صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رکورد بی سابقه در اجرای خطوط تغذیه و توزیع و کسب مقام دوم کشوری توسط شرکت گاز استان کرمان

رکورد بی سابقه در اجرای خطوط تغذیه و توزیع و کسب مقام دوم کشوری توسط شرکت گاز استان کرمان

رکورد بی سابقه در اجرای خطوط تغذیه و توزیع و کسب مقام دوم کشوری توسط شرکت گاز استان کرمان

شرکت گاز استان کرمان طی سال 1398 با اجرای بیش از 2275 کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع که از زمان تاسیس این شرکت تا کنون بی سابقه بوده است رتبه دوم کشوری را در لوله گذاری اخذ نموده است که نسبت به سال های 96 و 97 ارتقاء سه پله ای داشته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر گفت : مسئله محرومیت و محرومیت زدایی از نواحی شهری و روستایی به عنوان مقدمه دستیابی به توسعه پایدار از مسائل مهم و مطرح در استان و کشور است ، به طوری که رفع محرومیت و توسعه مناطق محروم از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است.

مدیر عامل گاز استان ، گازرسانی بی سابقه به 467 صنعت در سال 98 را که باعث صرفه جویی 51 میلیون لیتری در سوخت مایع استان و کاهش 40درصدی کل سهمیه سوخت مایع استان شده است را گامی مهم در راستای جلوگیری ریشه از معضل قاچاق سوخت برشمرد.
مهندس فلاح تعداد شهرهای بهره مند از گازطبیعی را 56 و تعداد روستا را 1281 مورد عنوان نمود و ادامه داد، با اقدامات زیربنایی و برنامه ریزی های که انجام شده است گاز رسانی به 2047 روستای حائز شرایط باقیمانده استان در دست اجرا، طراحی و انتخاب پیمانکار می باشد و همچنین گازرسانی به 15 شهر باقیمانده در دست اجرا و طراحی قراردارد.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان نوید بهره مندی 10 شهر و 148 روستا را از نعمت گاز طبیعی در سال 1399 که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال جهش تولید نامگذاری شده است دادند و با اجرای این مهم ان شاا... در پایان سال 99 درصد خانوار تحت پوشش کل استان کرمان از 75 درصد به 82 درصد ارتقا خواهد یافت.

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/10 - ٠٨:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 862

خروج