صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان؛ طی 9 ماهه ابتدای سالجاری بیش از 261 مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان کرمان انشعاب گاز رایگان دریافت کردند

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان؛ طی 9 ماهه ابتدای سالجاری بیش از 261 مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان کرمان انشعاب گاز رایگان دریافت کردند

در پی ابلاغ مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه انشعاب گاز، در 9 ماهه سال 99 از تعداد 473 سهمیه اختصاص یافته اولیه در مجموع 261 مورد انشعاب رایگان گاز در استان کرمان واگذار شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح با اعلام این خبر افزود : شرکت گاز استان کرمان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و توانمندسازی خانواده‌های مددجو در 9 ماهه نخست سال جاری، نسبت به اشتراک پذیری رایگان 140 مددجوی کمیته امداد و 121 مددجوی سازمان بهزیستی با سقف کنتور 6 مترمکعبی از انشعاب رایگان شبکه سراسری گازرسانی اقدام نموده است.

در پی ابلاغ مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه انشعاب گاز، در 9 ماهه سال 99 از تعداد 473 سهمیه اختصاص یافته اولیه در مجموع 261 مورد انشعاب رایگان گاز در استان کرمان واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ، مهندس فلاح با اعلام این خبر افزود : شرکت گاز استان کرمان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و توانمندسازی خانواده‌های مددجو در 9 ماهه نخست سال جاری، نسبت به اشتراک پذیری رایگان 140 مددجوی کمیته امداد و 121 مددجوی سازمان بهزیستی با سقف کنتور 6 مترمکعبی از انشعاب رایگان شبکه سراسری گازرسانی اقدام نموده است.
ایشان با اشاره به ماده 80 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه در سال تصریح کرد : هر کدام از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه انشعاب گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان فقط برای یک بار معاف هستند که در این خصوص، اشتراک پذیری افراد مشمول طرح انجام شده و به صورت مستمر این طرح ادامه خواهد داشت.
مهندس فلاح بر آمادگی شرکت گاز استان کرمان برای ارایه خدمت به جامعه هدف مطابق با قوانین مصوب و مقررات کشوری تاکید و بیان کرد: خانوارهای شامل این طرح می‌توانند پس از دریافت معرفی‌نامه از دستگاه حمایتی ذیربط و ارائه آن در زمان اشتراک‌پذیری، از این امتیاز قانونی برخوردار شوند.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، در پایان تصریح کرد: تداوم این اقدام در چارچوب توانمندسازی خانواده‌های کم‌بضاعت و نیز برخورداری گروه‌های هدف مصوبه مجلس شورای اسلامی همچنان در دستور کار این شرکت قرار دارد.

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/08 - ١٣:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 44

خروج