشرو مخابراتی کرمان بهره مند شویم و با ارسال تصاویر زنده از حوادث پیش آمده در تمامی این استان ها  در کمترین زمان ممکن از حوادث احتمالی  مطلع شویم.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر کرمان رتبه سوم در حوزه GIS  را به خود اختصاص داده است، افزود: پهبادهایی که شرکت برای GIS خریداری کرده، می توانند در مواقع بحران از حوادث پیش آمده فیلم برداری کنند و تصاویر را به آنتن ماهواره ای ارسال نمایند که در صورت اتصال شرکت ملی گاز ایران و استان های معین به ماهواره بدر "ایران ست" آنها نیز می توانند این تصاویر را دریافت کنند.

وی در ادامه به مقام اول شرکت گاز استان کرمان در«اجرای طرح اصلاح و بهینه­سازی موتورخانه­ها» اشاره کرد و گفت: تاکنون 600 واحد موتورخانه مربوط به مشترکین متقاضی مورد بهینه‌سازی کامل قرار گرفته و باقی موارد ثبت نام شده در دست اجرا قرار دارند.

مدیر محترم گازرسانی کشور در پایان ارائه گزارش توسط مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از عملکرد ایشان تقدیر کرد و گفت: پیشنهاداتی که داده شده بسیار مفید بوده و جا دارد استان های دیگر نیز برای بهره­مندی از این امکانات، اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/24 - ١٣:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 180

خروج