صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد: آمادگی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی در خدمت رسانی به مردم در زمستان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد: آمادگی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی در خدمت رسانی به مردم در زمستان

در آستانه فصل سرد سال و همزمان با برودت هوای استان ، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از آمادگی کامل و شبانه روزی پرسنل امدادی و عملیاتی شرکت برای گذر از زمستان سرد با جریان مستمر گاز طبیعی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام خبر افزود : اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی‌های پیشگیرانه در راستای شناسایی الزامات و بحران ها و همچنین آموزش های قبل از مواجهه با شرایط بحران و آمادگی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی شرکت در خدمت رسانی به مردم در زمستان، اطمینان بخش است.

در آستانه فصل سرد سال و همزمان با برودت هوای استان ، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از آمادگی کامل و شبانه روزی پرسنل امدادی و عملیاتی شرکت برای گذر از زمستان سرد با جریان مستمر گاز طبیعی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح ضمن اعلام خبر افزود : اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی‌های پیشگیرانه در راستای شناسایی الزامات و بحران ها و همچنین آموزش های قبل از مواجهه با شرایط بحران و آمادگی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی شرکت در خدمت رسانی به مردم در زمستان، اطمینان بخش است.
ایشان به اقدامات انجام گرفته در خصوص استمرار جریان گاز برای گذر از زمستان سرد اشاره و افزود : برگزاری جلسات دوره ای جهت بررسی خطرات احتمالی و شناسایی بحران ها، برگزاری مانورهای آموزشی، بازدید فنی کلیه ایستگاه های گاز و انجام سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز، نشت یابی 7515 کیلومتر شبکه گازرسانی و خطوط تغذیه در استان، تجهیز کانکس های بحران و خودروهای امدادی ، خوشه بندی و تعیین گروههای پیشتاز عملیاتی و تجهیز آنها به اقلام مورد نیاز عملیاتی و امدادی و...
گوشه ای از اقدامات پیشگیرانه به منظور حفظ آمادگی و تأمین جریان پایدار گاز مشترکین محترم می باشد.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به آمادگی همه جانبه نیروهای امدادی و عملیاتی برای گذر از زمستان، تصریح کرد: شرکت گاز در حوزه های زیرساختی، فنی و امدادی از تمام توان خود در راستای حفظ پایداری گاز بهره خواهد گرفت و مجموعه این تلاش ها زمانی که با همراهی مردم در مدیریت مصرف گاز طبیعی همراه باشد، زمینه ساز حفظ تعادل و تأمین مستمر جریان گاز در اقصی نقاط استان خواهد بود؛ لذا مجدداً ضرورت رعایت دمای رفاه در محیط استفاده از گرمایش گاز (بین 18 تا 21 درجه سانتی گراد) مورد تأکید قرار می گیرد.
ایشان در پایان به مصرف کنندگان گاز توصیه کرد: ضمن اعمال مدیریت در مصرف گاز و رعایت اصول ایمنی در راستای کاهش حوادث احتمالی و جلو گیری از افت فشار گاز، در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از افت فشار، قطعی گاز وغیره در اسرع وقت با مرکز پیام این شرکت به شماره تلفن ۱۹۴ تماس حاصل نموده تا همکاران ما در اولین فرصت نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم را بعمل آورند.

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/10 - ١٤:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 52

خروج