صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اخذ رتبه چهارم کشوری GIS توسط شرکت گاز استان کرمان در سال 1398

اخذ رتبه چهارم کشوری GIS توسط شرکت گاز استان کرمان در سال 1398

اخذ رتبه چهارم کشوری GIS توسط شرکت گاز استان کرمان در سال 1398

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان مهندس فلاح ضمن اعلام این خبر در بخش ابتدایی سخنان خود به کار برد GIS در صنعت نفت و گازاشاره و گفت: یک دهه است که کشورهای پیشرفته از تکنولوژی GIS در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می‌کنند. و GIS در بخش‌های مختلف صنعت نفت از مراحل اکتشاف و استخراج تا مرحله فروش و تحویل محصولات نفتی و پتروشیمی به مشتریان به کار می‌رود. به عبارتی GIS هم در بخش‌های بالا دستی و هم پایین دستی صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد آنچه در موفقیت GIS اهمیت برجسته دارد کادر فنی و نیروی انسانی است که با سیستم کار می‌کند. یک سخت‌افزار و نرم‌افزار بسیار قوی بدون پشتیبانی کادر متبحر به کارآیی مطلوب نمی‌رسد.و خوشبختانه شرکت گاز استان کرمان در سال1398 با برگزاری دوره های آموزشی مختلف توانست با افزایش دامنه اطلاعات علمی وکاربردی خود در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی به موفقت بسیار خوبی که ارتقاء 19 پله ای گاز استان نسبت به سال 97 وکسب رتبه چهارم کشوری در سال98 می باشد دست یابد .
ایشان در خاتمه و بخش پایانی سخنان خود گفت با توجه به اهمیت خطوط گاز بعنوان یکی از شریانهای حیاتی و انتقال و عرضه انرژی، وجود یک سیستم یکپارچه اطلاعاتی به روز که با در اختیار داشتن ابزارهای لازم بتواند عهده دار ارائه انواع داده های توصیفی مورد نیاز و ارتباط برای کسب اطلاعات جعرافیایی در روی نقشه باشد ، می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی ، تحلیلی و برنامه ریزی بخش خطوط گاز بخصوص در شرایط بحران باشد. که خوشبختانه شرکت گاز استان کرمان در این زمینه در سال 1398 بسیار چشمگیر و خوب عمل نموده است.
روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/16 - ١٠:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 802

خروج