صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:

راه اندازی سامانه امداد مکانیزه 194 در کرمان، سیرجان و رفسنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از راه اندازی سامانه امداد مکانیزه 194 در ادارات گاز شهرستان های کرمان، سیرجان و رفسنجان خبر داد و گفت: این سامانه به منظور مدیریت الکترونیکی درخواست های مردمی در شرایط مواجهه با حوادث و اتفاقات ناشی از گاز طبیعی، راه اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس منوچهر فلاح با اشاره به اینکه مهمترین عملکرد این سامانه، دریافت و ثبت پیام های مردمی و ارجاع سریع آن به خودروی امداد نزدیک به محل حادثه است، افزود: مرکز پیام و امداد ۱۹۴ پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است که با پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در حال خدمت رسانی به آنان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: نحوه پاسخگویی بدین صورت است که هر فردی طی تماس با این مرکز، بر اساس ضرورت و نوع سوال و مشکل خود در کمترین زمان و بهترین صورت ممکن راهنمایی می شود.
وی ادامه داد: برخی مشکلات و سوالات با راهنمایی اپراتور مستقر در مرکز به صورت شفاهی پاسخ داده می شود، اما در بعضی موارد نیاز به اعزام نیروهای امدادی در محل حادثه است که در این صورت، اپراتور سامانه ۱۹۴ ابتدا اطلاعات و آدرس کامل مشترک را اخذ و در سیستم ثبت کرده، سپس به صورت آنلاین اطلاعات کامل مشترک به خودروی امداد نزدیک به محل حادثه ارسال می شود که به دنبال آن نیروهای امدادی با حضور سریع در محل حادثه اقدام به امدادرسانی یا برطرف کردن مشکل می کنند.
مهندس فلاح با بیان اینکه راه اندازی سامانه 194 احتمال بروز خطرات را به طور چشمگیری کاهش می دهد، گفت: اپراتورهای مستقر در مرکز امداد پیام ۱۹۴ به صورت تمام وقت و 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم هستند.
سیستم تلفنی این مرکز، مجهز به ثبت تمامی مکالمات شهروندان است که این امکان باعث می شود در صورت نارضایتی افراد از نحوه پاسخگویی اپراتور، مراتب توسط مسئول مربوطه بازبینی و نسبت به رفع مشکل اقدام شود.
مهندس فلاح با بیان اینکه پاسخ به سوالات شهروندان و مشترکین شرکت گاز همواره دغدغه این شرکت است، افزود: "سامانه امداد و پیام ۱۹۴" راه اندازی شده است که کلیه واحدهای امدادی تحت سامانه یاد شده به صورت متمرکز در خدمت رسانی مستمر به مردم تلاش کنند تا خدمات ارائه شده شرکت گاز با کیفیت بالا، ایمن و پایدار در حداقل زمان ممکن، به آحاد مختلف جامعه عرضه شود.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/27 - ٠٩:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 84

خروج