صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

راه اندازی سامانه تلفن گویا در شرکت گاز استان کرمان

راه اندازی سامانه تلفن گویا در شرکت گاز استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور کاهش مراجعات مشترکین به ادارات گازرسانی، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه تلفن گویا در سطح استان بر روی شماره 03431326666 نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر افزود:
به منظور کاهش مراجعات مشترکین به ادارات گازرسانی، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه تلفن گویا در سطح استان بر روی شماره 03431326666 نموده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد با توجه به اهمیت خدمت رسانی به مشترکین محترم در تمامی ساعات شبانه روز و شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه و همچنبین تاکیدات فراوان مبنی بر کاهش حضور افراد دربیرون از منزل و انجام امورات به صورت غیر حضوری این شرکت اقدامات مطلوبی را در همین راستا اجرایی نموده است.
ایشان به خدمات ارائه شده در سامانه تلفن گویا اشاره و افزودند در ابتدای تماس مشترک با وارد نمودن شماره اشتراک لیستی از خدمات که شامل موارد ذیل می باشد به ایشان ارائه می گردد:
1- اعلام آخرین بدهی مشترک
2- دریافت رقم کنتور
3- اعلام آخرین پرداختی
4- پرداخت صورتحساب(بزودی)
5- ثبت انتقاد، پیشنهاد و شکایات به صورت مجزا
فلاح در بخش دیگری از صحبت های خود به راه اندازی سامانه جامع خدمات مربوط به مشترکین در سایت شرکت گاز استان کرمان اشاره و ادامه داد این سامانه نیز هم اکنون بر بروی سایت شرکت به آدرس Es.nigc-kerman.ir فعال می باشد. مشترکین محترم می توانند با مراجعه به آدرس مذکور خدمات غیر حضوری مانند: تغییر نام ، اصلاح قبض، درخواست تست کنتور، درخواست تعویض کنتور و ... دریافت نمایند.
مهندس فلاح گفت: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده میزان حضور مشترکین محترم به ادارات تابعه شرکت گاز استان کرمان کاهش یابد و با همکاری مشترکین محترم گام موثری را در جهت حفظ سلامتی هموطنان عزیزمان برداریم.
ایشان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه هم استانی های محترم از تلاش همکاران خود در شرکت گاز استان کرمان در راستای کاهش حضور مشترکین در سطح ادارات سازمان تقدیر و تشکر نمودند.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/30 - ١٣:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1202

خروج