صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان زرند برگزار شد

جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان زرند برگزار شد

"محمدرضا رهبر مقدم" به عنوان سرپرست اداره گاز شهرستان زرند معرفی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان زرند با حضور فرماندار شهرستان و مدیر عامل شرکت گاز استان در ساختمان فرمانداری برگزار شد. در این جلسه "مهندس فلاح" با قدردانی از زحمات "هادی ثمره اکبر" رئیس قبلی گاز این شهرستان گفت: گاز طبیعی هم به دلیل آلایندگی کمتر و هم مصرف آسان به یک نیاز ضروری مردم تبدیل شده است.

"محمدرضا رهبر مقدم" به عنوان سرپرست اداره گاز شهرستان زرند معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان زرند با حضور فرماندار شهرستان و مدیر عامل شرکت گاز استان در ساختمان فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه "مهندس فلاح" با قدردانی از زحمات "هادی ثمره اکبر" رئیس قبلی گاز این شهرستان گفت: گاز طبیعی هم به دلیل آلایندگی کمتر و هم مصرف آسان به یک نیاز ضروری مردم تبدیل شده است.
ایشان افزود: به حمدا... و با حمایت‌های مسئولین در مناطق مختلف شهرستان کارهای زیر بنایی بسیار بزرگی انجام شده و یا در حال انجام است که ان‌شاا... همه مردم بتوانند از این نعمت بهرمند شوند.
لازم به ذکر است، در این دیدار فرماندار شهرستان زرند از مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در راستای مديريت و اجراي زيرساخت و بستر سازی گازرسانی که نياز اوليه و اساسي صنايع فولادي و نيروگاه برق این شهرستان است، تقدیر و تشکر کرد.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/01 - ٠٩:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 72

خروج