صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت:

رشد 200درصدی گازرسانی به روستاهای استان کرمان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در آیین افتتاح گازرسانی به 8 شهر، 93 روستا و 120 واحد صنعتی که با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری برگزار شد، گفت: حدود هزار روستا در دولت‌های یازدهم و دوازدهم با رشد بیش از ۲۰۰ درصد گازرسانی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در گزارش خود به دکتر حسن روحانی اظهار کرد: در بخش گازرسانی روستایی نیز، از مجموع ۳ هزار و ۳۳۰ روستای واجد شرایط گازرسانی، تاکنون هزار و ۴۳۳ روستا از نعمت گاز در استان کرمان برخوردار هستند که از این تعداد، حدود هزار روستا در دولت‌های یازدهم و دوازدهم با رشد بیش از ۲۰۰ درصد گازرسانی شدند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد: در سال گذشته به‌طور میانگین در هر هفته به 5 روستا گازرسانی انجام شده که این نشان دهنده 3 برابر شدن میزان گازرسانی به روستاهای کشور در دولت یازدهم و دوازدهم است.

به گفته فلاح با گازرسانی های انجام شده تاکنون 52 درصد خانوارهای روستایی که بیش 188 هزار خانوار می شوند از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی در پایان گزارش خود به میزان مصرف گاز در استان کرمان اشاره کرد و افزود: از ابتدای دولت یازدهم و دوازدهم تاکنون مصرف گاز در این استان بیش از ۲,۵ برابر شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/06 - ٠٨:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 338

خروج