صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان: کاهش یک درجه دمای منزل باعث 6 درصد صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی خواهد شد

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان: کاهش یک درجه دمای منزل باعث 6 درصد صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی خواهد شد

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت : می توان با کاهش حداقل یک درجه سانتی گراد دمای اتاق حدود 6 درصد در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی کرد . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس فلاح ضمن اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: همکاری وهمیاری مشترکین خانگی در زمینه مدیریت بهینه مصرف می تواند کمک بسیار خوبی برای استمرار جریان گازباشد که در این رابطه مشترکین گرامی می توانند با کاهش حداقل یک درجه دمای منزل خود ، حدود 6 درصد در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت : می توان با کاهش حداقل یک درجه سانتی گراد دمای اتاق حدود 6 درصد در مصرف گاز طبیعی صرفه جویی کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان ،مهندس فلاح ضمن اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: همکاری وهمیاری مشترکین خانگی در زمینه مدیریت بهینه مصرف می تواند کمک بسیار خوبی برای استمرار جریان گازباشد که در این رابطه مشترکین گرامی می توانند با کاهش حداقل یک درجه دمای منزل خود ، حدود 6 درصد در مصرف گاز صرفه جویی کنند.
ایشان با اشاره به اینکه دمای رفاه اتاق بین ۱8 تا ۲۱ درجه است، تصریح کرد: در وضعیت فعلی با وجود سردی شدید هوا ، میزان مصرف گاز استان بالاست ومشترکین عزیز باید نهایت صرفه جویی را داشته باشند تا ان شاء ا... بتوانیم مانع ازافت فشار گاز باشیم.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه با صرفه جویی مشترکین نیاز به قطع گاز مشترکین سایر بخش‌ها نخواهد بود اظهار داشت: همه ما می توانیم با مدیریت مصرف در استمرار جریان گاز کمک کنیم و از قطع شدن گاز واحدهای صنعتی و تولیدی نیز جلوگیری نمائیم.
مهندس فلاح با اشاره به اینکه کاهش مصرف گاز طبیعی علاوه برکاهش هزینه سبد انرژی خانوار ، ما را در استمرار جریان گاز کمک می نماید، تصریح کرد: اگراز این انرژی پاک درست استفاده نکنیم قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد .
ایشان افزود: با عنایت به بررسی‌های انجام شده مصرف گاز ایران نسبت به خیلی از کشورها بالاست که باید مصرف بهینه مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم از گاز طبیعی در چرخه صنعت و برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشوراستفاده نمائیم.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در پایان اظهار داشت: گاز طبیعی یک نعمت بسیارخوب و ارزشمندی بوده که از سوی خداوند متعال به انسان هدیه داده شده است و اگر در حین مصرف به نکات ایمنی توجه نشود خسارت های جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/18 - ١٠:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 27

خروج