صفحه اصلی > خبرها > نمایش متن اخبار 


نسخه چاپي

آغاز عملیات اجرائی گازرسانی به 8828 خانوار شهری و روستایی همزمان با هفته دولت در استان کرمان

آغاز عملیات اجرائی گازرسانی به 8828 خانوار شهری و روستایی همزمان با هفته دولت در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی به 3شهر شهداد، اندوهجرد ، نودژ و 58 روستای تابعه شهرستان های سیرجان ، کرمان و منوجان با اعتباری بالغ بر 1.744میلیارد ریال آغاز خواهد شد. مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد با اجرای این پروژه ها 8828 خانوار شهری و روستایی ازنعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

آغاز عملیات اجرائی گازرسانی به 8828 خانوار شهری و روستایی همزمان با هفته دولت
در استان کرمان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی به 3شهر شهداد، اندوهجرد ، نودژ و 58 روستای تابعه شهرستان های سیرجان ، کرمان و منوجان با اعتباری بالغ بر 1.744میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد با اجرای این پروژه ها 8828 خانوار شهری و روستایی ازنعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی تصریح نمود: تاکنون از مجموع 71 شهر استان، 53 شهر گازدار گردیده است و از 18 شهر باقیمانده، 17 شهر در دست اجرا می باشد که 13 شهر آن در جنوب استان واقع گردیده اند و ان شاالله با پیگیری های صورت گرفته تنها شهر باقیمانده استان که شهر جبالبارز می باشد نیز درشش ماهه دوم سال 98 در دست اجرا قرار خواهد گرفت.
وی تعداد روستاهای گازدار استان را 1143 روستا عنوان نمود و افزود برنامه ریزی جهت گازرسانی به حدود 200 روستا در سال 98 صورت پذیرفته است.
مهندس فلاح تلاش وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران را در گازرساني به روستاهاي بالاي 20 خانوار بسيار مهم ارزيابي كرد و ابراز امیدواری نمود سال 98 با گازدار نمودن 4 شهر اندوهجرد، شهداد، زهکلوت و هنزا درصد بهره مندی کل خانوار استان از نعمت گاز طبیعی به 77 درصد ارتقا می یابد
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هفته دولت را یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر دانست و گفت : شرکت گاز استان کرمان همانند قبل وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را دارد وبر حمایت از گازرسانی به شهر ها و روستا ها ، رضایت مشترکین و تحول در ارائه خدمات ، برنامه ریزی نموده که خوشبختانه با همت و تلاش مجموعه شرکت گاز استان کرمان شاهد پیشرفت گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان کرمان می باشیم.
مهندس فلاح در خاتمه افزود : هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و اقدامات مهم وماندگار نظام در همه عرصه های فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و عمرانی میهن عزیز اسلامی است. بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رجایی و باهنر این شرکت با پشتکار همیشگی توانسته برگ زرینی در راستای خدمات گازرسانی در استان رقم بزند .

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان


  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/09 - ٠٩:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 284

خروج